O Ses Türkiye - Yeni Bölümü izle, O Ses Türkiye geçen hafta izleyenlere zevkli, duygulu, neşeli sahneler izlettirdi. SEYRET

O Ses Türkiye en son bölümde duygusal anlar yaşandı.O Ses Türkiye'ye Çiğdem Bezci damgasını vurdu.Çiğdem Bezci O Ses Türkiye yarışmasındaki o anlardaki videosu sitemizde.

 O Ses Türkiye yarışmasına katılan Çiğdem Bezci sesi ile jüri üyelerinden tam not aldı. O Ses Türkiye yarışmasının son bölümüne ise yarışmacı Çiğdem Bezci damga vurdu. Çiğdem Bezci’nin hayatı hem jüriyi hem de ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu.

Türkiye’yi ağlatan kadının hayatından kareler-TIKLA

 O SES TÜRKİYE ÇİĞDEM BEZCİ SENİ SANA BIRAKMAM İZLE

 

Çiğdem Bezci'nin hem şarkıyı söylerken gösterdiği performans hem de yaşadığı olayları anlatması izleyenleri ve jüri üyelerini duygulandırdı. Ebru Gündeş ve Hadise, Çiğdem Bezci'ye sahnede eşlik ederek Seni Sana Bırakmam şarkısını beraber seslendirerek izleyenlere unutulmaz bir sahne yaşattılar... O Ses Türkiye son bölümünden renkli sahnelere konuk oldu. O Ses Türkiye yeni bölümünde Çiğdem Bezci'yi sahnede yalnız bırakmak istemeyen jüri üyeleri tek tek Çiğdem Bezci'ye sarılarak kucaklaştılar. Daha sonra sahnede Çiğdem Bezci iler beraber Ebru Gündeş ve Hadise kalarak Seni Sana Bırakmamşarkısını hep birlikte okudular. O Ses Türkiye izleyicilere duygu dolu güzel bir anlar yaşattı bu haftaki bölümünde...

 

Ebru Gündeş ve Hadise sahneye çıkarak Çiğdem Bezci ile beraber Seni Sana Bırakmam şarkısını beraber söylediler. Çiğdem Bezci, O Ses Türkiye’nin ilk turunda ‘Seni Sana Bırakmam’ isimli parçayı seslendirdi ve Ebru Gündeş’in takımına katıldı.

 

 


YORUMLAR