O Ses Türkiye izle, O Ses Türkiye 16 Eylül izle, O Ses Türkiye 16 Eylül izle Ayça Özengi'nin performansı izle

O Ses Türkiye yeni sezona yeni juri ekibiyle giriyor. O Ses Türkiye yarışma programı yeni sezona bomba gibi başlangıç yapmaya hazırlanıyor. O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda juri ekibinde iki değişiklil yapıldı.

O Ses Türkiye yeni sezona yeni juri ekibiyle giriyor. O Ses Türkiye yarışma programı yeni sezona bomba gibi başlangıç yapmaya hazırlanıyor. O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda juri ekibinde iki değişiklil yapıldı. O Ses Türkiye'nin 2013-2014 sezon jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz oturacak. İşte O Ses Türkiye yeni sezon tanıtım fragmanı...

O Ses Türkiye 16 Eylül 2013 izle - O Ses Türkiye yayın tarihi belli oldu. O Ses Türkiye 16 eylül pazartesi başlayacak. Haftanın 2 günü Star TV'de ekranlara gelecek. O Ses Türkiye 16 eylül ve 17 eylül salı günü yayınlanacak. O Ses Türkiye'nin yeni jurisiyle ilk fragmanı yayınlandı. O Ses Türkiye 16 eylül pazartesi’den itibaren Star TV'de olacak. O Ses Türkiye Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu sevilen şarkı yarışması Hadise ve Murat Boz eski juriler olarak kaldı. Yeni jüri üyeleri Ebru Gündeş Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışacak. Hülya Avşar ve Mustafa Sandal O Ses Türkiye juriden çıkartıldı.

O Ses Türkiye geçtiğimiz sezonlarda reytinglerde hep 1. sırada yer alıyordu. Ancak şimdi salı günü de reyting savaşı yapacak. Türkiye’nin en iyi sesini arayan O Ses Türkiye 16 eylül 2013 , yeni jürisiyle Pazartesi ve Salı günleri Star’da ekrana gelmeye devam edecek.

O Ses Türkiye 16 eylül 2013 fragmanında olduğu gibi tüm jüri üyeleri bu sene çok iddialı ve ATV ve Kanal D'nin ses yarışmalarıyla kapışacak.

Yeni sezon öncesi O Ses Türkiye'de jüri değişikliğine gideceğini açıklayan Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz anlaşmıştı. O Ses Türkiye jüri üyeliğininden ilk ayrılan isim Mustafa Sandal olmuştu. ‘O Ses Türkiye’ yarışmasından ayrılacağı konuşulan ünlü şarkıcı, Acun Ilıcalı ile sonunda anlaştı. Geçtiğimiz hafta sözleşme imzalayan şarkıcı, haftalık ücretini geçtiğimiz sezona göre 15 bin lira artırdı. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ yarışma programında jüri üyeleri sonunda netlik kazandı...

Üç yıldır birlikte çalıştığı Hülya Avşar ve Mustafa Sandal’la yollarını ayırıp Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz’la anlaşan Ilıcalı birlikte çalıştığı Hadise’yle geçen hafta yeni sözleşme imzaladı. Hadise haftalık 60 bin TL kazanacakJürinin ikinci yeni ismi ünlü rock grubu Athena’nın solisti Gökhan oldu. Hayatında ilk defa jüri üyeliği yapacak olan ünlü şarkıcı takımını Türkiye’nin sesi yapmaya çalışacak.

Yeni jüri üyesi hakkında konuşan ılıcalı “Bu sezon kadromuzda görmek istediğimiz diğer yeni isim Gökhan’dı. Kendisinin teklifimizi kabul etmesinden dolayı çok mutluyuz" Rock müziğin sevilen ismi Gökhan’ın O Ses Türkiye’ye çok büyük renk katacağını düşünüyorum” dedi. Hülya Avşar,Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise’nin jüri üyesi olduğu ‘O Ses Türkiye’nin eylül ayında başlayacak olan 3’üncü sezonunun yeni jüri üyesi Ebru Gündeş oldu.

Bir süredir Acun Ilıcalı’nın, Hadise’yi jüri üyeliğinden göndereceği konuşuluyordu. Gündeş’in gelişiyle birlikte, programın lokomotifi olarak gösterilen Mustafa Sandal’ın jüri üyeliğinden ayrılacağı öğrenildi. Adım attığı her işten astronomik ücretler alan Ebru Gündeş’in gelişi diğer jüri üyelerini de hareketlendirdi. Gündeş’in kendilerinden daha fazla ücret alıp almayacağını merak eden jüri üyeleri kendi aralarında kulis yapmaya başladı. “Böyle işlerde hiçbir zaman star stardan daha fazla almaz” şeklinde konuştukları öğrenildi. Ancak kulislerde Ilıcalı ile Ebru Gündeş arasında gizli bir anlaşma yapıldığı konuşuluyor. 

 

O Ses Türkiye finali:

 


YORUMLAR