Muhteşem Yüzyıl son bölüm İZLE - 5 Şubat 2014 donmadan HD seyret

Muhteşem Yüzyıl 122.Bölüm son bölüm izle, Star Tv, Muhteşem Yüzyıl 122.Bölüm tek parça izle.

Muhteşem Yüzyıl'a sürpriz veda

Türkiye'nin en çok seyredilen dizisi sürpriz bir vedaya hazırlanıyor. Mart'ın ayında son bölümü yayınlanacak olan 'Muhteşem Yüzyıl'ın belgeseli çekildi. Muhteşem Yüzyıl 131 bölümün kamera arkası görüntüleri birçok sürpriz içeriyor.

İşte detaylar:

SONA DOĞRU YAKLAŞILIYOR

Yayın hayatına başladığı günden itibaren reyting rekorlarını alt üst eden Star Tv'nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl, muhteşem bir finalle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Star Tv canlı izle - Muhteşem Yüzyıl izle

BELGESEL

Bu sezon final yapacak olan dizinin yapım şirketi Tims Productions'ın dev bir belgesele imza attığı ortaya çıktı. Özel bir ekip, üç yıldır Muhteşem Yüzyıl'ın setinde kamp kurup, kamera arkasında ne var ne yok çekti.

MASRAFLI İŞ!

Timur Savcı'nın hiçbir masraftan kaçınmayıp hazırlattığı belgesel, dizinin önümüzdeki ay ekrana veda etmesinden sonra yayınlanacak. Yayın haklarından elde edilecek gelir ise dizinin senaristi Meral Okay'ın vasiyeti üzerine Nesin Matematik Köyü'ne bağışlanacak.

İKİ USTAYI YAYINLANMAMIŞ GÖRÜNTÜSÜYLE ANACAKLAR

2012’de kansere yenilen dizinin senaristi Meral Okay ile geçen Eylül ayında kalp krizi nedeniyle ölen Tuncel Kurtiz'in daha önce hiç yayınlanmamış görüntüleri de belgeselde olacak.Kurtiz dizide 'Ebu Suud Efendi' karakterini canlandırmıştı.

MERYEM UZERLİ DE VAR

Canlandırdığı 'Hürrem Sultan' karakteriyle şöhret olan, 'tükenmişlik sendromunu' yüzünden ani bir kararla ayrılan Meryem Uzerli de belgeselde dizi hakkındaki görüşlerini dile getirdi.


YORUMLAR