O Ses Türkiye 16 Eylül 2013 izle, O Ses Türkiye yeni bölüm dün gece yayınlandı, Hadise'den seksi mesajlar!

O Ses Türkiye 1. bölüm İzle O Ses Türkiye ilk bölüm, İzle. O Ses Türkiye yeni sezon yeni jüri üyeleri ve birbirinden iddialı yarışmacıları ile çok iddialı!

O Ses Türkiye 1. bölüm İzle O Ses Türkiye ilk bölüm ,'dan İzle. O Ses Türkiye yeni sezon yeni jüri üyeleri ve birbirinden iddialı yarışmacıları ile bomba gibi geldi.O Ses Türkiye yeni zezon ilk bölüm , izle.O Ses Türkiye Acun ılıcalı, Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile 3. yeni sezon izle , O Ses Türkiye izle.
O Ses Türkiye 1. bölüm 

Yeniz Sezon ilk bölüm:

O Ses Türkiye geçtiğimiz sezonlarda reytinglerde hep 1. sırada yer alıyordu. Ancak şimdi salı günü de reyting savaşı yapacak. Türkiye’nin en iyi sesini arayan O Ses Türkiye 16 eylül 2013 , yeni jürisiyle Pazartesi ve Salı günleri Star’da ekrana gelmeye devam edecek.

O Ses Türkiye 16 eylül 2013 fragmanında olduğu gibi tüm jüri üyeleri bu sene çok iddialı ve ATV ve Kanal D'nin ses yarışmalarıyla kapışacak.

Ünlü şarkıcı Hadise, O Ses Türkiye adlı yarışma programında sürekli olarak 'seksi' mesajlar vermeye devam ediyor.

Türkiye'nin en iyi sesini arayan 'O Ses Türkiye',yeni jürisiyle, 3. sezonunda da yine çok iddialı

Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz jüride!

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışacak.

Yenilenen jüri ile eğlence dolu mücadele...

O Ses Türkiye’de efsane jüri ‘O Ses’ için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele edecek.

O Ses Türkiye 16 Eylül 2013 izle

 O Ses Türkiye yayın tarihi belli oldu. O Ses Türkiye 16 eylül pazartesi başladı.

Haftanın 2 günü Star TV'de ekranlara gelecek. O Ses Türkiye 16 eylül ve 17 eylül salı günü yayınlanacak.

O Ses Türkiye'nin yeni jurisiyle ilk fragmanı yayınlandı. O Ses Türkiye 16 eylül pazartesi’den itibaren Star TV'de olacak. O Ses Türkiye Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu sevilen şarkı yarışması Hadise ve Murat Boz eski juriler olarak kaldı. Yeni jüri üyeleri Ebru Gündeş Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışacak. Hülya Avşar ve Mustafa Sandal O Ses Türkiye juriden çıkartıldı.

 

Yeni sezon öncesi O Ses Türkiye'de jüri değişikliğine gideceğini açıklayan Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz anlaşmıştı. O Ses Türkiye jüri üyeliğininden ilk ayrılan isim Mustafa Sandal olmuştu. ‘O Ses Türkiye’ yarışmasından ayrılacağı konuşulan ünlü şarkıcı, Acun Ilıcalı ile sonunda anlaştı. Geçtiğimiz hafta sözleşme imzalayan şarkıcı, haftalık ücretini geçtiğimiz sezona göre 15 bin lira artırdı. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ yarışma programında jüri üyeleri sonunda netlik kazandı...

Üç yıldır birlikte çalıştığı Hülya Avşar ve Mustafa Sandal’la yollarını ayırıp Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz’la anlaşan Ilıcalı birlikte çalıştığı Hadise’yle geçen hafta yeni sözleşme imzaladı. Hadise haftalık 60 bin TL kazanacakJürinin ikinci yeni ismi ünlü rock grubu Athena’nın solisti Gökhan oldu. Hayatında ilk defa jüri üyeliği yapacak olan ünlü şarkıcı takımını Türkiye’nin sesi yapmaya çalışacak.

Yeni jüri üyesi hakkında konuşan ılıcalı “Bu sezon kadromuzda görmek istediğimiz diğer yeni isim Gökhan’dı. Kendisinin teklifimizi kabul etmesinden dolayı çok mutluyuz" Rock müziğin sevilen ismi Gökhan’ın O Ses Türkiye’ye çok büyük renk katacağını düşünüyorum” dedi. Hülya Avşar,Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise’nin jüri üyesi olduğu ‘O Ses Türkiye’nin eylül ayında başlayacak olan 3’üncü sezonunun yeni jüri üyesi Ebru Gündeş oldu.

Bir süredir Acun Ilıcalı’nın, Hadise’yi jüri üyeliğinden göndereceği konuşuluyordu. Gündeş’in gelişiyle birlikte, programın lokomotifi olarak gösterilen Mustafa Sandal’ın jüri üyeliğinden ayrılacağı öğrenildi. Adım attığı her işten astronomik ücretler alan Ebru Gündeş’in gelişi diğer jüri üyelerini de hareketlendirdi. Gündeş’in kendilerinden daha fazla ücret alıp almayacağını merak eden jüri üyeleri kendi aralarında kulis yapmaya başladı. “Böyle işlerde hiçbir zaman star stardan daha fazla almaz” şeklinde konuştukları öğrenildi. Ancak kulislerde Ilıcalı ile Ebru Gündeş arasında gizli bir anlaşma yapıldığı konuşuluyor. 

 

O Ses Türkiye finali:

 


YORUMLAR