21 Nisan 2014 Pazartesi
   18.11.2013 22:35:27

O Ses Türkiye 18 Kasım izle, O Ses Türkiye - Rıza Kusmaz Tanrım performansı

O Ses Türkiye canlı izle STAR TV donmadan internetten izle.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye yeni seslerini aramaya devam ediyor. Hadise, Gökhan, Murat Boz ve Ebru Gündeş'li muhteşem juri eşliğinde her hafta pazartesi evlerimize konuk olan O Ses Türkiye 18 Kasımda yayınlanacak 16.Bölüm ile yine izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatacak gibi duruyor. Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan ismi olan Tuğçe Gendigelen herkesi kendine hayran bırakmayı başarmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O Ses Türkiye,O Ses Türkiye izle,O Ses Türkiye seyret,O Ses Türkiye 18 Kasım,O Ses Türkiye 18 Kasım izle,O Ses Türkiye 18 Kasım seyret,O Ses Türkiye hd izle,O Ses Türkiye 18 Kasım hd izle,O Ses Türkiye 18 Kasım hd seyret,O Ses Türkiye tek parça izle,O Ses Türkiye tek parça seyret,O Ses Türkiye 18 Kasım tek parça izle,O Ses Türkiye 18 Kasım tek parça seyret,O Ses Türkiye canlı performans izle,O Ses Türkiye canlı performans seyret,O Ses Türkiye 18 Kasım canlı performans izle, O Ses Türkiye 18 Kasım canlı performans seyret.

O Ses Türkiye 18 Kasımda yayınlanacak bölümünde kimler elenecek kimler yoluna devam edecek? Elemelerde yavaş yavaş sona doğru yaklaşılmaya başlandı. Artık jurilerin takımları da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bakalım bu hafta takımlara kimler katılabilecek. Kimler başarısız olarak katılma hakkı kazanamayacak? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

O Ses Türkiye canlı izlemek için tıklayınız

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!