19 Nisan 2014 Cumartesi
   25.11.2013 20:59:19

O Ses Türkiye canlı izle, Ali Cem Funda O Ses Türkiye Yarışması Performansı

O Ses Türkiye Düelloları izle Kimler elendi? Bu akşam kimler karşı karşıya gelecek? Heyecan dorukta 25 kasım 2013 (O ses tükiye izle).

Ayda Mehtap Oduncu ve Elvan Özyurtlu #OSesTürkiye'deki düellolarında ''Geçer'' adlı parçayı seslendirdiler... 

Düellolar kimler arasında olacak?

İkinci bir şans...

Yarışmada geçen senelerden farklı olarak düelloda elenen yarışmacıları diğer jüri üyeleri isterse takımlarına transfer edebiliyor.

Haftalar süren elemelerden sonra yarışmada düellolar başladı. Takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler.

Düellolar ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.

Yayın Günü: 25 Kasım Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

O SES TÜRKİYE.. Survivor, Var mısın yok musun, En zayıf halka, yetenek sizsiniz türkiye derken, türkiyenin en önemli yapımlarına imza atan Acun ılıcalının hazırlayıp sunduğu ses yarışması o ses türkiye bu akşam yepyeni bölümüyle ekranlarda. 

Acun Ilıcalı'nın önümüzdeki yıl TV 8'de yayınlanacak olan yarışmada bir düello gecesi daha. Kıran kırana geçecek olan  performans gecesinde herkes elindeki son kozları oynayacak. Bakalım kim hangi şarkıyı söyleyecek. İşin ilginç tarafı yarışmanın birinci bölümünde şarkı söyleyen yarışmacıalra dönen jüri üyeleri "beni seç, beni seç" diye adeta yalvarırken, bu sefer yarışmacılar kalabilmek için varını yoğunu ortaya koyacak. En güçlü

EN GÜÇLÜ SESLER KARŞI KARŞIYA GELİYOR: 

 

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O Ses Türkiye'de düellolar başladı. Düellolar kimler arasında olacak? Haftalar süren elemelerden sonra yarışmada düellolar bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O Ses Türkiye'de düellolar ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.

 Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar. O Ses Türkiye yeni bölümde ayrı bir heyecan var. O Ses Türkiye jürileri son yarışmacı adayları kadrolarına katmak için birbirleriyle yarışacaklar. O Ses Türkiye son hız yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye izlemek için gerekli link aşağıdadır. O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam Star TV'de saat 20.00 de.

 

TUĞÇE GENDİGELEN KİMDİR?

O Ses Türkiye son bölüm İzle (O Ses Türkiye Son Eleme full İzle) 25 - 26 Kasım Pazartesi ve salı O Ses Türkiye son bölüm Star TV'de full izle.O Ses Türkiye izle.O Ses Türkiye HD kaynaktan full yayın izle.O Ses Türkiye son bölüm 25-26 Kasım 2013 Pazartesi tüm performanslarO Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.

 

 sıcak haber

O ses Türkiye tanıtım:

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!