Muhteşem Yüzyıl 121. bölüm fragmanı - İZLE 29 OCAK 2014

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 121.Bölüm izle, 29.01.2014, Sultan Süleyman ve Mustafa karşı karşıya!

Tükenmişlik Sendromu ile Almanya’ya giden güzel oyuncu Meryem Uzerli daha doğrusu Hürrem Sultan olarak bildiğimiz Türk asıllı oyuncu şimdide aynı dizide rol aldığı Pargalı yanii Okan Yalabık ile rolleri paylaşacak. Meryem Uzerli Almanya’da dönüyormu?

“Muhteşem Yüzyıl” (Star TV) için erken final kararı mı alındı? Şu sıralarda sette de konuşulan bu. Tanıtımlarda “son dem” lafının üzerine ayrıca bir baskı yapılıyor. Bildiğim kadarıyla dizi önce mart ayında sonlandırılacaktı.

MART AYINDA BİTECEK

Daha sonra mayıs sonuna uzanır mı diye düşünüldü. Şu sıralarda ise martta bitirelim artık deniyormuş... Kabul etmek lazım ki geçtiğimiz yılların izlenme oranını yakalayamasa da bu dizi yayınlandığı akşamın sultanı gibi. Ama giderek sünen bir senaryosu var. Saray içinde yaşanan iç savaşın geldiği nokta çok açık. Hem fark ettiyseniz Sultan Süleyman’ın sakalları iki haftada iyice beyaza vurdu kendini. Zaman, Süleyman’ın sakal kılları gibi akarsa dizi martta biter.

Star Tv’de ekrana gelenPargalı İbrahim Paşa karakterini canlandıran Okan Yalabık ocak ayında Sonolarak dizide rol gereği boğulmak suretiyle öldürüldü ve 82. bölümde dizidenayrılmasında sonra ekranlara 2014’te gelmesi beklenen oynayacağı yeni Fedai dizisindesultan rolünü üstlenecek.

Muhteşem Yüzyıl’daiktidarın gücünün kurbanı olan Pargalı İbrahim’i canlandıran Okan Yalabık, yeniprojesinde iktidarın başında olacak. 33 yıl tahta kalan 2. Abdülhamit’icanlandıracak olan Okan Yalabık yeni rolüne tarih kitapları okuyarakhazırlanmakta. Tims’in çekeceği dizinin kadrosu önümüzdeki günlerde netleşecek.

  Muhteşem Yüzyıl 121. bölüm fragmanı 29 Ocak Çarşamba:

 PARGALI İBRAHİM PAŞA:

 HÜRREM SULTAN:

Muhteşem Yüzyıl 121. bölüm fragmanı izle, Bölüm, izle, full, tek parça, hd, tamamı, seyret, son bölüm, yeni bölüm, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm seyret.

Muhteşem Yüzyıl 121. Yeni Bölüm, Muhteşem Yüzyıl İzle 121. Yeni Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 121. Son Bölüm canlı izle. Muhteşem Yüzyıl 121. Son Bölüm seyret. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm canlı izle tıkla dizi canlı izle. Muhteşem Yüzyıl 121. Son Bölüm canlı izle, Muhteşem Yüzyıl tek parça canlı izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm canlı izle.Muhteşem Yüzyıl 121. Yeni Bölüm İzle Full Tek Parça Son Bölüm İzle.


YORUMLAR