Muhteşem yüzyıl son bölüm 9 ekim hd izle seyret, Muhteşem Yüzyıl 107. bölüm İzle

Muhteşem Yüzyıl 107. bölüm İzle, Muhteşem Yüzyıl 107. son bölüm, Star Tv den İzle! Muhteşem Yüzyılda İpler geriliyor! Muhteşem Yüzyıl son bölüm İzle.

 

Geçtiğimiz bölüm hatırlayacağımız üzere Hürrem Sultan kendi elelriyle Valeria'yı, Sultan Süleyman'ın halvetine sunmuştu. Herkes bunun nasıl olabildiğine şaşışırken, Hürrem Sultan meğer Valeria'nın gebe kalmasını engellemiş ve kendini garanti altına almıştı. Fakat diziye yeni bir soluk ve heyecan geitren Meltem Cumbul yani nam- ı diğer Fatma Sultan nereden duyduysa bunun önüne geçmiş ve Valeria'nın gebe kalmasını engelleyen Hürrem'i durdurmuştur. Bunun üzerine yeni bölümde Bu olay Hürrem Sultan'ın kabusu oluverir.

HÜRREM KENDİNİ ATEŞE ATTI

Artık rüyalarında valeria'nın bebeğini sevmektedir. sarayın koridorlarında karşılaştığı Fatma Sulta'nı alenen tehdit eder ve'' Diğer Sultanların hikayesi sana ders olsun' der. Fatma Sultan'ın bu tehdidi kaale almadığı, Hürrem Sultan ve Kanuni yberaber yemek yerken Valeria'yı onların huzuruna çağırmaktır.Muhteşem Yüzyıl 107. Bölümde Amasya’da Nisa’nın hayatı tehlikeye girince, Mustafa ondan İstanbul’a dönmesini ister. Ancak Nisa’nın itirafı Mustafa’yı alt üst eder. Hürrem’in kabusu gerçeğe dönüşüyor! Muhteşem Yüzyıl 107. Bölümde Hürrem, haremde kontrolü tekrar ele geçirdiğini düşünürken, en büyük kabusu gerçek olur. Bu beklenmedik gelişme herkesin hayatını değiştirecektir. Özellikle Süleyman’ın...

  MUHTEŞEM YÜZYIL 108.BÖLÜM - TIKLA İZLE

 

Muhteşem Yüzyıl izle, Muhteşem Yüzyıl Yeni Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 107. Bölüm izle, muhteşem yüzyıl son bölüm izle
Muhteşem Yüzyıl 107. Bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm Tek Part izle Muhteşem Yüzyıl 107. Bölüm Tek Parça izle, muhteşem yüzyıl son bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 107. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 107. Bölüm fragman, Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm Tek Part izle, Muhteşem Yüzyıl 107. Bölüm Tek Parça izleMuhteşem Yüzyıl  yeni bölüm izle Bölüm hd izle, Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm full izle, Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm online izle, muhteşem yüzyıl yeni bölüm izle

 

Artık Valeria, Fatma Sultan'ın bir numaralı silahı olmuştur. Öte yandan Şehzade Mustafa ise ateşle oynuyordur. Rüstem Paşa'yı tehdit etmektedir. Rüstem Paşa ise kendine korkmayı yakıştıramaz. Koskoca Vezir-i azam korkar mı diye düşünür. Bayazıt ise Hatice Sultan'ın kızı ile aşk yaşamaya başlamıştır. İlk öpücüklerini son derece romantik bir ortamda yaparlar.


 

 


YORUMLAR