Muhteşem Yüzyıl 107. bölüm fragmanı, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm, son bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 107. Bölüm izle, 2. fragman da yayınlandı, 9 Ekim Çarşamba akşamı neler olacak? Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm kamera arkası fotoğrafları

Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm fragmanı - TIKLA İZLE

Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm Fragmanı ilk bölümü - TIKLA İZLE 

      Nurbanu Sultan , Sümbül'e Şehzade Selim ile birlikte gitmek için Cümbül'e rüşvet teklif eder. Sümbül'ü tavladığını düşünen Nurbanu aslında yanılıyordur. Sümbül Ağa son anda Nurbanu'nun yardımsı Valeria'yı Manisa'ya gönderilecek cariyeler içerisinde seçer. Valeria yıllarca Prenses Cecilia'nın yerinde olmak istemiş ama olamamış. Şimdi işler değişmiş. bu sefer Cecillia yardımcısı Valeri'nın yanında olmak istemektedir

Muhteşem Yüzyıl'da Merve Boluğur hareme girdi Twitter onu konuştu - FOTO GALERİ

ADINI NURBANU KOYDUM

Afife Nûr-Banû Valide Sultan yani Osmanlı yazılışıyla نور بانو سلطان, son bir hamle yapar. Bu hamle ya onun ölümüne neden olacaktır ya da kurtuluşuna. Gider ve kendini Hürrem sultan'nın ayaklarına atar. Ona yalvarır. Hürrem de bu kızı çok sever. Ve sonsuz sadakat karşılığı onu Manisaya yollayacağını söyler. ve Cecillia'nın ismini Nurbanu olarak değiştirir. Bakalım Nurbanu Sultan manisa'da Şehzade Selim'i nasıl tavlayacak?

Bu arada Şehzade Mehmet'e suikast düzenlendi. Bunu düzenleyen ise tabiki Hürrem Sultan. Rüstem Paşa'nın uyarısına rağmen bu suikastı yaptırtan Hürrem Sultan 'Ok yaydan çıktı artık' diyerek Mustafayı öldürtmeye çalıştı. Fakat onu koruyan Ezel dizisinden tanıdığımız ve kadroya dahil olan Tefo yani Sarp Akkaya'yı hesaba katmadı. Bildiğimiz üzere Sarp akkaya Atmaca karakteriyle diziye dahil oldu. Atmaca ve adamı bütün adamları hakladı.

BERRAK TÜZÜNATAÇ'A MUHTEŞEM YÜZYIL YASAKLARI - FOTO GALERİ

HAYATINI ATMACAYA BORÇLU

Atmaca ve adamını Şehzade Mustafa'yı korumaları için Barbaros Hayrettin Paşa görevlendirmişti.  Yalnız bu suikastta hiç kimsenin burnu bile kanamadı denemez. Malesef Şehzade Mustafanın zevcesi bir ok ile vurularak hem kendi hayatını hem de bebeğini kaybetti. 

Kara haber tez yayılır derler. Haberi oğullarıyla birlikte av yapmaya gittiğinde alan Kanuni Sultan Süleyman bunu duyunca çılgına döndü. Rüstem'in yakasına yapıştı ve sorumlusunu bul yoksa çavuşundan vezir-i azamına herkesin kellesini alırım diye Rüstem'i tehdit etti. Rüstem paşa herkesin önünde neye uğradığını şaşırdı. işin kötüsü az kalsın korkudan ölecekti.

BAYAZIT TRİBE GİRDİ

Selim'in sancağı ele geçirmesini hazmedemeyen Beyazıt ise bunun acısını Selim'den çıkarmakta kararlıdır.Öte yandan Hürrem ise Mustafa için kötü oyunların planlarını gerçekleştirmektedir. Bu planlar sonrasında Mustafa büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Heyecanın yine doruklara tırmandı , Selim - Beyazıt, Hürrem - Mustafa çekişmelerine sahne oldu Muhteşem Yüzyıl seyircini ekran başından bir an olsun ayrılamadı.

Muhteşem Yüzyıl İzle - Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm canlı İzlemek için Tıkla... Muhteşem Yüzyıl 105. bölümde taht kavgası büyüyor ve kan dökülüyor. Muhteşem Yüzyıl 105. bölüm fragmanları ve yeni bölümü canlı izlemek için gerekli bağlantı sitemizde... Muhteşem Yüzyıl 105. bölüm bu akşam yani 25 Eylül Çarşamba Akşamı Star TV'de yayınlanacak ve seyirciler taht mücadelesindeki yeni gelişmelere şahit olacaklar. Muhteşem Yüzyıl 105. bölümde taraflar arasında adeta kılıçlar çekiliyor.

 Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm 2. Fragman / 25 Eylül Çarşamba  - TIKLA İZLE

Muhteşem Yüzyıl Kamera Arkası Fotoğrafları:

Muhteşem Yüzyıl Pargalı'nın sesiyle açıldı:


 


YORUMLAR