Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm fragmanı yayınlandı star tv dizi izle 02.04.2014 -1 İzle

Muhteşem Yüzyıl 130. bölümde Nurbanu ile Hürrem bir anlaşma yapıyorlar. Yeni bölüm çarşamba akşamı yeni bölümüyle Star TV'de (Dizi izleyin)

Muhteşem Yüzyıl 130. bölümde Hürrem Sultan falcıya gidiyor. Ama falcı ona güzel haberler vermiyor. Falcı Hürrem Sultan'a şu an sadece 2 oğlunun hayatta kaldığını ve bunlardan birinin padişah oldu zaman diğerinin öleceğini söylüyor.

Muhteşem Yüzyıl 130.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Muhteşem Yüzyıl izle Hd film izle, film izle, Türkçe dublaj film izle, Online film izle, Film indir, Hd dizi film, Film izle, Film replikleri, film fragmanları burada. Muhteşem Yüzyıl izle, Muhteşem Yüzyıl tek parça Muhteşem Yüzyıl dizisini full izle seyret, Muhteşem Yüzyıl fragman izle Sevilerek izlenen hatta beğenildiği için defalarca izlenen Muhteşem Yüzyıl full izle 130. bölümü geldi.muhteşem yüzyıl dizisinin 130. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Dizi Film izle Dilerseniz Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm fragmanlarını aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

M u h t e ş e m Y ü  z y ı l bugün 130. bölümüyle ekrana geliyor, her hafta seyirciyi ekrana kilitleyen Star TV'nin sevilen dizisinde Şehzade Beyazıt adım adım ölüme doğru gidiyor. Muhteşem Yüzyıl 130. bölümde neler olacak, 2 Nisan Muhteşem Yüzyıl Çarşamba 130. bölüm fragman ve özeti GazeteA24.Com'da yayınlandı.

Çoğunluğunu Hollywood filmlerinin oluşturduğu bu filmler sinemaseverler için sitemiz tarafından yakın takipte. 

Son zamanların ve tüm zamanların öne çıkan film replikleri:

"Eğer öleceksen yüzünde bir gülümsemeyle öl." (Batman)
Medcezir'in bir sahnesinde elinde ekmekle yolda yürüyen çocuğa "dikkat et ne çıkacağı belli olmaz" denilerek Berkin Elvan anıldı.
"Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımdı." (Büyük Adam Küçük Aşk)
"+Sigara kullanıyor musun? -Sadece içerken." (Coffee and Cigarettes)
"Sen beni seversen, en güzel gülen ben olurum zaten." (Leyla ile Mecnun)
"Baktın olmuyor, tak kulaklığını uyu." (Othello)
"Benim kimseyle bir derdim yok tamam mı? Asıl bütün dünyanın benimle bir derdi var gibi!" (Shrek)
"+Sevdiği kadın için her şeyi yapanlara ben ne derim biliyor musun? -Ne dersin? +Adam derim." (True Blood)
"Seninle olmayı, yanında olmayı özlüyorum. Her şeyini. Kokunu, parfümünü." (Anchorman)
"Bana hayatı sevmeyi öğrettiğin için seni asla affetmeyeceğim." (The Libertine)
Aç Yanıtla Retweetle Favorilere ekle Daha fazla
"Ben çocukken yolun aydınlık olacağına inanıyordum." (Betty Blue)
"Bana bakmaktan vazgeçinceye kadar sana bakacağım." (Breathless)
"Eğer çok şanslıysanız hayatınızda bir kere, hayatınızı önce ve sonra olarak ayırabilecek biriyle tanışacaksınızdır." (My Sassy Girl)
"Bir kadın; her şey yolunda sorun yok diyorsa, hiçbir şey yolunda değildir." (Simpsons)

Muhteşem Yüzyıl 129. Bölüm fragman izle. Muhteşem Yüzyıl 129. Bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl 129. Bölüm fragman seyret. Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragman izle tıkla dizi izle... Muhteşem Yüzyıl 129. Bölüm fragman izle, Muhteşem Yüzyıl tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragman izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle...

İşte Muhteşem Yüzyıl'da Bayezid'ın son gözdesi: YASEMİN ALLEN (foto galeri)

Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragman izle Muhteşem Yüzyıl full tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı dizi izle, muhteşem Yüzyıl 129. bölüm fragmanı ile Star dizi izle. Muhteşem Yüzyıl Tv fragman izle.

  

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den Mete karakteri ile tanıdığımız Aras Bulut, Şehzade Bayazıt rolünün hakkını veriyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisi kadrosuna katılan Yasemin Allen, dizide sultan annesi Fatma Haseki Sultan rolüyle ekranlara çıkacak.

Yasemin Allen Muhteşem Yüzyıl'da! Merhamet dizisinin kötü kadın rolüyle ekranlarda görülen Yasemin Allen Muhteşem Yüzyıl kadrosuna dahil oldu.Yasemin Allen, dizide Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Şehzade Bayezid'in eşi Fatma Haseki Sultan olarak izleyici karşısına çıkacak.

Üç şehzade, iki de sultan annesi Fatma Haseki Sultan yeni bölümlerde ekrana gelecek.

Yasemin Allen: Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen'i yakından tanıyalım... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.

Çoğumuzun ilgi ile izlediği “Muhteşem Yüzyıl” tarihî temel üzerine çekilmiş bir dizi film niteliğinde. Özellikle her şey epey iyi giderken bir ara, devlet erkânınca bile TBMM'de Bülent Arınç tarafından eleştirilere maruz kaldı. Gerekçesi,  harem hayatına fazla yer verilmesi ve harem kadınlarının, cariyelerin giyiniş şekillerinin tarihî kıyafetlere uygun düşmediği ve padişahların “harem” ve “cariye” adı altında zevk düşkünüymüş gibi yansıtılması, devleti ve tebayı düşünmedikleri, kendi zevk ve sefaları için var oldukları gibi zanna sebep olabilecek bir anlayışın ağır basmasından kaynaklandı.

MUHTEŞEM YÜZYIL ve ÜÇ MUSTAFA

1- Mustafa Çelebi (Düzmece Mustafa) 
2- Küçük Mustafa Çelebi 
3- Şehzade Mustafa (Kanuni’nin oğlu)

İşte Muhteşem Yüzyıl oyuncuları

 Muhteşem Yüzyıl oyuncuları

  


YORUMLAR