O Ses Türkiye Soner Kıp Senede Bir Gün Performansı İzle

O Ses Türkiye Star Tv, O Ses Türkiye Canlı İzle, O Ses Türkiye Performasyonları, O Ses Türkiye Canlı Takip, O ses Türkiye Hadise, O Ses Türkiye Murat Boz, O Ses Türkiye Ebru Gündeş, O Ses Türkiye Gökhan, O Ses

O Ses Türkiye Yarışmacısı Soner Kıp'ın acı hayat hikayesi. Babasının rahatsızlığı ve kendisine öğütleri....
Soner Kıp jüri karşısına çıktığı 'Senede Bir Gün' isimli Türk Sanat Müziği eserini gırklak kanseri olan babası için söyledi.

Athena Gökhan'ın şarkının ortasında, Hadise'nin ise son anda döndüğü 17 yaşındaki Tekirdağ'dan gelen Soner Kıp'ı gören jüri üyelire şaşkınlıklarını gizleyemedi.

 O SES TÜRKİYE ÇİĞDEM BEZCİ SENİ SANA BIRAKMAM İZLE

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye’de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışacak. 3 sezondur ekranlara gelen O Ses Türkiye, yenilenen jürisi ve yarışmacılarıyla bu sezon da çok konuşulacak. O Ses Türkiye Pazartesi ve Salı günü bölümleri ile ekrana gelmeye devam etmektedir. Harika bir jüri grubu ile ekrana gelen programda hala elemeler devam etmektedir. Elemeler sonrası artık ünlüler arası kapışma başlayacaktır. Programda ünlüler arasında geçen tatlı kapışma ile harika seslerin bir araya gelmesi izleyenleri etkilemeye devam etmektedir. 30 Eylül bölümü yarın 20.00 da ekranlara gelecektir. 

Türkiye’yi ağlatan kadının hayatından kareler-TIKLA

O Ses Türkiye 30 Eylül 2013 Pazartesi 4. Bolum Tek Parca HD izle... O Ses Türkiye, O Ses Türkiye 30 Eylül 2013 izle, O Ses Türkiye 30 Eylül Full, O Ses Türkiye 30 Eylül izle, O Ses Türkiye acunn izle, O Ses Türkiye canlı izle, O Ses Türkiye full izle, O Ses Türkiye izle, O Ses Türkiye youtube izle.. O ses Türkiye Star Tv Canlı İzle Hq Seyret (30 Eylül 2013).. O ses Türkiye Star Tv izle – 30 Eylül 2013 Star Tv izle.O ses Türkiye tek parça izle - O ses Türkiye izle.Fenomen O ses Türkiye 3. bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen O ses Türkiye 3. bölümünde neler yaşandı ? İşte tüm soruların cevap bulduğu O ses Türkiye 4. bölümü...

30 Eylül Pazartesi günü akşamı yayınlanacak olan ve Ekranların sevilen dizisi O ses Türkiye her hafta olduğu gibi bu haftada heyecan dolu geçti. Şimdi size dizide geçen bölümde ne oldu bu bölümde neler olacak onları aktarmaya çalışalım.Yeni jürisiyle 30 Eylül Pazartesi Star’daİzlenme rekorları kıran, Türkiye'nin en iyi sesini arayan 'O Ses Türkiye', yeni jürisiyle Pazartesi ve Pazartesi günleri Star’da ekrana gelmeye devam edecek.Muhteşem jüri...

O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile Ebru Gündeş yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar. O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam Star TV'de saat 20.00 de.

SONER'İN ACI HAYAT HİKAYESİ

Babası gırlak kanseri olan ve 10 kardeşi ile hayat mücadelesi ile çok erken yaşta tanışan Soner, hayat hikayesi ile jüri üyelerini hüzne boğdu.

HADİSE GÖZ YAŞLARINI BOĞULDU

Soner'in ailesi için şarkı söyleyip para kazanmasını öğrenen Hadise, kendisininde yokluğu bildiğini ve ilk sözleşmesini imzalamasının ardından annesini arayarak müjdeyi verdiğini söyledi ve gözyaşlarına hakim olamadı.


YORUMLAR