O Ses Türkiye Hasan Doğru Caruso Performansı İzle

O Ses Türkiye Star Tv O Ses Türkiye Canlı İzle O Ses Türkiye Performasyonları O Ses Türkiye Canlı Takip O ses Türkiye Hadise O Ses Türkiye Murat Boz O Ses Türkiye Ebru Gündeş O Ses Türkiye Gökhan O Ses Türkiye.

 Yarışmaya simokini ile katılan ve Caruso adlı İtalyanca parça ile jüri karşısına çıkan Hasan ilk anda Gökhan'ı ve Murat Boz'u döndürürken şarkısının bitiminde dört jüri üyesinide döndürmeyi başardı.

Opera mezunu olan Hasan Doğru'ya tüm jüri üyeleri hayranlıklarını dile getirirken Murat Boz, 'Hasan burdan göründüğün kadarı ile yıkılıyorsun' dedi.

Gökhan ise Hasan'ın seslendirdiği şarkıyı rahmetli babası ile birlikte her Pazar dinlediğini söyledi.

Opera mezunu olduğunu ancak lokantada çalıştığını söyleyen yarışmacı çorba diyince Gökhan, yarışmacının kendi takımında olmasına çok ısrarcı oldu.

Caruso şarkısını çok seven arkadaşını Belçika'da 3 sene önce kaybettiğini ve onun cenazesinde yaşadığı anların aklına geldiğini ve o yüzden dolayı sessiz kaldığını açıkladı.

Türkiye'de böyle bir sesin bu zamana kadar kaşfedilmemesini ayıp olarak nitelendiren Hadise, babasının adınında Hasan olduğunu söyledi.

Ebru Gündeş ise takımında olmasından dolayı mutlu olacağını söyledi.

Acun'un Türkçe şarkı söylüyormusun sorusu üzerine Murat Boz, Ben özledim seni isimli şarkısını opera tarzında söyledi.

Acun daha sonra yarışmacıya Yayla Yolları adlı türküyü söyletti. Hasan türkü söylemesi ilede üzerindeki hayranlığı ikiye katladı ve Ebru Gündeş dışındaki diğed üç yarışmacı Hasan'ın takımlarında olması için adeta yalvardı.

JÜRİ ÜYELERİNİN SON SÖZLERİ

Gökhan; Hasan'ı kısa zamanda çok sevdim

Hadise: bu kadar güzel sesine rağmen mütevaziliğini kaybetmediğin için kutluyorum seni. Benim takımımda olmanı istiyoum

Murat Boz: Adam gibi adamsın benim takımımda olmanı istiyorum

Ebru Gündeş: benim takımımda olursan çok güzel şeyler yaparız.

Hasan Doğru daha sonra arkadaşlarının da kendisinin de isteği olan Gökhan'ı seçti.

GÖKHAN'IN EBRU'YA YAPTIĞI

Ebru'nun çok etkileyici konuşmasından dolayı Gökhan'ın Hasan'ı Ebru'ya kaptırmaması için yaptığı el kol hareketlerini tekrar ekranlara getiren Acun Gökhan'ı zor durumda bıraktı.

Ebru'nun Gökhan'ı kovaladığı anlarda Acun'da Gökhan'ın üzerine gidebildiği kadar gitti.


YORUMLAR