Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm hd izle

Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm full seyret, Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm full izle, Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm full hd izle.

Muhteşem Yüzyıl'ın nefes kesen suikast sahnesi! Muhteşem Yüzyıl bölümüyle dün akşam ekrandaydı. Muhteşem Yüzyıl'da izleyenleri ekrana kilitleyen ise Şehzade Mustafa'ya suikast sahnesi oldu. Muhteşem Yüzyıl, final sezonunda tüm heyecanıyla devam ediyor. Dün gecenin en flaş sahnesi, diziye yeni katılan Sarp Akkaya ve Survivor'dan tanıdığımız Hilmi Cem'in de yer aldığı suikast sahnesiydi.Senaryoya göre, Hürrem Sultan ve Rüstem Paşa'nın adamları Şehzade Mustafa'nın kafilesine saldırı planlar. Bu sırada Şehzade'yi, kendisinin bile haberi olmadığın koruyan birileri daha vardır. Hızır Hayrettin Paşa'nın emri ile Mustafa'yı koruyan Atmaca ve arkadaşı, Rüstem'in adamlarını bir bir öldürerek Şehzade Mustafa'nın hayatını kurtarır.

Dizi dünyasının en çok konuşulan dizilerinden birisi olan Muhteşem Yüzyıl bu akşam Star TV'de yayınlanıyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle ve Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragmanı izle. Özellikle geçtiğimiz yıla oldukça büyük damgalar vuran dizilerden birisi olan Muhteşem Yüzyıl, bir ara yayından kaldırılacak söylentileri olmuştu ancak dizi kaldığı yerden yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl'da 105. bölüm tam anlamı ile herkesi hayretler içerisinde bırakacak ve özellikle Taht kavgası izleyen herkesi ekranlara kilitleyecek gibi duruyor. Bu akşam ki bölümü kısaca özetleyecek olursak eğer, Selim taht sancağına seçiliyor ve bu durum karşısında diğerleri sinirden şaşkına dönüyor adeta.

Beyazıt sinirden deliye dönerken Mustafa ise büyük bir düş kırıklığı yaşıyor. Selim İle Beyazıt arasındaki çekişme hat safhaya yükselirken ikili arasındaki gerilimi bu bölümde kaçırmamanız gerek. Öte Yandan Hürrem Sultan ise Mustafa'ya en ağır darbeyi vurmak istiyor ve bakalım Hürrem, istediğini yapabilecek mi hep beraber 105. bölümde göreceğiz. Süleyman'ı ise evlatlarını kaybetme korkusu sarar ve Süleyman, bu nedenle bir hayli güçsüz hissedir kendisini. Televizyon ekranlarına çarşamba günleri damgasını vuran dizi olan Muhteşem Yüzyıl, bu gece muhteşem bir bölüm ile saat 20.00'den itibaren Star TV ekranlarından yayınlanacaktır.

Muhteşem Yüzyıl 105.bölüm Full HD İzle Hürrem Nefesnefese Kalıyor! Muhteşem Yüzyıl izle.Muhteşem Yüzyıl 105.bölüm full hd tek part izleyebilirsiniz.Muhteşem Yüzyıl 105.bölüm sitemize eklendi. Ve Muhteşem Yüzyıl 105.bölüm sizlerle... Muhteşem Yüzyıl 105. bölüm tek part izle - Survivor Hilmicem Muhteşem Yüzyıl'da izle.Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Mustafa'ya suikast düzenlendiği sahne nefesleri kesti. 

ŞEHZADE MUSTAFA'YA SUİKAST SAHNESİ

Senaryoya göre, Hürrem Sultan ve Rüstem Paşa'nın adamları Şehzade Mustafa'nın kafilesine saldırı planlar. Bu sırada Şehzade'yi, kendisinin bile haberi olmadığın koruyan birileri daha vardır. Hayrettin Paşa'nın emri ile Mustafa'yı koruyan Atmaca ve arkadaşı, Rüstem'in adamlarını bir bir öldürerek Şehzade Mustafa'nın hayatını kurtarır.

DİZİYE YENİ GİREN İKİ İSİM

Diziye yeni giren Atmaca'yı, Ezel'deki Tefo rolüyle beğeni toplayan Sarp Akkaya canlandırırken, arkadaşını ise Survivor şampiyonu olarak tanıdığımız Hilmi Cem oynadı.

Muhteşem Yüzyıl 104. Bölüm'de neler olmuştu?

Aradan geçen onca zamana rağmen Hürrem, intikam ateşiyle yanıyor. Rüstem Paşa’yla birlikte kanlı bir savaşa hazırlanıyor. Taht sancağına şehzadelerinden birini göndermeye karar veren Süleyman ise oğullarını payitahta çağırıyor. Hanedanın kaderini belirleyecek bu seçim için nefesler tutuluyor. Saraya gelen yeni bir cariye ise haremi birbirine katıyor. Beyazıt ve Selim arasındaki rekabet yıllar geçtikçe keskinleşirken, Mustafa’nın gücü artıyor. Oğulları arasında seçim yapmaya çalışan Süleyman herkesi şok eden bir karar veriyor!

Aradan geçen zaman Süleyman’ı gittikçe yalnızlaştırırken, öfkesi iyice bilenen Hürrem intikam peşindedir. Rüstem ise Hürrem ve Mihrimah’tan aldığı güç ve çevirdiği entrikalarla vezir-i azam olmuştur. Hürrem’le birlikte kanlı bir oyunun hazırlığındadır.

Cihangir’in kılıç kuşanma töreni için tüm şehzadeler payitahtta toplanır. Seneler sonra bir araya gelen kardeşlerin arasında sert rüzgarlar esmektedir. Özellikle de Selim ve Bayezıt arasında.
Mustafa’nın yeniçeri tarafından coşkuyla karşılanması sarayda büyük yankı uyandırır. Rüstem bunu şehzadenin aleyhinde kullanmaktan çekinmez.
Saraya hediye sunulan Venedik’li bir cariye ise güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeker. Bu kadın yalnızca kendisinin değil hanedanın kaderini de değiştirecektir.

Mehmet’in ölümünden sonra boş kalan taht sancağına kimin gideceği merakla beklenir. Hürrem, oğullarından birinin taht sancağına seçilmesi için elinden geleni yapar. Öyle sırları vardır ki; artık o haremin mutlak iktidarıdır! Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek, tahtın yeni varisini açıklar!


YORUMLAR