Muhteşem Yüzyıl 106.bölüm kesintisiz dizi izle, Muhteşem Yüzyıl 106.bölüm fragmanı tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl 106.bölüm fragman yerli dizi izle

Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm izle,Yeni Bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm,Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl 106. Bölüm Tek Part izle,Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm Tek Parça izle

Muhteşem Yüzyıl Aşk-ı Derun 106.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir. (106.Bölüm 2 ekim çarşamba) 

Muheteşem Yüzyıl yeni sezonda kadrosuna birçok yıldızı dahil etti.Diziye yeni sezonda Öyle Bir Geçer Zaman Ki 'nin Mete'si Aras Bulut İynemli ( Şehzade Beyazıd ) ,en son Kuzey Güney adlı dizide Zeynep'e hayat veren Merve Boluğur ( Nurbanu Sultan ), Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin Selim'i Engin Öztürk ( II. Selim ) , Meltem Cumbul ( Fatma Sultan ) , Berrak Tüzünataç ( Mihrünnisa ) , Goncagül Sunar ve Sarp Akkaya gibi isimler dahil olacak

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Muhteşem Yüzyılın yeni sezon da yeni bölümleri ve yeni kadrosuyla ses getirmesi bekleniyor. Yeni ve son sezonun ilk bölümü olan 104. bölümüyle Muhteşem Yüzyıl 18 Eylül 2013 Çarşamba akşamı STAR TV ekranlarında.Muhteşem Yüzyıl yeni sezon 105.bölüm bu akşam Star TV ekranında olacak.

Kamera Arkası Fotoğrafları

 İdam edilen Pargalı, ilk sahneyle birlikte dış ses olarak geri döndü. Diğer bir sahnede ise Şehzade Cihangir'in yemin töreninde söylemesi gereken sözleri unutması oldu. Kanuni'nin sözleri hatırlatması üzerine kriz sona erdi.

Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm 2. Fragman / 25 Eylül Çarşamba  - TIKLA İZLE

Şehzade Mustafa saruhan sancağına çıkması gereken en önemli kişidir ancak Hürrem Sultan ve yanındakiler bunu engellemek için bir planı vardır. Rüstem Paşa , yeniçerilerin şehzade mustafayı karşılamaya gitmesini bahane ederek Kanuni'yi mustafadan soğutur. 

"İktidar senin cennetindir Süleyman, ve dahi cehennemin.." Muhteşem Yüzyıl 4. Sezon 2. Fragmanı 

  Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm Rusça altyazılı fragmanı: 

Halit Ergeç Kimdir? 

1989 da Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri'nden mezun olan Ergenç, aynı sene girdiği Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümleri’ni bitirdi.

Oyunculuk kariyerinde önemli bir yere sahip olan müzikal, opera ve bale çalışmaları arasında The Adventures of ZAK-New York, Kiss Me Kate, Tatlı Charity, Beni Seviyor, Kral ve Ben”, Amphitrion 2000, Evita, Hayalet ve Ötekiler, Şarkılar Susarsa var. Tiyatro çalışmalarına ise Bugün Git Yarın Gel, Popcorn, Arapsaçı, Sevgilime Göz Kulak Ol oyunlarıyla devam eden sanatçının beyazperdede de rol aldığı önemli projeleri bulunmakta.

Ergenç’in televizyon kariyerinde Hiç Yoktan Aşk, Ölümün El Yazısı televizyon filmlerini, Böyle mi Olacaktı, Kara Melek, Dedem Gofret ve Ben, Esir Şehrin İnsanları, Zerda, Aliye gibi başarılı dizi projeleri izledi.

Televizyon ve sahne çalışmaları dışında program sunuculuğu ve reklam filmlerindeki performanslarıyla da son derece başarılı olan sanatçı, halen dizilerde başarılı bir görüntü çiziyor. Büyük Teklif adlı yarışma programını sunarak sunuculuktaki başarısını da ekranlara yansıttı.


YORUMLAR