19 Nisan 2014 Cumartesi
   19.11.2013 10:21:55

O Ses Türkiye Karadenizli İkiz Kardeşler izle Soysal ve Cemal Dilmeç stüdyoyu salladı! Karşıya çifte çamlar videosu izle (18 Kasım 2013)

18 Kasım 2013 Karadenizli Kardeşler Soysal ve Cemal Geceye Damga Vurdular!!! Star tv’de canlı olarak yayınlanan O Ses Türkiye’de geceye damga vuran yarışmacılar karadenizli kardeşleri izle.

Geceye hangi yarışmacılar damgasını vurdu?
Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için döndü?

O Ses Türkiye'ye katılan Cemal- Soysal Dilmaç kardeşler 'Karşıya çifte çamlar' şarkısı ile izleyenler ve jüri üylerinden tam not aldı.

O Ses Türkiye 18 Kasım 2013 izle, O Ses Türkiye 18.11.2013 izle, O Ses Türkiye 18 Kasım 2013 seyret, O Ses Türkiye son bölüm izle, O, Ses, Türkiye, O Ses Türkiye 18 Kasım 2013 1.Kısım izle, O Ses Türkiye izle.

SANİYE FARKIYLA DÖNDÜLER

Murat Boz'un dönmesinin ardından bütün jüri üyeleri saniye farkıyla ikiz kardeşler Cemal ve Soysal'a döndüler. Karadeniz türküsü ile O Ses Türkiye sahnesini inleten yarışmacılar salonu kendine hayran bıraktı.

"BEN SİZİN ÜÇÜZÜNÜZÜM"

Murat Boz,"Yıllardır aradığım ikizler geldi. Bende sizin üçüzünüzüm." dedi. Gökhan kendi ikizinin olduğunu söyleyerek kendisinin kardeşine çok benzemediğini fakat eksik kalan her yerde birbirlerini çok güzel tamamladıklarını söyledi.

HADİSE HORON TEPTİ

Gökhan ikiz kardeşleri gördükten sonra lazca şarkı söylemeye başlayınca Hadise sahneye atlayıp Oy Nurcanım Nurcanım şarkısını söyleyip horon tepmeye başladı. Kendisinin Çerkes olduğunu söyleyen Hadise, kardeşliğiniz beni çok etkiledi dedi.

GÖKHAN'I SEÇTİLER

Ebru Gündeş yarışmacıların sesini olağanüstü olarak tanımladı. Karadenizlileri çok sevdiğini ve en yakın arkadaşlarınında karadenizli olduğunu söyleyen Ebru Gündeş kendi takımında bulunan Azerbaycanlı ikizlerin onları etkilemeyeceğini söyledi. Cemal ve Soysal jüriyi epey beklettikten sonra Gökhan'ı seçerek takımına katıldı.

 O SES TÜRKİYE 18 KASIM 2013 PERFORMANSLARI İZLE 

 

O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.

Kahkaha tufanı yaşandı.
Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girdi.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!