O Ses Türkiye 7 Ekim HD izle, O Ses Türkiye 7 Ekim Hamdi Çeliktaş canlı performans izle

o ses türkiye, acun ılıcalı, athena, Gökhan, hadise, murat boz, ebru gündeş, hamdi çeliktaş, kendim ettim kendim buldum, O Ses Türkiye'de kendine Gökhan'ın takımında yer bulan Hamdi Çeliktaş ''Kendim Ettim Kend

o ses türkiye,acun ılıcalı,athena,Gökhan,hadise,murat boz,ebru gündeş,hamdi çeliktaş,kendim ettim kendim buldum. O Ses Türkiye'de kendine Gökhan'ın takımında yer bulan Hamdi Çeliktaş ''Kendim Ettim Kendim Buldum'' adlı şarkıyı söyledi.

O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 tek parça izle, O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam sizlerle.. O Ses Türkiye'yi izlemek için tıklayınız.

Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek?

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor.

O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

O SES TÜRKİYE 07 EKİM 2013 PERFORMANSLARI İZLE 

BKM Mutfak ekibinin sevilen isimleri Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın hazırladığı O Ses Türkiye parodisi izleyenleri kahkahaya boğdu. Star TV'de yayınlanan 3+1 programı konsept değiştirerek Acun Medya’nın altında 3 Adam ismiyle yeniden ekranlara geldi.

 O SES TÜRKİYE ÇİĞDEM BEZCİ SENİ SANA BIRAKMAM İZLE

İLK BÖLÜMÜNDE O SES TÜRKİYE PARODİSİ
Programın ilk bölümünde O Ses Türkiye programının parodisi yapıldı. Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı parodide, Eser Gökhan'ı, İbrahim Hadise'yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş'i oynadı. Özellikle Eser'in Gökhan taklitleri ve İbrahim'in Hadise tiplemesi konuklara eğlenceli ve kahkalı anlar yaşattı.

İşte 'O Ses Türkiye' yarışmasına yeni rakip! - FOTO GALERİ


YORUMLAR