O Ses Türkiye Ertunç Tuncer Oynama Şıkıdım Şıkıdım ile salladı!,O Ses Türkiye...Çağrı Emrah Yıldırım Yalnızım Dostlarım

oses türkiye izle, oses türkiye hd izle, oses türkiye aydanın performansını izle, oses türkiye aydan izle 5 Şubat 2013 aydan izle

O ses Türkiye'de heyecanlı anlar yaşandı, Star tv de yayınlanan o ses Türkiye yarışmasında duygusal şarkılarda göz yaşları durmadı.
Hadise Ve Hülya Avşar ağladı!... O Ses Türkiye'de Gözyaşı Gecesi!..
Sanal üzüntü. Hadise, takımındaki Aydan Ceren için hüngür hüngür ağladı. Aydan Ceren'in eşinden bir süre ayrılan bir çocuk annesi bir kadın olduğunu söyleyen Hadise, ' Aydan Ceren bana 'Senin gücünden etkilendim. Sen bana örnek oldun, ayakta durma gücünü verdin' demez mi, orada ben mahfoldum. Yarışmada kazanmak, kaybetmek önemli değil, önemli olan bu insanlık ' dedi.

Hadise bu sözleri söylerken gözyaşlarına boğuldu. Hadise ağlayınca Aydan Ceren'in de yanaklarından iki damla yaş süzüldü.
Aydan Ceren, Ayda ile kapıştığı akşam elenmenin üzüntüsünü yaşadı. Aydan Ceren Ayda ile başa çıkamadı.

Eren, annem ile Hülya Avşar'ı ağlattı.

Yetenek Sizsiniz'in iki bayan jüri üyesinin ağlama gecesi. 
Star TV Ekranlarında Mustafa Bozkurt Rüzgarı Esiyor!..
Acun ılıcalı'nın en büyük keşiflerinden biri oldu Mustafa Bozkurt. Ahmet Kaya tarzı ile sildi süpürdü. Bu akşam da "Siz Benim Neler Çektiğimi Nerden bileceksiniz!" ile zirve yaptı. 

yetenek sizsiniz türkiye yarışması 2. turunda zekanın anahtarı matemetik show performansı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Zekanın anahtarı gösterisi hayretler içinde izlendi.Yetenek sizsiniz Türkiye 'nin bu akşamki programına çıkan zekanın anahtarları grubu ağızları açık bıraktı.
Zekanın anahtarı grubundaki çocuklarının yaş itibari ile yapmış oldukları matematiksel işlemler herkesi şaşırttı diyebiliriz. Öyleki gösteri bittikten sonra sahneye çıkıp ben tek basamaklı toplama çıkarma işlemi yaparım demesine rağmen yapamadı.

Çocuklar ise 3 basamaklı işlemleri yapıyorlar ve hatta aralarından bir kız sadece rakamların ses tonundan toplamını işlemini başarı ile yaptı.


YORUMLAR