O Ses Türkiye Son Bölüm İzle - O Ses Türkiye Yeni Bölümü İzle

O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam Star Tv'de. O Ses Türkiye jüri üyelerinin renkliliği ile, yarışmaya katılan yarışmacıların çeşitliliği ile kendini izletmeye ve reyting birincisi olmaya devam ediyor. O Se

 Star tv canlı izle - O ses Türkiye 14 ekim 2013 canlı izleyebilirsiniz. O Ses Türkiye yarışması birbirinden yetenekli yarışmacılar ile sahneye tek tek çıktılar.

O Ses Türkiye her hafta pazartesi ve salı günlerinin beklenen yarışma programı olmaya devam ediyor. O Ses Türkiye internet üzerinden canlı izlemek istiyorsanız star tv kanalının resmi internet adresi üzerinden star tv canlı izleyebilirsiniz.

O ses Türkiye star tv canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/canli-yayin

O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile Ebru Gündeş yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor.

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaranO Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı.O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş.

Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat BozO Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar.O Ses Türkiye yeni bölümü 9. bölümü bu akşam Star TV'de saat 20.00 de.
 

 


YORUMLAR