Muhteşem Yüzyıl 104.Bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl'da sezon finali! Muhtşem Yüzyıl yeni bölüm HD yayın izle, Muhteşem Yüzyıl Süleyman'a Manisa'dan acı haber!19.06.2013

   " Yeni HÜRREM Vahide Gördüm keşke görmeseydim..." "O nasıl Hürrem?", "Meryem geri dön", "Hiç Olmamıış" gibi tweetler atan Aşk-ı Derun hayranları Muhteşem yüzyıl'a oldukça tepkililer.

DÜN AKŞAM SEYİRCİ  MUHTEŞEM YÜZYIL AŞK-I DERUN'DA  "VAHİDE GÖRDÜM" HÜRREM GÖRMEDİM DEDİ

Seyirciler Twitter'dan isyan etti, Meryemsiz dizinin hiç ama hiç tadı yok, Meryem Uzerli yerine başka oyuncu yokmuydu, Vahide gördüm görmez olaydım gibi serzenişler ortalığı kapladı.. Dizinin hayranları gece 11'e kadar VAhide Gördüm'ün çıkacağı sahneyi bekledi. Fenomen dizi nin hayranları kavuşma sahnesinin ardından diziyi topa tuttu. Muhteşem Yüzyıl'ın yeni Hürrem'i Vahide Gördüm'ün saraya döndü veGördüm'ü karşısında gören izleyiciler yorum yağdırdı.

Muhteşem Yüzyıl hayranlarının en çok merak ettiği sahne yeni Hürrem Vahide Gördüm ile Kanuni Halit Ergenç'in ilk öpüşme sahnesi olacak.. İkincisi ise Hürrem Sultan'ın "düzelmiş türkçesi" ise oynayacağı performans.

Muhteşem Yüzyıl Sezon finali yaptı.. Yaptı yapmasına ama dizinin hayranlarını hiç mi hiç memnun edemedi. Şimdi herkes gelecek sezon Kanuni Sultan Süleyman ile Hürrem Sultan'ın öpüşme sahnesi olup olamaycağını merak ediyor. Twitter'da eğer öpüşme sahnesi olursa birdaha diziyi izlemeyeceğini söyleyen insanların sayısı da bir hayli fazla. Bunun nedeninin Vahide Gördüm'ün Halit Ergenç'ten 5 yaş büyük olması ve aralarındaki yaş farkının dizide de belli olması.

VE HÜRREM SULTAN DÖNDÜ.. HÜRREM SULTAN BİR DÖNDÜ PİR DÖNDÜ!

Haftalardır tartışılan ve dizi sektörünün bir numaralı gündem maddesi haline gelen, Timur Savcı'nın açıklamalarıyla ''Kamuoyu meselesi haline getirmeyelim''diye dile getirdiği Hürrem Sultan sorunu çözüldü. Ya da çözüldü gibi duruyor.Çünkü yeni Hürrem Sultan, Vahide Gördüm oldu ve dün akşam yayınlanan sezon finalinde malesef hiç beğeni toplamadı. Twitter'dan veryansında bulunan dizinin hayranları görüşlerini acımasızca belirtti. Kimisi annesi gibi dedi, kimisi Hülya Avşar oynasaydı dedi. 

Günlerdir bütük bir merakla beklenen ve Meryem Uzerli'nin ayrılmasıyla yılan hikayesine dönüşen Muhteşem Yüzyıl'ın 103. yani sezon finali bölüm; izleyenleri ekren başına adeta çiviledi. Meryem Uzerli'den boşalan Hürrem Sultan'ın oynayan kişi de nihayet belli oldu.

Aşk-ı Derun Vahide Gördüm ile devam edecek

Meryem Uzerli'nin 'tükendikden' sonra Muhteşem Yüzyıl’ın yeni Hürrem Sultan'u merak konusu olmuştu..  Uzun arayışlardan sonra ünlü oyuncu ve tiyatrocu Vahide Gördüm Hürrem olarak diziye başladı. Muhteşem Yüzzyıl’ın sezon finalinde rol alan Vahide Gördüm Twitter’ı da karıştırdı.

Muhteşem Yüzyıl 103. Bölüm (Sezon Finali):

Muhteşem Yüzyıl, yeni bölüm, son bölüm, sultan süleyman, final,sezon finali,103.Bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl'da sezon finali,Muhtşem Yüzyıl yeni bölüm,HD yayın,Seyret,19.06.2013,Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl final,vahide gördüm,

HÜRREM SULTAN İLE SÜLEYMAN SONUNDA KAVUŞTU:

 

KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

 

Muhteşem Yüzyıl hakkında Twitter'da konuşulanlar:

 

Gülden Kaçar ‏@guldenkacar 
Annesi nebahat cehre olan sülümanin karisi vahide gördüm olabiliyorsa. Benim mustakbel gelinim muhtemelen ben once dogmustur..

 

Demet Akalin Kurt ‏@DemetAkalin

hurremimin ulkeyi terkedisinin 1. ayi ahhhh meryem ahh yapmicaktin bunu bize vallaaaa iyiles gel kurban oliyim birak su inadi

EROLKOSE ‏@drerolkose

Yeni Postmenapoz HÜRREM Vahide Gördüm tam fiyasko , Kanuninin annesi yaşında , inandırıcı değil ah MeryemUzerli ah !

 

Onur Akay ‏@onurakay2012 
Sözcü Gazetesi İbrahim abinin dediğini başlık atmış. Yine söylüyorum ben Vahide Gördüm'ün oyunculuğu çok seviyorum

 

salim keskin ‏@slmkeskin

@MErenkaya e hürrem gidince dizinin dengesi bozuldu,şah sultanda bugün ayrılıyor..

Atalay Özçelikli ‏@Ataalaydiyorkii
Hürrem diziye dönmezse gelecek sezon ’Muhteşem Yüzyıl Süleymanın Yolu’ izleriz.

Zeynep Yılmazer ‏@zeynepylmzr 
Meryem Uzerli’nin tükenmişlik sendromuna girmesi iyi olmuş,Vahide Gördüm başlıyormuş Hürrem rolünde, tam bir Valide Sultan yakışır..

 

TokyOuokl! Hülöğğğ! ‏@TokyOuokl 
Meryem gitti, Hatice sultan, Malkoçoğlu, Şah Ruban karakterleri gitti. Vahide Gördüm, Halit Ergenç ile hiç uyumlu olmamış.

 

 HAREMİ MİHRİMAH SULTAN YÖNETİYOR
Vahide Gürdüm'ün canlandırdığı Hürrem Sultan'ın senaryo değilşikliğiyle bilinmeyen bir yere gönderilmiş ve Hatice Sultan'ın da geçen hafta intihar etmişti. Dizide sarsıcı ölümler sezon finalinde de devam etti. Veba hastalığına yakalanan Şehzade Mehmet'e sezon finalinde ne oldu?

İlgili Galeriler:

Muhtesem Yüzyıl'da Hatice Sultan intihar etti

Beyaz Showda Hürreme özel klip - TIKLA İZLE

Hayreddin Paşa'dan muhteşem dua!

KVP dizisinde Memati karakterini canlandıran Gürkan Uygun, diziye Mimar Sinan karakteri ile dahil oldu. Uygun oyunculuk performansıyla parmak ısırttı.

YOLUN SONUNA GELDİ UÇURUMDAN ATLADI

Kanuni'nin torunu kaçıran Nigar Kalfa, yolun sonuna geldi. Bebeği, Rüstem Paşa'ya teslim etti. Saniyeler sonra arkasındaki uçuruma muhteşem bir şekilde atladı.

 PARGALI'NIN UTANDIRAN MEZARI - FOTO GALERİ

HÜRREM'İN ÖTEKİ YÜZÜ - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'IN EN ÇOK TARTIŞILAN SAHNESİ - TIKLA İZLE

HATİCE SULTAN'DAN HÜRREM'E OSMANLI TOKADI - TIKLA İZLE

Muhteşem Yüzyıl Hakkında Twitter'da konuşulanlar:

Başrollerini Meryem Uzerli ile Halit Ergenç'in paylaştığı Star TV ekranlarının fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl yine izleyiciyi ekranlara kilitledi.

 Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali, Yeni Bölüm FULL İzle, Muhteşem Yüzyıl tek parça, Muhteşem Yüzyıl 103. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl SON Bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl,STAR TV,hd izleMuhteşem Yüzyıl yeni bölüm full izle, 102.Bölüm, Hatice Sultan İntihar Etti, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm'de dün gece neler oldu? 19 Haziran Çarşamba

 


YORUMLAR