Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle - Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm HD izle (5 Şubat 2014) Kanal D

Muhteşem Yüzyıl dizisi 122. yeni bölüm izle - Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm izle.. Şehzade Selim tahta mı çıkıyor?

Pelin Karahan, yeniden evliliğe yeşil ışık yaktı.

Muhteşem Yüzyıl’ın Mihrimah Sultan'ı Pelin Karahan, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.

Kadın arkadaşıyla birlikte Akmerkez’de dolaşırken görüntülenen Pelin Karahan; arkadaşı için evlilik hazırlıkları yaptığını ve bu nedenle alışverişe çıktıklarını belirtti.

Gazetecilerin sizin ne zaman olacak sorusuna gülümseyen Karahan; “ikinciyi düşünüyorum ama şimdilik değil” yanıtını verdi.

İşte Meryem Uzerli'nin son hali
8 aylık hamile Meryem Uzerli son görüntüsünü sosyal medya üzerinden paylaştı...

Tükenmişlik sendromu hastalığına yakalandıktan sonra ‘Hürrem Sultan’ı canlandırdığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisini bırakıp ülkesi Almanya’ya giden Meryem Uzerli’nin son halini hayranları sosyal medyada paylaştı.

 


DOĞUMA AZ KALDI

8 aylık hamile olan Meryem Uzerli’nin, koltuğa uzanırken çekilen fotoğrafı sosyal medyada dolaşmaya başladı. Kızı olacak olan Meryem Uzerli’nin ellerini karnına koyduğu fotoğrafta düşünceli olduğu görüldü. Can Ateş’le ayrılmasından sonra Almanya’da ailesiyle yaşamaya başlayan Uzerli’nin geçen haftalarda doğacak bebeğine gelen hediyelerle mutlu olduğu haberleri gelmişti.

Özge Ulusoy’un göbek deliği olay oldu

Ünlü mankenin bu görüntüleri sosyal medyada olay oldu. Özge Ulusoy sevgilisi ile Bodrum'da tatil yaparken görüntülendi. Sabancı ailesinin genç veliahtı Hacı Sabancı ile bir süre aşk yaşayan Özge Ulusoy, Bodrum Maçakızı Otelde yeni sevgilisi Hakan Baş ile aşk tazeledi. Bikini fotoğrafları basını yansıyan Ulusoy'un bu fotoğrafları sosyal medyada fena 'ti'ye alındı. Dikkatli yorumcular fotoğraflardaki bir ayrıntıyı gözden kaçırmadı. Ulusoy'un göbek deliğinin ortalamanın daha yukarıda olduğuna dikkat çeken yorumcular ünlü mankene göndermede bulundu.

Muhteşem Yüzyıl 120. bölüm fragmanı 22 Ocak Çarşamba - TIKLA İZLE

Özge Ulusoy Prenses Anna rolüyle Muhteşem Yüzyıl'da Lehistan prensesi Anna'nın gelişi, sarayda bir heyecan yaratır. Nurbanu, prensesin Selim'e yakınlığını kıskanır. Ancak prensesin gelişinin başka bir sebebi vardır. Fatma, Elkas'ın dönüşünü sabırsızlıkla beklerken, Elkas Süleyman'ın gözündeki değerini kaybeder.Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle HD, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle full, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle izlesene, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle 720p HD, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle tek parca, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle youtube

SETTEN KARELER:

Muhteşem Yüzyıl 118.Bölüm - Mihrimah'ın Rüstem'e olan acımasızlığı

,

HÜRREM SULTAN (MERYEM UZERLİ)


YORUMLAR