Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm fragmanı izle, 118. bölüm 1 Ocak çarşamba-Star TV

Muhteşem Yüzyıl Aşk-ı Deru İzle - Muhteşem Yüzyıl 118. Bölüm İzle 1 Ocak 2013 haberi, Muhteşem Yüzyıl canlı izle star tv, Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm özeti burada.

Muhteşem Yüzyıl aşk-ı Derun yeni bölümüyle geçen çarşamba kendi saati ve kendi kanalında ekrana geldi.. Sanıldığı gibi olmadı. Şehzade Mustafa askerleriyle payitahta geldi ama uzalaşmak için, sadece babasıyla konuşmak ona neden kendisini öldürmek istediğini sormak için. 

 

MUHTEŞEM YÜZYIL 118. BÖLÜM  FRAGMANI YAYINLADI MI?

Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm 1. fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.Star tv'nin sevilen dizisi muhteşem Yüzyıl 118. bölüm, 1 Ocak Çarşamba günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

HATİCE SULTAN'DAN HÜRREM'E OSMANLI TOKADI - TIKLA İZLE 

Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyıl’da-FOTO GALERİ

ŞEHZADE MUSTAFA'NIN MELEKLERİ - FOTO GALERİ

Muhteşem Yüzyıl, Muhteşem Yüzyıl hd, Muhteşem Yüzyıl tek parça, Muhteşem Yüzyıl full hd, Muhteşem Yüzyıl full, Muhteşem Yüzyıl fragmanı, Muhteşem Yüzyıl fragmanı hd, Muhteşem Yüzyıl fragmanı tek parça, Muhteşem Yüzyıl fragmanı full hd, 118. bölüm fragmanı, Muhteşem Yüzyıl fragmanı full, Muhteşem Yüzyıl 116.Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 117.Bölüm hd, Muhteşem Yüzyıl 115.Bölüm tek parça, Muhteşem Yüzyıl 114.Bölüm full hd.

Kendisine zehirli kaftan gönderilmesiyle ordusunu toplayan Mustafa, Yeniçeri desteğini alarak saraya girdi.

 Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta neler yaşanacak? Saray'daki entrikalar artık gün yüzüne çıkmaya başladı. Mustafa, isyan bayrağını çekiyor! Geçtiğimiz hafta sarayda yaşanan böcek skandalı bakalım nasıl çözülecek? İşte Muhteşem Yüzyıl hayranlarını bu hafta bekleyen heyecan. Muhteşem Yüzyıl 116.Bölüm fragmanı.

 Muhteşem Yüzyıl 116. Bölüm Fragmanı 18 Aralık Çarşamba

Muhteşem Yüzyıl izle

MUHTEŞEM YÜZYIL KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI:

MUHTEŞEM YÜZYIL 116. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Muhteşem Yüzyıl'da sonlara doğru yaklaşılırken heyecan tavan yapmış durumda. Muhteşem Yüzyıl 115. Bölüm dün akşam izleyenleri ile buluştu. Başrollerini Halit Ergenç ve Vahide Perçin'in yer aldığı dizide Mehmet Günsür ve Ozan Güven'de yer alıyor. Kanuni Sultan Süleyman, hırsları, aşkları, savaşları ve tüm mücadelesi ile yeniden hayat bulduğu dizi yayın hayatına başladığı günden itibaren Çarşamba akşamlarının fenomeni oldu.

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, sürgüne giden Hürrem, Huricihan’ın Kütahya’da olduğunu öğreniyor. Hürrem ve Bayezıt arasında ipler geriliyor. Selim ise Manisa’da bir kadınla tanışıyor. Sarayda gergin bekleyiş sürerken Mustafa saraya geliyor! Süleyman ile Mustafa karşı karşıya geliyor. Mustafa’nın teklifi Süleyman’ı dehşete düşürürken, baba oğulun hesaplaşması sürpriz bir şekilde sonuçlanıyor!

 

 

MUHTEŞEM YÜZYIL 115.BÖLÜM İZLE

Süleyman'ı bu haftaki bölümde adeta sinirden çıldırıyor. Bunun sebebi ise Mustafa’nın askeriyle birlikte payitahta geldiğini öğrenmesi. Bu durumun tek bir açıklaması vardır; İsyan... Süleyman yeniçeri ağasına kesin bir emir verir.

Kanuni'nin verdiği emir ise Mustafa'nın İstanbul’a hiçbir şekilde girmemesidir. Mustafa’ya kurulan tuzağı haber alan Atmaca, şehzadeyi durdurmak için yola çıkar. Ancak Rüstem tarafından pusuya düşürülür. Cihangir ise tüm bunların arkasında Rüstem’in olduğuna emindir.

MUHTEŞEM YÜZYIL 115.BÖLÜM 1.FRAGMANI

MUHTEŞEM YÜZYIL 115.BÖLÜM 2.FRAGMANI

 PARGALI'NIN UTANDIRAN MEZARI - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'IN EN ÇOK TARTIŞILAN SAHNESİ - TIKLA İZLE

Ve Mimar Sinan!
Muhteşem Yüzyıl'ın içerisine Mimar Sinan karakteri ile dahil olan Gürkan Uygun, seferde Kanuni Sultan Süleyman'ın kurtarıcısı olacak gibi gözüküyordu.


YORUMLAR