Muhteşem Yüzyıl yeni sezon. Muhteşem Yüzyıl yeni sezon bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl yeni sezon ilk bölümü izlemek için tıkla.

Muhteşem Yüzyıl yeni sezonda neler olacak? Muhteşem Yüzyıl yeni sezon başlamadan sürpriz transfer konuşuluyor.Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm heyecanı şimdiden başladı gibi duruyor.

Muhteşem yüzyıl 4. Yeni sezonda fırtına gibi girmeye hazırlanıyor. Muhteşem yüzyıl yeni sezonda yeni karekekterler ile göz dolduracak gibi gözüküyor. Muhteşem yüzyıl yeni sezon 'da vahide gördüm Hürrem sultan karekterini canlandıracak. Meryem üzerli 3.sezon bitmeden birkaç bölüm önce gidence birkaç bölüm hürremsiz sahneler yaşandı ve daha sonra vahide gördüm profesyonelliğini katarak diziye girdi.

Muhteşem yüzyıl 2.selim 'in kimin oynayacağı ise çok merak ediliyor. Adaylar arasında kıvanç tatlıtuğ survivor birincisi hilmi cem var. Bakalım kim bu rölü yapacak.

Tükenmişlik sendromu hastalığı yüzünden Almanya'ya gidip geri gelmeyen Meryem Uzerli yerine Hürrem Sultan rolü için Vahide Gördüm'ü getirmesiyle eleştirilen Tims Prodüksiyon yeni sezon hazırlıklarına başladı.

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde dört aydır kimin geleceği merak konusu olan 'Sarı Selim' rolü belli oldu.Tims Prodiksüyon, bir dönem Kıvanç Tatlıtuğ'un adı geçen rol için 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinden transfer yaptı.

Mete karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Aras Bulut İynemli, 'Sarı Selim' rolünü canlandıracak.Aras Bulut İynemli, Sultan Süleyman'ı canlandıran Halit Ergenç'in oğlu Selim karakteriyle diziye gelecek sezon ilk bölümlerden itibaren dahil olacak.Öte yandan Kanal D’nin sevilen izlenen dizisi “İntikam”ın kadrosuna tanıdık bir isimdahil oluyor...

Alican Yücesoy, ünlü oyuncu, Beren Saat’in oynadığı Yağmur karakterinin Eski sevgilisini canlandıracak.Yücesoy, dizide ismi ‘Aiden’ olan karaktere hayat verecek.Yücesoy, Yağmur’a intikam konusunda yardım etmek isteyecek.Yağmur ise eski sevgilisine güven konusunda emin olamayacak. 


YORUMLAR