O Ses Türkiye son bölüm İzle, O Ses Türkiye Düelloları izle Kimler elendi? Bu akşam kimler karşı karşıya gelecek? 25 kasım

25 kasım 2013 büyük düello performansları online izle. O ses Türkiye son bölüm düello görüntüleri ve videoları ve unutulmayan anlar

O SES TÜRKYE'de duellolar başladı.. Geçen senelerden farklı olarak bu sen isteyen jüri üyeleri elenen yarışmacıları arzu ederlerse kendi takımlarına alabilyorlar. Bu hem elenen yarışmacılar için ikinci bir şans hem de jüri üyelerinin ellerindeki kılzarı güçlendirmeleri için biçikmiş kaftan. Bakalım bu hafta hangi duellolar kran kırana geçecek? Aşağıdaki videoda Tuğçe ve ikizler kapışmış ama yüzü gülen taraf Tuğça olmuştu.

 O ses Türkiye son bölüm 25 kasım 2013 büyük düello performansları online izle. O ses Türkiye son bölüm düello görüntüleri ve videoları gazetea24 sitemizde. İşte O Ses Türkiye Son Bölüm Özeti:

Ekranların sevilen ve rekortmen dizisi O ses Türkiye şarkı yarışması her geçen günheyecanı daha bir artmaktadır. O ses Türkiye 25 kasım2013 büyük düellolarbaşladı. O ses Türkiye yayınlanan son bölümüyle yine herkesi ekranlarakitlemeyi başardı.

Star tv nin muhteşem yarışma programı O ses Türkiye TümTürkiye yi sallamaya devam ediyor. 25 kasım 2013 Salı akşamı O ses Türkiye 3. Sezonyeni juri üyeleri ile düello aşamasına geldi ve yayınlanan son bölüm ile büyükdüelloler nefes kesti

O ses Türkiye son bölüm 25 kasım 2013 büyük düelloperformansları online izle. O ses Türkiye son bölüm düello görüntüleri ve dev jüri üyeleri Hadise Murat Boz Gökhanve Ebru Gündeş in takımları ve haberleri sitemizde

O Ses Türkiye'de geceye damga vuran düello:

Tuğçe Gendigelen, Sevil & Sevinç Safarova kardeşler ve Özden Çavuş O Ses Türkiye'de 'Türkan' adlı parçayla düelloya çıktılar.

Tuğçe Gendigelen aslen Azerbaycanlı olan Tuğçe Konya’da doğdu daha sonra Ankaraya taşındı.7 yaşından beri 20 adet bestesi var 23 yaşındaki İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiAnadolu Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliğini okuyor.

 

TUĞÇE GENDİGELEN KİMDİR?

O Ses Türkiye son bölüm İzle (O Ses Türkiye Son Eleme full İzle) 25 - 26 Kasım Pazartesi ve salı O Ses Türkiye son bölüm Star TV'de full izle.O Ses Türkiye izle.O Ses Türkiye HD kaynaktan full yayın izle.O Ses Türkiye son bölüm 25-26 Kasım 2013 Pazartesi tüm performanslarO Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.

 O SES TÜRKİYE 25 KASIM 2013 PERFORMANSLARI İZLE 

ESKİŞEHİR'DE YAŞIYOR, ÖĞRENCİ...

Jüri üyelerine parmak ısırttan ve performansıyla ilgi odağı haline gelen Tuğçe, programda İngilizce öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi olduğunu açıkladı. Üç farklı dilde şarkı bestelediğini de söyleyen Tuğçe'ye jüri üyeleri büyük ilgi gösterdi.

 O ses türkiye 11 kasım 2013 pazartesi günkü programa damga vuran Tuğçe Gendigelen adlı bayan yarışmacı söylediği yabancı parça iletüm juri üyelerini kendisine hayran bıraktı. Tuğçe Gendigelen şarkıya başlar başlamaz Murat Boz ve Gökhan döndüler ve akabinde Ebru gündeş ve hadise döndüler.

Tuğçe Gendigelen’inmuhteşem sesine hayran kalan juri üyeleri kendi takımlarına almak için birbirleriyle yarıştılar adeta… Tuğçe Gendigelen in performansına enson dönen hadise şarkıyı çok beğendiğini ve dansı görmediği için bir TuğçeGendigelen den şarkıyı ve dansı bir daha izlemek istediğini dile getirdi.

 O ses türkiye ninmuhteşem sesi Tuğçe Gendigelen hemhadise nin isteği hemde seyircilerin yoğun bir daha isteği üzerine şarkıyı veyaptığı harika dansı ve şarkıyı yeniden seslendirdi ve büyük alkış ve beğenialdı.

 Sahne hakimiyeti ve olağan üstü sesiyle juriyi büyüleyen Tuğçe Gendigelen hangi sanatçıyagideceğine karar vermekte zorlanınca oses türkiye de heyecan doruğa ulaştı. Juri üyeleri de oldukça heyecanlı ve kıyasıya bir yarışa girdiler.

Acun ılıcalı TuğçeGendigelen e yardım etmek adına hadiseyi seçersen eğlenirsin, Acun Gökhan için Gökhanı çözmeye çalışırken hakkaten zekan gelişir , Muratboz için ise yakışıklı olduğu için çok güzel fotoğrafların olur , Ebru gündeşiçin ise karizman olur diye espiriler yapması O ses türkiye de güzel anlar yaşattı. Acun TuğçeGendigelen için eğlencemi istiyorsun diye hadiseyi , fotoğraf mı istiyorsundiye Murat ı , Karizma mı istiyorsun diye Ebruyu ve Puzzle mı istiyorsun diye Gökhanı tasvir etmesi Tuğçe Gendigelen i n aklını çok fazlakarıştırdı

 Güneri Cıvaoğlu gözlerini Hadise'den alamadı - FOTO GALERİ

HADİSE'NİN KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

3 ADAMDAN  "O SES TÜRKİYE PARODİSİ" Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı parodide, Eser Gökhan'ı, İbrahim Hadise'yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş'i oynadı. Özellikle Eser'in Gökhan taklitleri ve İbrahim'in Hadise tiplemesi seyredenleri acayip güldürdü..

 sıcak haber

O ses Türkiye tanıtım:

 


YORUMLAR