Nil Erkoçlar hangi dizilerde oynadı. Nil Erkoçlar erkek mi oldu. Nil Erkoçlar nasıl cevap verdi bu iddialara

Nil Erkoçlar 26 Mart 1986 yılında İstanbul'da doğdu.Suadiye Lisesi'nden 2002 yılında mezun oldu ve daha sonra TÜRVAK'da Sinema Oyunculuğu okudu. ICON TALENT'da bağlı olan Nil Erkoçlar, 10 yaşından....

 Emret Komutanım dizisinin eski versiyonunda bir fotoğrafçıyı oynayan Nil Erkoçlar, dizinin yeni versiyonunda erkek haliyle boy gösterecek..

Erol Köse, Nil Erkoçlar'ın ameliyatla erkek olduğunu ve dizide bir askeri canlandıracağını iddia etti..

Nil Erkoçlar Kimdir?

İlk olarak Hülya Avşar ile oynadığı Molped reklamlarıyla tanındı. Daha sonra Kadir İnanır'ın başrol oynadığı Bütün Çocuklarım ve Emret Komutanım'da rol aldı.
Nil Erkoçlar 26 Mart 1986 yılında İstanbul'da doğdu.Suadiye Lisesi'nden 2002 yılında mezun oldu ve daha sonra TÜRVAK'da Sinema Oyunculuğu okudu. ICON TALENT'da bağlı olan Nil Erkoçlar, 10 yaşından beri tv dünyasında çeşitli projelerde yer almıştır. İlk olarak Hülya Avşar Molpet rekamı ile televizyonda görünen oyuncu daha sonra dizi projeleriyle ekranda göründü. Sırasıyla Seni Yaşatacağım, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım, Üvey Aile, Elif, Maskeli Balo ve Çakıl Taşları dizilerinde rol aldı. Sine Show adlı programında sunuculuğunu üstlendi ve son olarak Cem Yılmaz ile Türk Telekom şirketinin reklamında oynadı.Şuan Yamak Ahmet dizide Anna karakterini canlandırıyor.

Ünlü prodüktör Erol Köse, Hülya Avşar’la birlikte rol aldığı Molped reklam filmi ve Emret Komutanım dizisiyle şöhrete kavuşan oyuncu Nil Erkoçlar’ın ameliyatla erkek olduğunu iddia etti…

İşte Erol Köse’nin tweet’leri:

erol köse ‏@drerolkose
FLASH!! Bir oyuncu genç güzel kız ,ameliyatla erkek oldu ! Nil Erkoçlar
( molped, Emret Komtanım vs) artık erkek

erol köse ‏@drerolkose
Arkadaslar konu hassas sadece magazinel olarak kamuoyunu aydınlattim, ancak asla dalga geçmeyin, ruhen mecbur kalmasa yapmazdı...

erol köse ‏@drerolkose
Boyle bir konunun şakası olmaz , en azından bir #dr olarak ben yapmam...

erol köse ‏@drerolkose
Iste Nil Erkoçlarin yeni erkek hali...

Erol Köse, Nil Erkoçlar’ın son imajına ait olduğunu iddia ettiği aşağıdaki fotoğrafı da paylaştı. 

Erol Köse'nin bu iddiası kısa sürede birçok haber portalı ve sosyal medyada geniş yer buldu. Nil Erkoçlar bu iddiayı yalanlayarak bir açıklama yaptı.

Milliyet'e konuşan genç oyuncu "Böyle bir şeyin olmadığını, herkesin bu konu yüzünden araması yüzünden rahatsız olduğunu söyleyerek iddiaları sert bir dille yalanladı.

 


YORUMLAR