Muhteşem Yüzyıl 108. Bölüm fragmanı Tek Paça izle, Muhteşem Yüzyıl 108. Bölüm Tek Paça yeni sezon seyret

Muhteşem Yüzyıl 108. Bölüm Tek Paça hd izle Muhteşem Yüzyıl 108. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 9 ekim 209 Perşembe izle, Muhteşem Yüzyıl 108. Bölüm fragmanı

Bayezıt öfkeden deliye dönerken, Mustafa bir kez daha yıkılıyor. Cecelia, gözünü sultanlığa dikiyor ve Selim in haremine girebilmek için müthiş bir oyun oynuyor. Babalarıyla çıktıları avda, Bayezıt ve Selim büyük bir tehlikenin içinde kalıyor. Hürrem ise savunmasız anında Mustafa ya vurduğu ölümcül darbeyle savaşı başlatıyor! Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümüyle Çarşamba Star da..

 

Mustafa, Rüstem i dört bir yandan kuşatırken ölüm korkusuna kapılan Rüstem, ortalığı birbirine katıyor. Yeniçeri ocağında kılıçlar çekiliyor. Bayezıt ın babasına olan kırgınlığı sürerken bu kez Hürrem le karşı karşıya geliyor. Huricihan ise Bayezıt a olan hislerine yeniliyor. Manisa da Nurbanu, Selim in yaralarını iyileştirmeye çabalıyor. Nisa, Mustafa yı şaşkına çeviren bir itirafta bulunuyor. Hürrem ise hayatının en büyük kabusu ile yüzleşiyor!

Bu sırada, Karadeniz üzerinden içi köle yüklü bir kadırga, İstanbul'a doğru gelmektedir. Kölelerden en ateşli olanı ise, kaderini değiştirecek olan yolculuğa çıktığının henüz farkında değildir. Alex, tüm isyankarlığına rağmen, Topkapı sarayına getirilir. Onun bu tavrı ilk andan itibaren Valide Sultan'ın dikkatini çeker. Ama Alex'in sarayın kurallarını öğrenmesi uzun sürmez. Kendisine büyük bir hedef seçer. Alex, Sultan Süleyman'ın karşısına çıktığı ilk gecede onun ilgisini çekmeyi başarır.

İŞTE MUHTEŞEM YÜZYIL 107. BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR:

Mustafa, Rüstem’i dört bir yandan kuşatırken ölüm korkusuna kapılan Rüstem, ortalığı birbirine katıyor. Yeniçeri ocağında kılıçlar çekiliyor. Bayezıt’ın babasına olan kırgınlığı sürerken; bu kez Hürrem’le karşı karşıya geliyor. Huricihan ise Bayezıt’a olan hislerine yeniliyor. Manisa’da Nurbanu, Selim’in yaralarını iyileştirmeye çabalıyor. Nisa, Mustafa’yı şaşkına çeviren bir itirafta bulunuyor. Hürrem ise hayatının en büyük kabusu ile yüzleşiyor! Hürrem’in Süleyman’a cariye göndermesi sarayda büyük yankı uyandırır.

Fatma ise Hürrem’e karşı yeni bir silah edinmiştir. Valeria’nın yeniden halvete girmesi için elinden geleni yapar. Rüstem’i ölüm korkusu sardı! Mustafa, Rüstem’i dört bir yandan köşeye sıkıştırır. Yeniçerinin kendisine suikast düzenleyeceğini öğrenen Rüstem’i ölüm korkusu sarar. Rüstem’in şerefine ocakta verilen yemekte kılıçlar çekilir.

Fatma ise Huricihan’ın Beyazıt’a ilgisini fark eder. İkiliyi bir araya getirmek için bir oyun tertip eder. Huricihan’ın hisleri Bayezıt’ı şaşkına çevirir.

Selim yeni sorunlarla karşı karşıya Nurbanu, Selim ile birlikte olduğu gecenin sabahında büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Nurbanu, Selim’in neşesini yerine getirmeye çalışırken, Selim yeni bir sorunla karşı karşıya kalır. Amasya’da Nisa’nın hayatı tehlikeye girince, Mustafa ondan İstanbul’a dönmesini ister. Ancak Nisa’nın itirafı Mustafa’yı alt üst eder. Hürrem’in kabusu gerçeğe dönüşüyor! Hürrem, haremde kontrolü tekrar ele geçirdiğini düşünürken, en büyük kabusu gerçek olur. Bu beklenmedik gelişme herkesin hayatını değiştirecektir. Özellikle Süleyman’ın... 9 Ekim Çarşamba Günü Saat 20:00'de Star'da...

Muhteşem Yüzyıl 106. Bölüm özet...

Cecelia, gözünü sultanlığa dikiyor ve Selim’in haremine girebilmek için müthiş bir oyun oynuyor ve Şehzade Selim'in haremine girmeyi başarıyor. Muhteşem Yüzyılyeni bölümde olaylar tüm hızıyla devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta sanatçı Tunce Kurtiz, muhteşem sanatı ile karşımızda. Muhteşem Yüzyılyeni bölümde işler gittgide karışıyor Hürrem, Mustafanın canını almak için yeni planlar hazırlıyor. Muhteşem Yüzyıl 106. yeni bölümde bakalım neler olacak?

Muhteşem Yüzyıl 106. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Star Tv ekranlarında... Mustafa yaptığı hamleyle Hürrem’i bozguna uğratıyor. Eğlencenin ve neşenin sultanı Fatma Sultan saraya geliyor. Saraya gelir gelmez Hürrem’in sırrını ifşa ediyor. Hürrem için bir dönem sona eriyor! Selim ise Manisa’da büyük bir hezimete uğruyor. Mustafa, Rüstem’den intikam almaya hazırlanıyor. Barbaros ise Atmaca’nın gizli kimliğini öğreniyor!! Fatma Sultan Hürrem’e büyük bir darbe vurmaya hazırlanırken, Hürrem kimsenin hesap etmediği bir hamle yapıyor! Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam Star’da.


YORUMLAR