Muhteşem Yüzyıl 113. bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl'a da neler olacak, işler iyice kızıştı - 27 Kasım 2013

Muhteşem Yüzyıl 113. En Son Bölüm fragmanları, 27 Kasım Çarşamba, Muhteşem Yüzyıl Tek Bölüm Muhteşem Yüzyıl izle.

Muhteşem Yüzyıl'da unutulmaz anlar yaşanacak.  Muhteşem Yüzyıl adeta dövüş kulübüne dönüyor. Her hafta Çarşamba evlere konuk olan ve büyük heyecanla izlenen Muhteşem Yüzyıl yine muhteşem bölümle izleyenlerin karşısına çıkacak. MY Muhteşem Yüzyıl 112. son bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda izlediğimize göre, şehzadeler saç saça, baş başa kavga ediyorlar. Tabi haliyle hepsi de ilerde sultan olmak istiyor. Sultan olamazlarsa akıbetleri belli ya sürgüne gidecekler ya da bir gün öldürülecekelr.  Star TV ekranlarında yayınlanan ve her haftası apayrı bir heyecana sahne olan dizi bu haftada seyirci ike bütünleşmeye geliyor. Dizi'nin yeni bölümünde Sarı Selim ve Yıldıırm Beyazıd'ın kavgası dikkat çekiyor. Bakalım Sultan Süleyman bu densizliğe ne diyecek? Tarihi bilen izleyiciler ise diziyi gönül rahatlığıyla izliyorlar çünkü nasılsa Sarı Selim, Padişah olacak.

Muhteşem Yüzyıl son bölüm (112) - 20 Kasım Çarşamba

ELVEDA BARBAROS

Muhteşem Yüzyılda dün akşam neler oldu hep birlikte hatırlayalım. Hatırlayacağımız gibi Barbaros Hayrettin Paşa artık yorulduğunu ve emekliye ayrılmak istediğini hünkarına iletmişti. Sultan Süleyman da onu hemen emekli etmemiş düşünmek istediğini söylemişti. Dünkü yeni bölümde Kanuni Sultan Süleyman kararını verdi. BArbaros Hayrettin Paşa'yı yanına çağıran hünkar ona hiç bir yere gitmeyeceğini ve donanmanın başında durması gerektiğini söyledi. Barbaros Hayrettin Paşa da onu kıramadı. Haliyle kırmaması da gerekiyordu çünkü ters bir lafı yüzünden kellesi gidebilirdi. Tabi bu durum en çok Rüstem Paşa ve Hürrem Sultan'ın sinirlerini hoplattı. Hemen bir toplantı yapan muhteşem ikili, toplantının sonunda Barbaros'u zehirlemeye karar verdiler. TAbi ki bu işi de nemrut suratlı Rüstem Paş halletti. Sultan Süleyman, BArbaros Hayrettin Paşa'ya acem diyarından bir küp bal hediye edeceğini söyleyince Rüstem Paşa da sazan gibi atlayarak bu balı ben götürürüm dedi ve içine de zehir koyarak bir güzel barbaros'a yedirtti.Barbaros da divan toplantısında herkesin ortasında yere yığıldı.

Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyıl’da-FOTO GALERİ

BAYAZIT VE HURİ CİHAN AŞKI BACAYI SARDI

Bunun dışında Şehzade Bayazıt ve Huri Cihan Sultan'ın aşkları da iyice alevlendi. Öyle ki Huri Cihan daha fazla dayanamayıp Kütahya'ya gitti. Üstelik bunun için de şehzade Cihangir'i kullandı. Kütahya'da askerlik yapanlar bilirler kışları dondurucu bir soğuk vardır ama bu bile Huri Cihan'ın aşkını söndüremedi. Huri Cihan, Bayazıt'a kavuştu ve mektuplarıma neden cevap vermedin diyince gerçek ortaya çıktı. Meğer Lala, ikilinin arasındaki bütün mektupları okuyup okuyup yakıyormuş. Şehzade Bayazıt bu işe çok bozuldu öyle ki Lala'ya sağlam bir azar çekti. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de de dengesiz bir karakter olan Mete'yi canlandıran Ara Bulut yine oyunculuğunu konuşturdu. Sinirlenirken gözünden yaş geldi. Akşam olup saray sessizliğe bürününce de Huri Cihan Sultan'ın odasına gitti. Şehzade Cihangir ise onu tam odadan içeri girerken gördü ve durumu çakozladı. Bu arada Şehzade Cihangir'in ise o sırada tam orada ne yaptığı tam bir muallak konusu. Belki de o çalacaktı kapıyı kimbilir. Huri Cihan ve Bayazıt sabah beraber uyandılar. Sedirde koyun koyuna uyuyan aşıklar birden bire uyanınca sanki hiç birşey olmamış gibi kaltılar ve ayrıldılar.

Nurbanu Sultan Şehzade Selim banyoda fena yakalandı - TIKLA İZLE

KANUNİ'DEN KURNAZ OYUN

Öte yandan Kanuni yeniçeri ocağına yeni bir ağa tayin etti. ve oğlu şehzade mustafa'ya da kurnaz bir oyun oynadı. Yeniçerilerden bir ağayı şehzade mehmet'e gönderen Kanuni , Mustafa'yı denedi. Mustafa'ya , yeniçeriler hazır, bir sözünüzle isyan başlatabiliriz, bıktık Kanuni'den diyen ağa, canını zor kurtardı. Muhteşem Yüzyıl AŞk'ı Derun'da daha önce Mehmet Günsur'u hiç bu kadar sinirli izlememeişti. Sinirden deliye dönen şehzade Osmanlı Tokadıyla ağayı yere indirdi ve huzurundan defetti. (Kaynak: Gazetea24)

 Muhteşem Yüzyıl tüm heyecanı ile devam ediyor.

Süleyman’ın korkuları gün yüzüne çıkmaya başlıyor!   

MUHTEŞEM YÜZYIL 111.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm Fragmanı 20 Kasım Çarşamba

Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm 1. Fragmanı 20 Kasım Çarşamba
 

Muhteşem Yüzyıl Aşk-ı Derun 112. Bölüm izle..20 Kasım 2013 Çarşamba, 20.11.13 , Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm  full izle. Muhteşem Yüzyıl 112. Bölümseyret. Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle tıkla dizi izle... Muhteşem Yüzyıl 112. BölümÜ izle, Muhteşem Yüzyıl fragmanı tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragmanı  izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle.

 
Muhteşem Yüzyıl Kamera Arkası Fotoğrafları:

Sevenleri Meryem Uzerli'yi unutmadı, işte fanları tarafından yapılan video klipler:

Hürrem'in Yeni Ninnisi Özel Klip:

MUHTEŞEM YÜZYIL 111. BÖLÜM 13 KASIM ÇARŞAMBA TEK PARÇA VE TEK LİNK CANLI OLARAK ONLİNE İZLE


YORUMLAR