Muhteşem Yüzyıl 124. bölüm yayınlandı mı izle

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm Fragmanı HD izle, Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm Fragmanı tek parça izle. Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır...

GazeteA24.com » medya » Muhteşem Yüzyıl 124. bölüm yayınlandı mı izle

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır...

Muhteşem Yüzyıl'da Muhteşem finale doğru girilirken artık son heyecanlar yaşanmaya devam ediyor. Taht kavgalarının iyiden iyiye gün yüzüne çıkmaya başlaması ile birlikte ortalık iyice karışmaya başlıyor. Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta neler yaşanacak? Muhteşem Yüzyıl 124.Bölümde neler oluyor. Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm İZLE, Muhteşem Yüzyıl İZLE, Muhteşem Yüzyıl 124.Son Bölüm İZLE.

Peki Muhteşem Yüzyıl 124.Bölümde neler yaşanacak? Kanuni'nin taht kavgaları konusundaki yaklaşımı ne olacak? Şehzade Mustafa sona yaklaşıyor. Muhteşem Yüzyıl bomba gibi bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İşte Muhteşem Yüzyıl 124.Bölümde yaşanacaklar.

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm İZLE, Muhteşem Yüzyıl İZLE, Muhteşem Yüzyıl 124.Son Bölüm İZLE.

Muhteşem Yüzyıl izle - Star Tv canlı izle

ŞEHZADE MUSTAFA SONA YAKLAŞIYOR

Şehzade Süleyman, en yakın adamı Pargalı İbrahim ile birlikte çıktığı bir avda alır kötü haberi... Babası Yavuz Sultan Selim Han vefat etmiştir. Şehzade Süleyman hiç beklemeden, İstanbul'a doğru yola çıkar ve hızla payitahta ulaşır. Bir günde hayatı değişmiş; Sultan Süleyman olarak padişahlık hayatına başlamıştır. Bu sırada, Karadeniz üzerinden içi köle yüklü bir kadırga, İstanbul'a doğru gelmektedir. Kölelerden en ateşli olanı ise, kaderini değiştirecek olan yolculuğa çıktığının henüz farkında değildir.

Alex, tüm isyankarlığına rağmen, Topkapı sarayına getirilir. Onun bu tavrı ilk andan itibaren Valide Sultan'ın dikkatini çeker. Ama Alex'in sarayın kurallarını öğrenmesi uzun sürmez. Kendisine büyük bir hedef seçer. Alex, Sultan Süleyman'ın karşısına çıktığı ilk gecede onun ilgisini çekmeyi başarır.

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm 1.Fragmanı 

Şehzade Mustafa öldürülüyor!

Şehzade Mustafa’nın İran Şahı ile işbirliği yapıp kendini öldürmek istediğini düşünen Sultan Süleyman idam fermanını isyan çıkmasın diye herkesten gizliyor. Beklenmedik biçimde Hünkar’la görüşmeye çağrı-lan Mustafa, tüm uyarılara rağmen babasının çadırına yalınkılıç gidiyor. Çadırına atılan oklu bir mektupla idam fermanından haberdar edilen Şehzade, babasına güvenmeyi seçiyor. Mustafa, cellatların elinden kurtulsa da Zal Mustafa’nın müdahalesiyle boğduruluyor. Yeniçerileri örgütleyen Mustafa’nın yandaşlarına da Rüstem Paşa engel oluyor.

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm 2.Fragmanı 

CELLAT BOĞUYOR BABA İZLİYOR

Şehzade, annesi Mahidevran Sultan’la eşi Mihrünnisa Hatun’un tüm uyarılarına rağmen ölüme yürüyor. Sultan Süleyman oğlunun sağır ve dilsiz cellatlarla mücadelesini tül perdelerin ardından izliyor. 

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm 3.Fragmanı

Meryem Uzerli, geri dönüyor

Meryem Uzerli, Türkiye’ye dönüyor! Hem de tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesiyle çekimlerini yarıda bıraktığı “Muhteşem Yüzyıl” için. Ünlü oyuncu, dizinin sinema filmi olarak çekilecek final bölümünde rol alacak. Başrolünde ünlü oyuncu Halit Ergenç’in oynadığı, dört sezondur izlenme rekorları kıran “Muhteşem Yüzyıl” dizisi, bu yıl seyircilerine veda ediyor.

Dizinin final bölümü, “Asmalı Konak”ta olduğu gibi sinema filmi olarak çekilecek. Filmin sürprizi ise Meryem Uzerli olacak. Doğumdan sonra kamera karşısında “Muhteşem Yüzyıl”da Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli, geçen yıl “tükenmişlik sendromu” yaşadığı gerekçesiyle çekimleri yarıda bırakıp Almanya’ya gitmişti.

Yapım şirketi de onun yerine ekibe Vahide Perçin’i dahil etmişti. Ayrıldığı sevgilisi Can Ateş’ten bebek bekleyen ve hamileliğinin dokuzuncu ayında olan Uzerli, önümüzdeki günlerde doğum yapacak. Oyuncu, bebeğini dünyaya getirdikten sonra Türkiye’ye dönecek ve “Muhteşem Yüzyıl”ın sinema filminde Hürrem Sultan’ı oynamak için kamera karşısına geçecek. Meryem Uzerli canlandırdığı Hürrem karakteriyle ekranlara damga vurmuştu.


YORUMLAR