Muhteşem Yüzyıl 89.Bölüm Fragmanı izle.. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı izle.. Şehzade Mustafa yeni aşka mı yelken açıyor? - izle

Muhteşem Yüzyıl 89.Bölüm Fragmanı izle,Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl 89. Bölüm Fragmanı, Pargalı İbrahim,Süleyman,Hürrem,Firuze, 28 Şubat 2013 Şehzade Mustafa'nın Kanuni ile arası mı açılacak

Muhteşem Yüzyıl'ın 87. bölümünde Mahidevran Sultan'dan yardım istemek için Manisa Sarayı'na gelen Gabriella Sfenza ile Şehzade Mustafa arasındaki etkileşim dikkatleri çekti. Muhteşem Yüzyıl'ın 87. bölümünde Mahidevran Sultan'dan yardım istemek için Manisa Sarayı'na gelen Gabriella Sfenza ile Şehzade Mustafa arasındaki etkileşim dikkatleri çekti.

Cenevizli güzel Gabriella Sfenza ile Şehzade Mustafa'nın arasındaki yakınlaşmanın aşka dönüşüp dönüşmeyeceği ise merak konusu oldu. Çünkü daha önce Şehzade Mustafa'nın 'evlilik' kararı Kanuni Sultan Süleyman ile Şehzade'nin arasının bozulmasına neden olmuştu.

Gabriella Sfenza kim?
Cenevizli saygın bir ailenin kızı olan Gabriella Sfenza, eşini geçirdiği elim bir kazada kaybetmiş. Bir oğluyla beraber kimi zaman Sakız adasında kimi zamanda Cenevizde yaşıyor. Eşini kaybettikten sonra ticaret işlerini kendisi idare eden Sfenza, güzelliği ile de dikkat çeken bir kadın.

 Muhteşem Yüzyıl 88.bölüm ile 27 Şubat muhteşem bir bölüm ile yine izleyiciyi ekrşana kilitleyecek. Hürrem, Hatice Sultan'ın kurduğu tuzağa düşer ama Hürrem bu ölmeyecek yine kurtulacak.

Şah Sultan'ın İbrahim'e yazdığı mektupla deliye dönen Hatice, Şah Sultan'ı sarayından kovuyor. Şah Sultan, Hürrem'in oyunu olduğunu söylese de sırrı ifşa oluyor. İtalya seferindeki Süleyman, İbrahim'in yokluğunu her zamankinden çok hissediyor. Manisa'da ise Mustafa gizemli bir kadınla tanışıyor. Süleyman Hürrem’in başına gelenleri öğrenince, Şah Sultan hesap vermek için Süleyman'ın karşısına çıkıyor. Düşmanlarının oyununu bozduğunu düşünen Hürrem, hiç beklemediği bir tuzağın içine çekiliyor.

 Yıllar önce İbrahim'e yazılan bir mektup, iki kardeşi birbirine düşürür. Şah Sultan, mektubu kendisinin yazmadığına ikna etmeye çalışır. Hatice ise ihanete uğradığını düşünmektedir. Tepkisi ağır olur. Şah Sultan, Hürrem’in bu oyununu bozmak için yeni bir plan kurar.

Seferde karşılaşılan zorluklar Süleyman’ı iyice yalnızlaştırır. İbrahim'in yokluğunu her zamankinden çok hisseder. Şehzade Mehmet ise Bali Bey’le çıktıkları keşifte saldırıya uğrar. Mehmet, cesareti ve kuvvetiyle Süleyman’ın takdirini kazanmayı başarır.

Manisa'da ise Mustafa seferden gelen haberlerle üzülür. Bir yandan da yabancı tüccarların giderek artan şikayetlerini dinler. Mustafa bu olaylar sırasında Cenevizli bir kadınla tanışır. Güzelliği ve hırçınlığıyla nam salmış bu kadın, Mustafa'nın da dikkatini çeker.

Süleyman nihayet seferden döner. Hürrem vakit kaybetmeden yokluğunda olan biteni kendince anlatır. Hesap vermek için Süleyman'ın karşısına çıkan Şah Sultan, duydukları karşısında şaşkına döner.

Muhteşem Yüzyıl  88.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

 Muhteşem Yüzyıl 88.Bölüm 2. Fragmanı:

Muhteşem Yüzyıl  87. Bölüm 1.fragmanı:

 PARGALI'NIN UTANDIRAN MEZARI - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'DAN TARİHİ HATALAR - FOTO GALERİ

KAMERA ARKASINDA NELER OLUYOR - FOTO GALERİ

İŞTE PARGALININ MEMLEKETİ - FOTO GALERİ

YENİ CARİYE: SANDRA AKHMEDOVA - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'DA MIHAÇ SEFERİ - FOTO GALERİ

DİZİLER MODAYI ETKİLİYOR - FOTO GALERİ

HÜRREM'İN ÖTEKİ YÜZÜ - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'IN EN ÇOK TARTIŞILAN SAHNESİ - TIKLA İZLE

HATİCE SULTAN'DAN HÜRREM'E OSMANLI TOKADI - TIKLA İZLE

 


YORUMLAR