O Ses Türkiye Full İzle Son Bölüm Performansları izle.. Star TV

Star TV - O Ses'in son bölümünde hangi şarkılar okundu, neler yaşandı? Son bölümü izlemek haberin devamını okuyunuz.

O Ses Türkiye'de Belfin Kaptan ''Seni Sana Bırakmam'' adlı parçayı seslendirdi. 

Ecem Çalhan O Ses Türkiye'de ''Halo'' adlı şarkıyı söyleyerek Murat Boz 'un takımına katıldı.

O Ses Türkiye'de Hazal Sirman Bütün Salonu Ayağa Kaldırdı!

O Ses Türkiye'de Esra Parhan Geceye Damga Vurdu! 

Hakan Er O Ses Türkiye'de ''İçin İçin Yanıyor'' adlı şarkıyı söyledi.

O Ses Türkiye yarışmasına İstanbul'dan katılan Hakan Er - İçin İçin Yanıyor parçasını seslendirdi. Performansının son saniyesinde Hadise ve Gökhan'ın döndüğü yarışmacı, İngilizce Türk sanat müziği ile herkesi şaşırttı.

Star TV Canlı - O Ses Türkiye izle (22 Ekim 2013 Pazartesi) Star TV Canlı - O Ses Türkiye izle.O Ses Türkiye yarışması heyecan dolu. O Ses Türkiye'de bu akşam kimler yarışacak? O Ses Türkiye yarışma programında Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek. O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor. Kahkaha tufanı yaşanacak Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek.

O Ses Türkiye son bölümde Hazal Sirman"We found love"şarkısını seslendirdi. Hazal Sirman için dönen sadece Hadise oldu. Hadise, sahneye Hazal Sirman'ın yanına giderek şarkıyı beraber söylediler. Hazal Sirman 18 yaşında, lise son sınıf öğrencisi ve piyano çalıyor. Hazal Sirman ile beraber Hadise'nin şarkıda düet yapması O Ses Türkiye yarışması son bölümde damga vurdu. Hazal Sirman, seyircilerin ısrarlı isteği karşısında şarkıyı bir kere daha söyledi. Hazal Sirman kendini için dönen Hadise'nin takımına katıldı.

Hazal Sirman Hadise ile beraber şarkı söyledi, salon yıkıldı - TIKLA İZLE

O Ses Türkiye dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi.

 O SES TÜRKİYE 22 EKİM 2013 PERFORMANSLARI İZLE 

O Ses Türkiye yeni bölüm ile izleyenleri yine ekrana kilitledi. Yasemin adlı yarışmacı Annem adlı şarkı ile izleyenleri ve jüri üyelerini kendine hayran bıraktı.

(O Ses Türkiye Star TvO Ses Türkiye Canlı İzleO Ses Türkiye PerformasyonlarıO Ses Türkiye Canlı TakipO ses Türkiye HadiseO Ses Türkiye Murat BozO Ses Türkiye Ebru GündeşO Ses Türkiye GökhanO Ses Türkiye Jüri Üyelerio ses türkiye yarışmacılarıo ses türkiye performanslarıo ses türkiye yaseminyasemin annem)

İşte 'O Ses Türkiye' yarışmasına yeni rakip! - FOTO GALERİ

 Güneri Cıvaoğlu gözlerini Hadise'den alamadı - FOTO GALERİ

HADİSE'NİN KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

 

 

 

Yarışmadan unutulmayan enstantaneler:

O Ses Türkiye' de Filiz yarışmayı terketti

 3 ADAMDAN  "O SES TÜRKİYE PARODİSİ" Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı parodide, Eser Gökhan'ı, İbrahim Hadise'yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş'i oynadı. Özellikle Eser'in Gökhan taklitleri ve İbrahim'in Hadise tiplemesi seyredenleri acayip güldürdü..

 


YORUMLAR