O Ses Türkiye Final Kim Kazandı İşte Birincisi 18 Şubat 2013, O Ses Türkiye Final Bölümü, O Ses Türkiye yeni bölüm (final) izle (18 Şubat 2013)

O Ses Türkiye Ayda Beni benden alırsan final star tv izle.O Ses Türkiye Ayda Mosharraf Beni benden alırsan şarkısı izlemek için tıklayınız

Aylardırt büyük bir heyecanla finali beklenen ve birbirinden güzel sesleriyle pek çok yarışmacının ter döktüğü O Ses Türki'yede finali kazanan nihayet belli oldu.

60 bin kişi arasından sıyrılan, 2012'nin ekim ayında jürinin karşısına çıkan ve sonrasında rakiplerini eleyen adaylardan 4'ü, dün gece büyük finalde kozlarını paylaştı.

Ve Türkiye attığı SMS'lerle 'Ayda mı, Berkan mı, Mustafa mı, Onur mu?' sorusunun yanıtını verdi: Mustafa.

Onur Uğuş (Hülya Avşar), Berkan Taşkın (Murat Boz), Ayda Mosharraf (Murat Boz) ve Mustafa Bozkurt (Mustafa Sandal) canlı yayında en iyi performanslarını sergiledi ve Ayda ile Mustafa son ikiye kaldı.

Önce Berkan ardından da Onur elendi.

İki isim geçmiş programlarda seslendirdikleri şarkılardan ikisini daha söyledi; bu sürede SMS'ler alınmaya devam etti.

Ve gelen SMS'ler sonunda Mustafa Bozkurt, Türkiye'nin sesi oldu (Yüzde 60'a 40) Böylece Mustafa Sandal, geçen sezon yarışmacısı birinci olan Murat Boz ile Hadise ve Hülya Avşar'a üstünlük kurmayı başardı.

Yaklaşık 4 saat süren canlı yayın sonunda birinciliği elde eden Mustafa Bozkurt, ödül olarak bir albüm ve son model bir araba kazandı.

NOT: 'O Ses Türkiye', çocuklara özel tek bir bölümle yine Star ekranlarında olacak. Özel bölüm için, çocuklarının seslerine güvenen aileler başvuruda bulunabilirler.

 Mustafa Bozkurt da Ayda Mosharraf da harikaydı. Büyük çekişmeye sahne olan final mücadelesinde ipi Mustafa Bozkurt göğüsledi. Acun Ilıcalı biraz sonra sonucu açıklayacak. Büyük çekişme, büyük mücadele, Gaziantepli Mustafa Bozkurt'un şampiyonluğu ile bitti. Böylece Mustafa Sandal da yarışmacısı ile birinciilği elde etmiş oldu. Hülya Avşar, Hadise ve Murat Boz hem Mustafa Bozkurt hem de Mustafa Sandal'ı tebrik edecek. Tahminlerimiz her zaman tutar.

Mustafa Bozkurt daha önce büyük beğeni topladığı Hakim Bey şarkısı ile büyük performans sergiledir. Ayda mı Mustafa Bozkurt mu sorusu cevabını buldu. .
Hülya Avşar, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hadise büyük beğeni ile bakıyor.

Salon Mustafa Bozkurt için inliyor.
Mustafa Sandal, Koç'u olarak Mustafa Bozkurt ile gurur duyduğunu söylüyor.
Mustafa Bozkurt için "Çok özelsin, Allah nazardan saklasın"

 


YORUMLAR