Muhteşem Yüzyıl 110. bölüm fragmanı yeni bölüm - izle

Muhteşem Yüzyıl 110. bölüm fragmanı tıkla izle, Muhteşem yüzyıl 109. bölüm izle, Muhteşem yüzyıl 110. bölüm fragman izle.

Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm hd izle, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm full izle, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm full hd izle, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm tek part izle, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm fragman izle, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm fragman hd izle, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm seyret, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm hd seyret, Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm full hd seyret, Star Tv'nin merakla beklenen dizisi Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm'de neler yaşanacak?

Ekranların tartışmasız en çok izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl bu haftada heyecanlı bir bölüm ile ekranlara gelecek. Star TV'nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm ile 6 Kasım Çarşamba akşamı sevenleri ile buluşacak. Muhteşem Yüzyıl'ın 110.Bölüm fragmanı ve Muhteşem Yüzyıl'ın 110.Bölüm'de yaşanacaklar haberimizin devamında...

Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyıl’da-FOTO GALERİ

ŞEHZADE MUSTAFA'NIN MELEKLERİ - FOTO GALERİ

Tims Productions tarafından yapılıp Star TV'de yayına başlayan Muhteşem Yüzyıl bugüne kadar yapılmış ve seyirci tarafından en çok izlenen tarih-kurgu televizyon dizisi olarak yayın hayatına devam etmektedir. Muhteşem Yüzyılın temel olarak Osmanlı İmparatorluğu padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın ve Hürrem Sultan'ın hayatı, Hürrem Sultan'ın evlatları için giriştiği taht mücadelesi ve saray hayatı üzerine kurgulanmıştır.

5 Ocak 2011 yılında yayın hayatına başlayan dizinin ilk sezon finali 22 Haziran 2011 çarşamba günü yayınlanmış, 4 Ocak 2012'ye kadar Show TV'de ekrana gelmiştir. 4 Ocak 2012'de Star TV'ye transfer olan[1] dizi 6 Haziran 2012'de 2. sezon finalini yapmıştır. Dizinin 3. sezonu da 12 Eylül 2012'de başlamıştır ve 19 Haziran 2013'te 3. sezon finalini yapmıştır. Bu sezon son kez sevenleri ile buluşacak olan Muhteşem Yüzyıl 4.sezonun sonunda yayın hayatına son verecektir.

Dizinin Konusu:

Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatı etrafında kurgulanan dizi, henüz şehzade olan Süleyman'ın, babası Yavuz Sultan Selim'in ölümü üzerine tahta geçmesi ve bu zamanlarda saray haremine cariye olarak getirilen Hürrem Sultan ile birbirlerine aşık olmalarıyla başlar. Hürrem Sultan'ın intikam için başladığı iktidar oyununa, Valide Sultan, Pargalı İbrahim Paşa ve Şehzade Mustafa'nın annesi Mahidevran Sultan en büyük engel olur. Aşkı ile devleti arasında kalan Kanuni Sultan Süleyman ve oğulları için iktidar mücadelesine giren Hürrem Sultan ekranlara yansıtılmaya devam etmektedir.

Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm'de neler yaşanacak? 

Hürrem yeni bir şehzade doğmasına engel olmak için harekete geçiyor. Bayezıt gizlice geldiği Manisa’da Selim’e yakalanıyor. Zindana atılan Nurbanu’nun ise büyük bir sürprizi vardır. Mustafa ve Atmaca, Nisa’yı bulmak için çırpınıyor. Hürrem Süleyman’ın kulağına öyle bir şey fısıldıyor ki Mustafa büyük bir tehlikeye giriyor! Merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl'ın 110.Bölümü 6 Kasım Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Muhteşem Yüzyıl 109.Bölüm (30 Ekim) özet

Süleyman’ın korkuları gün yüzüne çıkmaya başlıyor!

Hürrem yeni bir şehzade doğmasına engel olmak için harekete geçiyor. Bayezıt gizlice geldiği Manisa’da Selim’e yakalanıyor. Zindana atılan Nurbanu’nun ise büyük bir sürprizi vardır. Mustafa ve Atmaca, Nisa’yı bulmak için çırpınıyor. Hürrem Süleyman’ın kulağına öyle bir şey fısıldıyor ki Mustafa büyük bir tehlikeye giriyor!

Nisa’yı kaçıran Rüstem Barbaros’u köşeye sıkıştırır. Barbaros, tek dileği itibarını tekrar kazanmak olan Rüstem’e beklediğinden fazlasını verecektir. Hersek’e giden Rüstem yerine kapıcılar ağasını bırakır. Azmi ve zekasıyla Sokollu Mehmed Hürrem’i de etkilemeyi başarır.

Hürrem’in ise Nazenin’le ilgili yeni planları vardır. Ancak Süleyman ile yaptığı konuşma her şeyi değiştirecektir. Huricihan, Bayezıt’tan haber alma umuduyla sık sık Cihangir’le buluşur. Bayezıt’a yazdığı mektup yanlışlıkla Cihangir’in eline geçer. Cihangir, Huricihan’a karşı umutsuz bir aşka tutulur. Bayezıt gizlice Manisa’ya gelir. Amacı Selim’in örtbas ettiği davayı gün yüzüne çıkartmaktır. Selim’e yakalanınca işler çığırından çıkar.

Nurbanu zindanda umutla beklerken, Selim’in Nurbanu’yu affetmeye niyeti yoktur. Gazanfer ise Nurbanu’ya sürpriz bir teklifle gelir. Ama asıl sürprizi Nurbanu yapar. Atmaca ve Mustafa Nisa’nın kaçırıldığını öğrenir öğrenmez harekete geçer. Hürrem’e yakın birinden gelen bilgi onları Nisa’ya götürür. Ancak Mustafa aşkına yenik düşünce öyle bir hata yapar ki Süleyman’la karşı karşıya gelir!


YORUMLAR