O Ses Türkiye 3. bölüm izle, 24 Eylül 2013 Salı, O Ses Türkiye 24 Eylül 2013 izle

İZLE O Ses Türkiye yeni sezona başladı. O Ses Türkiye yeni yayın dönemine yeni jüri ekibiyle bomba gibi başlangıç yaptı. O Ses Türkiye son bölümünde sahneye çıkan Rıdvan Çelenk.

           Çiğdem Bezci - Seni Sana Bırakmam performansı izle, O Ses Türkiye 3. bölüm izle 24 Eylül 2013 Salı 24 Eylül 2013 Salı günü yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının 3. bölümünde Çiğdem Bezci - Seni Sana Bırakmam Performansıyla sahne aldı ve bakın jüriden nasıl tepki aldı?

Ekranların efsane ses yarışması O Ses Türkiye izleyici ile tekrar buluştu. Ekranların yeni yayın sezonuna girmesiyle birlikte yeni sezonlarıyla ve yeni kadrolarıyla programları bir bir başladı. Dünya'nın bir çok ülkesinde yayınlanan yarışmanın Türkiye ayağının yapımcısı Acun ılıcalı iken bu sezonki jüri üyeleri Hadise ve Murat Boz'un yanında Athena grubunun vokali Gökhan Özoğuz ve Ebru Gündeş . Programın ilk bölümü 16 Eylül 2013 Pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlandı. Jüri üyeleri en iyi sesi bulmak için yarışmacıları ikna etmeye çalışırken birbirleri ile de çok büyük bir mücadele veriyor. 

O Ses Türkiye Çiğdem Bezci Seni Sana bırakmak şarkısı herkese duygusal anlar yaşattı. 24 eylül 2013 o ses Türkiye yarışmasında birbirinden farklı yarışmacılar tek tek sahneye çıktı ve herkese güzel bir akşam yaşattı. sahneye çıkanlarda bir tanesi çok farklı başından geçen bir olaydan sonra sağ bacağını kaybetmesi ile hayata daha fazla tutunduğunu ve Allah 'ın dediği olur kelimesi ile sahneye çıktı. Çigdem Bezci Muhteşem sesi ile sahneye çıktı ve herkese bir mücadelenin gücünü gösterdi. Sesini duyan juri üyelerinin hepsi butona basarak döndü ve çiğdem ebru gündeşi seçti.

O Ses Türkiye 24 Eylül 2013 akşamı yarışmacılarından Çiğdem Bezci Yıldız Tilbe’den Seni Sana Bırakmam adlı şarkıyı söyledi. Çiğdem Bezci kimi seçti, Çiğdem kimin takımında? İşte ayrıntılar

30 yaşında. Sahnede ağlayan yarışmacı herkesi etkiledi. Gözyaşlarına hakim olamayan yarışmacı Çiğdem “”tafik kazası geçirdim, sağ bacağımı kaybettim ama sesimi kaybetmedim. O yüzden sizi şarkılarımı söylemek istedim” dedi.

İşte O Ses Türkiye Çiğdem'in canlı performansı

 

 24 Eylül 2013 - Salı

Geçen hafta neler oldu?

O Ses Türkiye - Rıdvan Çelenk'ten İki Ses Tonu (Sarı Gelin)... İZLE O Ses Türkiye yeni sezona başladı. O Ses Türkiye yeni yayın dönemine yeni jüri ekibiyle bomba gibi başlangıç yaptı. O Ses Türkiye son bölümünde sahneye çıkan Rıdvan Çelenk iki ses tonuyuyla herkesi kendine hayran bıraktı. Rıdvan Çelenk, O Ses Türkiye'deki yolunda Murat Boz'un takımında devam edecek. İşte Rıdvan Çelenk'in O Ses Türkiye ilk tur performansı...

Dün akşam sahneye çıkan yarışmacılar arasında yer alan Rıdvan Çelenk çıkarttığı iki ses tonuyla herkesin dikkatini çekti. Yarışmaya İstanbul'dan katılan 21 yaşındaki Rıdvan Çelenk şarkının ortasında çıkarttığı 'Kafa' sesiyle jürinin dikkatini çekti. Dört jüri üyesini de döndürmeyi başaran Rıdvan Çelenk O Ses Türkye'deki yoluna Murat Boz'un takımında devam edecek.

O Ses Türkiye - Rıdvan Çelenk'ten İki Ses Tonu (Sarı Gelin) - İZLE

'YANIYORUM, YANIYORUM!...'

Hadise, performansını sergileyen yarışmacı Göktuğ'a "Sevgilin var mı?" sorusunu yöneltti ve aldığı 'yok' cevabına herkesi şaşırtan bir tepki verdi; 'Çok güzel, çünkü bende yanlızım ne zamandır. İçimdeki sıcaklığı hissetsen... Yanıyorum yani' demesi salondakileri kahkahaya boğdu.


YORUMLAR