Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm izle 25 Aralık Çarşamba günü Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü.

Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm fragmanı izle. Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm seyret. Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle tıkla dizi izle...

Muhteşem Yüzyıl aşk-ı Derun yeni bölümüyle geçen çarşamba kendi saati ve kendi kanalında ekrana geldi.. 

 Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta sırlar gün yüzüne çıkıyor! Hürrem saraya dönüyor ve Süleyman’dan bir kez daha af diliyor.

İstanbul anlaşması ile batıya diz çöktüren Süleyman, gözünü İran’a çeviriyor. Tahtını ise Mustafa’ya emanet ediyor. Nurbanu, Eftalya hakkındaki gerçeği öğrenirken, Selim’in başı büyük bir derde giriyor.

Huricihan ise Hürrem’e bir anlaşma teklif ediyor. Mustafa, Rüstem sayesinde kendisinden saklanan bilgiye ulaşıyor. Mihrimah, Rüstem’i boşamaya karar veriyor!

Mustafa’nın gizli nikahını öğrenen Süleyman bir kez daha hayal kırıklığına uğruyor! Muhteşem Yüzyıl, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle 18 Aralık Çarşamba 20:00’de Star’da..

Star Tv ekranlarının fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da heyecan fırtınası esmeye devam ediyor. Halit Ergenç ve Vahide Gördüm'ün başrollerinde oynadığı dizi her hafta Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında yer alıyor. Muhteşem Yüzyıl'da son dem yaklaşıldıkça heyecanda artmaya devam ediyor.

Star TV'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın 116. yeni bölümünde Şehzade Mustafa ve Piri Reis arasında günümüzdeki tartışmalara ışık tutan bir diyalog geçti.

Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm fragmanı izle 25 aralık 2013
Piri Reis, Şehzade Mustafa'nın karşısına çıkarak, kendisinin tahta oturmasını sağlayacak bir teşkilatın varlığını deşifre etti. Fakat bu duruma sinirlenen Mustafa, 'devlet içinde devlet' gibi bir yapılanmanın kabul edilemeyeceğini söyledi. Piri Reis ise "Bu öyle bir oyun ki şehzadem, temiz olanın kazanması güç" diyerek karşılık verdi.

 Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta neler yaşanacak? Saray'daki entrikalar artık gün yüzüne çıkmaya başladı. Mustafa, isyan bayrağını çekiyor! Geçtiğimiz hafta sarayda yaşanan böcek skandalı bakalım nasıl çözülecek? İşte Muhteşem Yüzyıl hayranlarını bu hafta bekleyen heyecan. Muhteşem Yüzyıl 116.Bölüm fragmanı.

 

 Muhteşem Yüzyıl izle

Muhteşem Yüzyıl'da heyecan fırtınası artarak devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl'da sarayda sırlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Taht kavgaları gün yüzüne çıkmaya başladı. Kanuni taht kavgaları için ne gibi yol izleyecek, kimin tarafında olacak? Muhteşem Yüzyıl dizisi izleyenlerini bu akşam ne gibi sürprizler bekliyor olacak? İşte Muhteşem Yüzyıl 116.Bölüm özet ve fragmanı.

Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm fragmanı izle, MUHTEŞEM YÜZYIL İZLE 25 aralık 2013

Muhteşem Yüzyıl röpörtajı Meryem Uzerli (Hürrem Sultan)


YORUMLAR