O Ses Türkiye 17 yaşındaki Soner Hadiseyi ağlattı - 30 Eylül Pazartesi dünkü bölüm full izle

O Ses Türkiye ses yarışması izle. O Ses Türkiye yarışmasındaki 17 yaşındaki Soner Kıp Hadiseyi işte böyle ağlattı. O Ses Türkiye yarışmasında ki o anlar...

O ses Türkiye İzle, 30 Eylül Pazar dünkü bölüm Full izle, Hadise O Ses Türkiye'de ağladıBirbirinden güzel seslerin yarıştığı O Ses Türkiye 30 Eylül 2013 Pazartesi günü ekranlara geldi.

 O Ses Türkiye yepyeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Birbirinden güzel sesli yarışmacıların geldiği O ses Türkiye izleyen herkesi mest etti. Programın son dakikalarında gelen Çiğdem Bezci seslendirdiği Seni Sana Bırakmam şarkısıyla bütün jüri üyelerini kendine hayran bıraktı. Şarkıyı seslendirdikten sonra hayat hikayesini anlatan yarışmacı herkesi gözyaşlarına boğdu.. 

İşte 'O Ses Türkiye' yarışmasına yeni rakip! - FOTO GALERİ

StarTv O Ses Türkiye 30 Eylül 2013 O Ses Türkiye Yarışması EnSon Bölüm Tüm Perfomansları webten VİDEO...  Star tv o ses türkiye yarışması . O Ses Türkiye 30 eylül 2013 tüm performansları izle . O Ses Türkiye yarışması yeni bölüm 30 eylül 2013 star tvden canlı yayınlanacak. O SesTürkiye pazartesi ve salı günleri ekranlara geliyor. İzlenme rekorları kıran, Türkiye’nin en iyi sesini arayan ’O Ses Türkiye’, yeni jürisiyle Pazartesi ve Salı günleri Star’da ekrana gelmeye devam edecek. O Ses Türkiye yeni jürisiyle 30 Eylül Pazartesi akşamı 20.00’de Star’da başlıyor.

 O SES TÜRKİYE ÇİĞDEM BEZCİ SENİ SANA BIRAKMAM İZLE

 

Türkiye’yi ağlatan kadının hayatından kareler-TIKLA

O Ses Türkiye 30 Eylül 2013 Pazartesi 4. Bolum Tek Parca HD izle... O Ses Türkiye, O Ses Türkiye 30 Eylül 2013 izle, O Ses Türkiye 30 Eylül Full, O Ses Türkiye 30 Eylül izle, O Ses Türkiye acunn izle, O Ses Türkiye canlı izle, O Ses Türkiye full izle, O Ses Türkiye izle, O Ses Türkiye youtube izle.. O ses Türkiye Star Tv Canlı İzle Hq Seyret (30 Eylül 2013).. O ses Türkiye Star Tv izle – 30 Eylül 2013 Star Tv izle.O ses Türkiye tek parça izle - O ses Türkiye izle.Fenomen O ses Türkiye 3. bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen O ses Türkiye 3. bölümünde neler yaşandı ? İşte tüm soruların cevap bulduğu O ses Türkiye 4. bölümü...

Acun'u çıldırtan yarışmacı bakın kim çıktı - FOTO GALERİ

O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile Ebru Gündeş yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar. O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam Star TV'de saat 20.00 de.

 O Ses Türkiye yarışmasında gösterdiği performansla jüriyi kendisine hayran bırakan 17 yaşındaki Soner, Hadise'yi ağlattı.

Hadise de kendi hayatından buna benzer anıları olduğunu söyleyerek bir anda ağlamaya başladı.

 


YORUMLAR