Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl tek parça izle,, Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm tek parça izle,Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm HD izle, 02 Ekim 2013

Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 106. Bölüm full izle, Mustafa yaptığı hamleyle Hürrem'i bozguna uğratıyor! Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm izle

 Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm izle -  Mustafa’nın savaş ilanı Hürrem’i şaşkına döndürür. Bu savaşı kaybetmeye niyeti yoktur. Mustafa’ya karşı yeni bir plan yapan Hürrem, rahatsızlanır. Bu durum sır gibi saklanır. Zira Hürrem için bir devir sona ermiştir.

Süleyman’ın kız kardeşi Fatma Sultan saraya gelir. Yanında geçmişten birini de getirmiştir. İbrahim ve Hatice’nin kızı Huricihan. Bu genç kızın gelişi Hürrem’i rahatsız ederken, Süleyman’ı acılarıyla yüzleştirir. Neşesiyle hareme yeniden can veren Fatma ise Hürrem’in iktidarını yok etmeye kararlıdır.

Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm fragmanı - TIKLA İZLE

Muhteşem Yüzyıl Kamera Arkası Fotoğrafları:                            

 

ADINI NURBANU KOYDUM

 Afife Nûr-Banû Valide Sultan yani Osmanlı yazılışıyla نور بانو سلطان, son bir hamle yapar. Bu hamle ya onun ölümüne neden olacaktır ya da kurtuluşuna. Gider ve kendini Hürrem sultan'nın ayaklarına atar. Ona yalvarır. Hürrem de bu kızı çok sever. Ve sonsuz sadakat karşılığı onu Manisaya yollayacağını söyler. ve Cecillia'nın ismini Nurbanu olarak değiştirir. Bakalım Nurbanu Sultan manisa'da Şehzade Selim'i nasıl tavlayacak?

Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm Fragmanı ilk bölümü - TIKLA İZLE 

Muhteşem Yüzyıl'da Merve Boluğur hareme girdi Twitter onu konuştu - FOTO GALERİ

BERRAK TÜZÜNATAÇ'A MUHTEŞEM YÜZYIL YASAKLARI - FOTO GALERİ

HAYATINI ATMACAYA BORÇLU

Atmaca ve adamını Şehzade Mustafa'yı korumaları için Barbaros Hayrettin Paşa görevlendirmişti.  Yalnız bu suikastta hiç kimsenin burnu bile kanamadı denemez. Malesef Şehzade Mustafanın zevcesi bir ok ile vurularak hem kendi hayatını hem de bebeğini kaybetti. 

 Kara haber tez yayılır derler. Haberi oğullarıyla birlikte av yapmaya gittiğinde alan Kanuni Sultan Süleyman bunu duyunca çılgına döndü. Rüstem'in yakasına yapıştı ve sorumlusunu bul yoksa çavuşundan vezir-i azamına herkesin kellesini alırım diye Rüstem'i tehdit etti. Rüstem paşa herkesin önünde neye uğradığını şaşırdı. işin kötüsü az kalsın korkudan ölecekti.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Heyecanın yine doruklara tırmandı , Selim - Beyazıt, Hürrem - Mustafa çekişmelerine sahne oldu.. Muhteşem Yüzyıl seyircini ekran başından bir an olsun ayrılamadı.

PARGALI'NIN UTANDIRAN MEZARI - FOTO GALERİ

TARİHİ HATALAR - FOTO GALERİ 


YORUMLAR