Muhteşem Yüzyıl 83. Yeni Bölüm Fragmanı 23 Ocak Çarşamba - Hürrem şimdi ne yapacak?

Pargalı İbrahim Paşa ekranlara veda etti..Pargalı İbrahim Paşa'nın idam sahnesi bu akşam ekranlara damgasını vurdu. Yeni bölümde neler olacak?

 Muhteşem Yüzyıl 83. Bölüm Fragmanı 23 Ocak Çarşamba 

fragmani.flv&image=http://www.gazetea24.com/vGaleri/bBuyuk/Yeni-bolum-fragmanijpeg.jpeg&autostart=true&backcolor=000000&frontcolor=FFFFFF&screencolor=000000" wmode="transparent">

 Star Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinin 16 Ocak'ta yayınlanan bölümüne pargalının idamı damga vurdu!

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve tartışma rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisi ekranlara gelecek 82. bölümünde izleyenleri gözyaşalarına boğacak. Çünkü bu bölümde Pargalı İbrahim Paşa, Kanuni Sultan Süleyman'ın çıkardığı idam fermanı ile cellatlar tarafından yatağında uyurken boğulacak.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin yayınlanan 82. bölüm fragmanı adeta bir duygu fırtınası şeklinde geçiyor. Kanuni Sultan Süleyman, bir zamanlar en iyi dostu olan Pargalı hakkında ölüm kararı verdikten sonra, aralarında geçen güzel günler ve dostluklarının başlangıcının yer aldığı sahnelerde şu sözleri söylüyor " İbrahim. Pargalı İbrahim. Hey dost. Yüce Rabbim'e dua ediyorum ki beni senin acınla, mateminle sınamasın."

Pargalı ise kendisine "Sen bana kardeşimden yakınsın" diyen hünkarı Kanuni Sultan Süleyman'ın hakkında verdiği ölüm kararında habersiz gelecekle ilgili planlarını Kanuni'ye şu sözlerle dile getiriyor " Hünkarım, baharda Manisa'ya gidelim. Birlikte. Eski günleri yad ederiz". Herşeyden habersiz Pargalı'nın söylediği bu sözler o an Kanuni'nin yüzünde acı bir tebessümün belirmesine neden oluyor.

Muhteşem Yüzyıl 82. bölüm fragmanın final sahnesine ise Pargalı'nın şu çarpıcı sözleri damgasını vuruyur. " Ben İbrahim. Araf'ın yüce kapısının sadık bekçisi, kapı kulu İbrahim. Hünkarının derin gözlerinde her gün kendi cenazesini seyreden İbrahim. Ölümüne kaza namazları kılınan İbrahim. "

İbrahim Paşa'nın bu sözlerinin eşliğinde üzerlerine kara elbiseler giymiş cellatlar onun uyuduğu odaya geliyor ve ellerindeki iplerle onu boğmaya hazırlanıyor..

Muhteşem Yüzyıl 82. bölümde Pargalı İbrahim ölecek mi? Pargalı'nın ölümünden sonra Muhteşem Yüzyıl'da dengeler nasıl değişecek? Pargalı'nın ölümünden sonra Kanuni nasıl bir psikoloji içerisine girecek?

 PARGALI'NIN UTANDIRAN MEZARI - FOTO GALERİ

İŞTE PARGALININ İDAM EDİLDİĞİ O SAHNE:

İşte tüm bu sorular cevaplarını 16 Ocak 2013 Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak Muhteşem Yüzyıl dizisinin 82. bölümünde cevaplarını bulacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL SET FOTOĞRAFLARI

MUHTEŞEM YÜZYIL'DAN TARİHİ HATALAR - FOTO GALERİ

KAMERA ARKASINDA NELER OLUYOR - FOTO GALERİ

İŞTE PARGALININ MEMLEKETİ - FOTO GALERİ

YENİ CARİYE: SANDRA AKHMEDOVA - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'DA MIHAÇ SEFERİ - FOTO GALERİ

DİZİLER MODAYI ETKİLİYOR - FOTO GALERİ

HÜRREM'İN ÖTEKİ YÜZÜ - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'IN EN ÇOK TARTIŞILAN SAHNESİ - TIKLA İZLE

HATİCE SULTAN'DAN HÜRREM'E OSMANLI TOKADI - TIKLA İZLE

Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi... Muhteşem Yüzyıl Osmanlı'nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikalara ışık tutacak. Dizide, Osmanlı'nın en geniş sınırlara ulaştığı sırada Kırım'dan cariye olmak için yola çıkan bir genç kızın –Moskof Cariye Hürrem'in- oğlunu tahta oturtmak için verdiği mücadele ve yaptıklarıyla bir imparatorluğun kaderine yön verişi ele alınacak. Gerçek bir tarihi uyarlama olan dizide izleyiciler, sarayın ve Osmanlı'nın göz kamaştıran zenginliğinin içinde bir kadının ihtiraslı aşkına, hırslarına ve entrikalarına şahit olacak...


YORUMLAR