Muhteşem Yüzyıl 128. Bölüm fragmanı yayınlandı izle Star Tv

Dizi izle - Muhteşem yüzyıl 128.Bölüm / Son Bölüm izle / Youtube 15.03.2014

M u h t e ş e m Y ü  z y ı l bugün 128. bölümüyle ekrana geliyor, her hafta seyirciyi ekrana kilitleyen Star TV'nin sevilen dizisinde Şehzade Beyazıt adım adım ölüme doğru gidiyor. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde neler olacak, 19 Mart Muhteşem Yüzyıl Çarşamba 128. bölüm fragman ve özeti Gazetea24.Com'da yayınlandı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den Mete karakteri ile tanıdığımız Aras Bulut, Şehzade Bayazıt rolünün hakkını veriyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisi kadrosuna katılan Yasemin Allen, dizide sultan annesi Fatma Haseki Sultan rolüyle ekranlara çıkacak.

Yasemin Allen Muhteşem Yüzyıl'da! Merhamet dizisinin kötü kadın rolüyle ekranlarda görülen Yasemin Allen Muhteşem Yüzyıl kadrosuna dahil oldu.Yasemin Allen, dizide Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Şehzade Bayezid'in eşi Fatma Haseki Sultan olarak izleyici karşısına çıkacak.

Üç şehzade, iki de sultan annesi Fatma Haseki Sultan yeni bölümlerde ekrana gelecek.

Yasemin Allen: Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen'i yakından tanıyalım... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.

ACIYI GÖRMEK iSTEMiYORUM

‘Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı ‘Şehzade Mustafa’nın boğulma sahnesindeki performansı büyük ses getirdi. Mehmet Günsür de o bölümden çok etkilenmiş; rolü bittiğinden bu yana diziyi izleyemediğini söylüyor...

Milliyet'in sorularını yanıtlayan Mehmet Günsür, "Yok diyemem, Mustafa’nın ölümünden sonraki bölümleri seyredemedim mesela. O acıyı görmek istemiyorum. Biraz zaman geçsin, tabii ki seyredeceğim ama henüz erken. Fiziksel yorgunluk da oldu. Özellikle son 20 gün bayağı yoruldum" ifadelerini kullandı.

bazı muhteşem yüzyıl hayranları eski bölümleri mumla arıyor. Nerede o Valide Sultan(NEbahat Çehre) nerede o eski Hürrem Sultan ( Meryem Uzerli) diyor.

 Bu hafta en çok izlenen ilk 5 dizi:

1) Kurtlar Vadisi Pusu
2) Muhteşem Yüzyıl
3) Karadayı
4) Küçük Ağa
5) Karagül

Çoğumuzun ilgi ile izlediği “Muhteşem Yüzyıl” tarihî temel üzerine çekilmiş bir dizi film niteliğinde. Özellikle her şey epey iyi giderken bir ara, devlet erkânınca bile TBMM'de Bülent Arınç tarafından eleştirilere maruz kaldı. Gerekçesi,  harem hayatına fazla yer verilmesi ve harem kadınlarının, cariyelerin giyiniş şekillerinin tarihî kıyafetlere uygun düşmediği ve padişahların “harem” ve “cariye” adı altında zevk düşkünüymüş gibi yansıtılması, devleti ve tebayı düşünmedikleri, kendi zevk ve sefaları için var oldukları gibi zanna sebep olabilecek bir anlayışın ağır basmasından kaynaklandı.

MUHTEŞEM YÜZYIL ve ÜÇ MUSTAFA

1- Mustafa Çelebi (Düzmece Mustafa) 
2- Küçük Mustafa Çelebi 
3- Şehzade Mustafa (Kanuni’nin oğlu)

Muhteşem Yüzyıl Aşk'ı Derun'un zaman içinde daha da gerçeğe yakın sayılabilecek bir hüviyet kazandığı söylenebilir. Ta ki Şehzade Mustafa’nın katline kadar. Şehzade Mustafa, bizzat babasının gözleri önünde öldürülmediği halde, Kanunî’nin bizzat seyrederek ve emirler yağdırarak oğlunu katlettirmiş gibi sahnelenmesi, tarihi gerçeklerene ne kadar uyuyor tartışılır.

Tarihin bir bölümü alınınca, daha evvel yaşanan olaylar bilinmediğinden, böylesi bir algı oluşturulması ve dolayısıyla oluşması kaçınılmaz olmuştur.

Muhteşem Yüzyıl'da kendi boğazını kesti

Teyze Şehzade Mustafa'nın idamını öyle bir anlattı ki!

Muhteşem Yüzyıl fragman Yeri göğü yaratan rabbim, cihangir i neden aldın benden? Neden? Günahlarımın bedeli mi? Eğer öyleyse neden benim canımı almadın? Muhteşem Yüzyıl önceki bölümlerde de Hürrem Sultan evlat acısını bir kez daha tattı. Şehzade Cihangir i biricik oğlunu, en sakındığını kaybeden Hürrem Sultan ın isyanı da dizide Mihrinisa nın intiharı kadar dikkat çeken bölümlerden biriydi. O isyan sonrasında düşen yıldırım da Samanyolu dizileri ile boy ölçüşecek cinstendi. Kanuni Sultan Süleyman Muhteşem Yüzyıl önceki bölümlerde Şehzade Mustafa nın sancağı Amasya ya ziyarette bulunmuştu. 

Muhteşem Yüzyıl izle Hd film izle, film izle, Türkçe dublaj film izle, Online film izle, Film indir, Hd dizi film, Film izle, Film replikleri, film fragmanları burada. Muhteşem Yüzyıl izle, Muhteşem Yüzyıl tek parça Muhteşem Yüzyıl dizisini full izle seyret, Muhteşem Yüzyıl fragman izle Sevilerek izlenen hatta beğenildiği için defalarca izlenen Muhteşem Yüzyıl full izle 128. bölümü geldi.muhteşem yüzyıl dizisinin 128. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Dizi Film izle Dilerseniz Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm fragmanlarını aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

 

Muhteşem Yüzyıl 128 Bölüm fragmanı iZLE 19 Mart | Star TV Yeni Bölüm

İşte Muhteşem Yüzyıl oyuncuları

#sehzademustafayaveda

 Muhteşem Yüzyıl oyuncuları

  


YORUMLAR