16 Nisan 2014 Çarşamba
   05.02.2013 21:19:32

O Ses Türkiye Ayda - Uzun İnce Bir Yoldayım performansı izle..

O Ses türkiye Ayda'nın performansını izle,O Ses Türkiye'de kimler elendi? O ses Türkiye'de kimler bir üst tura çıktı? O Ses Türkiye Ayda'nın performansı ses getirdi.Ayda'nın performansını izle..

 Acun Ilıcalı'nın hazırladığı, Hülya Avşar, Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise'nin jüri üyeliği yaptığı yarışma programı O Ses Türkiye'de duygusal anlar yaşandı.

Yarışmanın bu geceki bölümünde 2007 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu, oğluna benzerliğiyle adından söz ettiren yarışmacı Onur Uğuş'u izledi. Hem anne Akarsu hem de yarışmacı Onur Uğuş, göz yaşlarına boğuldu.

Onur Oğuş: Islak Islak


O Ses Türkiye-Star TV O Ses Türkiye bu akşam nefesleri kesti! O Ses Türkiye fragmanı izle - O Ses Türkiye'de bu akşam kimler elenecek? O Ses Türkiye bu akşamki özeti, Hadise, O Ses Türkiye'de bu akşam Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar en iyi sesi bulmaya çalışacak. O Ses Türkiye bu akşam yarışmacılar nefesleri kesecek. O Ses Türkiye'de güzel ses'ler bu akşam 20.00'de Star TV ekranlarında sizlerle olacak.

Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar en iyi sesi bulmaya çalışacak.

Yarışmacıların her hafta sesleri ile müzik dünyasının starlarını etkilediği yarışmada hangi sesin büyük ödüle layık olduğuna izleyiciler karar veriyor.
 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!