Muhteşem Yüzyıl 113. bölüm fragmanı izle, 27 Kasım 2013 (Aşk-ı Derun Seyret)

Muhteşem Yüzyıl 113. En Son Bölüm fragmanları, 27 Kasım Çarşamba, Muhteşem Yüzyıl Tek Bölüm Muhteşem Yüzyıl izle.. Bayazid ne caze alacak, babasına isyan mı edecek?

Muhteşem Yüzyıl 113. Bölüm Fragmanlar ve Özeti (27 Kasım Çarşamba)
27 Kasım 2013 
Muhteşem Yüzyıl 112. bölümde şehzadeler payitahtta toplanıyor ve gerilim yükselmişti..

GEÇEN BÖLÜMÜ ŞÖYLE BİR HATIRLAYALIM:

Muhteşem Yüzyıl'da unutulmaz anlar yaşanacak.  Muhteşem Yüzyıl adeta dövüş kulübüne dönüyor. Her hafta Çarşamba evlere konuk olan ve büyük heyecanla izlenen Muhteşem Yüzyıl yine muhteşem bölümle izleyenlerin karşısına çıkacak. MY Muhteşem Yüzyıl 112. son bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda izlediğimize göre, şehzadeler saç saça, baş başa kavga ediyorlar. Tabi haliyle hepsi de ilerde sultan olmak istiyor. Sultan olamazlarsa akıbetleri belli ya sürgüne gidecekler ya da bir gün öldürülecekelr.  Star TV ekranlarında yayınlanan ve her haftası apayrı bir heyecana sahne olan dizi bu haftada seyirci ike bütünleşmeye geliyor. Dizi'nin yeni bölümünde Sarı Selim ve Yıldıırm Beyazıd'ın kavgası dikkat çekiyor. Bakalım Sultan Süleyman bu densizliğe ne diyecek? Tarihi bilen izleyiciler ise diziyi gönül rahatlığıyla izliyorlar çünkü nasılsa Sarı Selim, Padişah olacak.

Muhteşem Yüzyıl son bölüm (112) - 20 Kasım Çarşamba

ELVEDA BARBAROS

Muhteşem Yüzyılda dün akşam neler oldu hep birlikte hatırlayalım. Hatırlayacağımız gibi Barbaros Hayrettin Paşa artık yorulduğunu ve emekliye ayrılmak istediğini hünkarına iletmişti. Sultan Süleyman da onu hemen emekli etmemiş düşünmek istediğini söylemişti. Dünkü yeni bölümde Kanuni Sultan Süleyman kararını verdi. BArbaros Hayrettin Paşa'yı yanına çağıran hünkar ona hiç bir yere gitmeyeceğini ve donanmanın başında durması gerektiğini söyledi. Barbaros Hayrettin Paşa da onu kıramadı. Haliyle kırmaması da gerekiyordu çünkü ters bir lafı yüzünden kellesi gidebilirdi. 

 

Muhteşem Yüzyıl 112. bölümde şehzadeler arasındaki gerilim yükseliyor. 20 Kasım Çarşamba Star TV'de ekrana gelecek Muhteşem Yüzyıl 112. bölümde tüm şehzadeler Barbaros’un cenazesi için payitahta geliyor. Yeni Kaptan-ı Derya’nın kim olacağı merak konusu olur. Donanmanın desteğini isteyen iki taraf da kendi adaylarını belirler ve kıyasıya bir rekabet başlar.

 

Bayezıt ve Selim arasındaki gerilim giderek yükselirken, Süleyman endişeyle oğullarını izliyor. İki kardeşi barıştırmak için Mihrimah’ın düzenlediği yemekte kıyamet kopuyor! Atmaca, Mihrünisa’yı öldürmeye hazırlanırken, asıl sürprizi Nisa yapıyor. Selim şok bir kararla Süleyman’ın karşısına çıkıyor. Süleyman’ın çocuklarına verdiği ders, savaşı iyice kızıştırıyor! Fatma Sultan ise öyle bir sır öğreniyor ki Hürrem’in iktidarı tehlikeye giriyor!

 

MUHTEŞEM YÜZYIL 111.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm Fragmanı 20 Kasım Çarşamba

Muhteşem Yüzyıl 113. Bölüm 1. Fragmanı 27 Kasım Çarşamba
  Muhteşem Yüzyıl Aşk-ı Derun 113. Bölüm izle..27 Kasım 2013 Çarşamba, 20.11.13 , Muhteşem Yüzyıl 113. Bölüm  full izle. Muhteşem Yüzyıl 112. Bölümseyret. Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle tıkla dizi izle... Muhteşem Yüzyıl 113. BölümÜ izle, Muhteşem Yüzyıl fragmanı tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragmanı  izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle.

 
Muhteşem Yüzyıl Kamera Arkası Fotoğrafları

Sevenleri Meryem Uzerli'yi unutmadı, işte fanları tarafından yapılan video klipler:

Hürrem'in Yeni Ninnisi Özel Klip:

MUHTEŞEM YÜZYIL 111. BÖLÜM 13 KASIM ÇARŞAMBA TEK PARÇA VE TEK LİNK CANLI OLARAK ONLİNE İZLE


YORUMLAR