O Ses Türkiye son bölüm İzle (O Ses Türkiye Son Eleme full İzle) 18-19 Kasım 2013

O Ses Türkiye son bölüm İzle (O Ses Türkiye Son Eleme full İzle) 18 - 19 Kasım Pazartesi O Ses Türkiye son bölüm Star TV'de full izle.O Ses Türkiye izle.O Ses Türkiye HD kaynaktan full yayın izle.

O Ses Türkiye'de geceye damga vuran düello:

Tuğçe Gendigelen, Sevil & Sevinç Safarova kardeşler ve Özden Çavuş O Ses Türkiye'de 'Türkan' adlı parçayla düelloya çıktılar.

O Ses Türkiye'de haftanın düellosu Ebru Gündeş'in takımında yer alan üçlü arasında gerçekleşti. O Ses Türkiye'de haftanın o sesleri seçilen üçlü arasında zevkli bir çekişme yaşandı. O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş'in takımında yer alan Tuğçe - Azeri İkizler - Özden düellosu zorlu geçti. O Ses Türkiye'de haftanın sesleri seçilen yarışmacılar arasındaki düello O Ses Türkiye'nin haftanın düellosu seçildi. Ebru Gündeş için zor bir seçim vardı. O Ses Türkiye'de Tuğçe Gendigelen, Sevil&Sevinç Safarova ve Özden Çavuş arasındaki düellonun galibi Tuğçe Gendigelen oldu.

Tuğçe Gendigelen aslen Azerbaycanlı olan Tuğçe Konya’da doğdu daha sonra Ankaraya taşındı.7 yaşından beri 20 adet bestesi var 23 yaşındaki İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiAnadolu Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliğini okuyor.

Tuğçe Türkiye’de çok iyi bir yere gelmek için Ebru Gündeşi seçti.

O Ses Türkiye son bölüm İzle (O Ses Türkiye Son Eleme full İzle) 18 - 19 Kasım Pazartesi O Ses Türkiye son bölüm Star TV'de full izle.O Ses Türkiye izle.O Ses Türkiye HD kaynaktan full yayın izle.O Ses Türkiye son bölüm 18-19 Kasım 2013 Pazartesi tüm performanslar

O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.

 O SES TÜRKİYE 19 KASIM 2013 PERFORMANSLARI İZLE 

Star Tv’nin yeni sezona muhteşem bir giriş yapan programı O Ses Türkiye’de yine halkın en sevdiği programlar arasında yer alıyor. Bu sezonda ise gözde isimler arasında Tuğçe Gendigelen yer alıyor. Her hafta seyirciyi büyüleyen sesiyle ekranlara gelen Gendigelen gecenin en iyi isimlerinin arasında yer alıyor. Bugün yazımızda bu büyülü sesi tanıtacağız.
Tuğçe Gendigelen; 23 Yaşında ve Eskişehirde yaşıyor. Yarışamaya yine oradan başvurmuştur. Eskişehir’i temsil eden Gendigelen aslında Konya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Azerbaycanlı olan Tuğçe muhteşem sesiyle hem jüriyi hemde seyircileri büyüledi. Hintçe, İngilizce ve Arapça dilleriyle seslendirdiği bir şarkıyla kalpleri fethetti. Arapça, İngilizce ve Türkçe bestelerinin 20′yi aştığını dile getiren Gendigelen inanılmaz ama ilk bestesini de 7 yaşında iken yapmış.

ESKİŞEHİR'DE YAŞIYOR, ÖĞRENCİ...

Jüri üyelerine parmak ısırttan ve performansıyla ilgi odağı haline gelen Tuğçe, programda İngilizce öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi olduğunu açıkladı. Üç farklı dilde şarkı bestelediğini de söyleyen Tuğçe'ye jüri üyeleri büyük ilgi gösterdi.

 O ses türkiye 11 kasım 2013 pazartesi günkü programa damga vuran Tuğçe Gendigelen adlı bayan yarışmacı söylediği yabancı parça iletüm juri üyelerini kendisine hayran bıraktı. Tuğçe Gendigelen şarkıya başlar başlamaz Murat Boz ve Gökhan döndüler ve akabinde Ebru gündeş ve hadise döndüler.

Tuğçe Gendigelen’inmuhteşem sesine hayran kalan juri üyeleri kendi takımlarına almak için birbirleriyle yarıştılar adeta… Tuğçe Gendigelen in performansına enson dönen hadise şarkıyı çok beğendiğini ve dansı görmediği için bir TuğçeGendigelen den şarkıyı ve dansı bir daha izlemek istediğini dile getirdi.

 O ses türkiye ninmuhteşem sesi Tuğçe Gendigelen hemhadise nin isteği hemde seyircilerin yoğun bir daha isteği üzerine şarkıyı veyaptığı harika dansı ve şarkıyı yeniden seslendirdi ve büyük alkış ve beğenialdı.

 Sahne hakimiyeti ve olağan üstü sesiyle juriyi büyüleyen Tuğçe Gendigelen hangi sanatçıyagideceğine karar vermekte zorlanınca oses türkiye de heyecan doruğa ulaştı. Juri üyeleri de oldukça heyecanlı ve kıyasıya bir yarışa girdiler

Acun ılıcalı TuğçeGendigelen e yardım etmek adına hadiseyi seçersen eğlenirsin, Acun Gökhan için Gökhanı çözmeye çalışırken hakkaten zekan gelişir , Muratboz için ise yakışıklı olduğu için çok güzel fotoğrafların olur , Ebru gündeşiçin ise karizman olur diye espiriler yapması O ses türkiye de güzel anlar yaşattı. Acun TuğçeGendigelen için eğlencemi istiyorsun diye hadiseyi , fotoğraf mı istiyorsundiye Murat ı , Karizma mı istiyorsun diye Ebruyu ve Puzzle mı istiyorsun diye Gökhanı tasvir etmesi Tuğçe Gendigelen i n aklını çok fazlakarıştırdı

 O Ses Türkiye'de bu hafta da adından söz ettirmeyi başardı! Uzun saçları ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken 23 yaşındaki Tuğçe, sahne perfonmansıyla jüri üyelerine parmak ısırttı!

Star TV'nin sevilen yarışma programı "O Ses Türkiye"de dün akşam Tuğçe rüzgarı esti. Beline kadan uzanan saçları ve güzelliğiyle sosyal medyanın ilgi odağı haline gelen Tuğçe, henüz 23 yaşında.

 Güneri Cıvaoğlu gözlerini Hadise'den alamadı - FOTO GALERİ

HADİSE'NİN KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

3 ADAMDAN  "O SES TÜRKİYE PARODİSİ" Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı parodide, Eser Gökhan'ı, İbrahim Hadise'yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş'i oynadı. Özellikle Eser'in Gökhan taklitleri ve İbrahim'in Hadise tiplemesi seyredenleri acayip güldürdü..

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena Gökhan ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan, yaptığı muzırlıkları ile esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz yarışmayı izletmeye devam ediyorlar. 

O Ses Türkiye yeni bölümleriyle bomba gibi:

 sıcak haber

O ses Türkiye tanıtım:

 


YORUMLAR