Muhteşem Yüzyıl 103. Bölüm & Kamera Arkası Fotoğrafları, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İZLE , , Muhteşem Yüzyıl Sezon finali izle,

Muhteşem Yüzyıl 103. bölüm Star tv sezon finali izle..TEK PARÇA & TEK LİNK & 19 Haziran Çarşamba günkü bölümü, Muhteşem Yüzyıl 1 hafta erken final yaptı!..

KİMİLERİ TAM BİR VALİDE SULTAN DEDİ, KİMİLERİ NİNEM YAŞINDA DEDİ.. HER ŞEYE RAĞMEN YENİ HÜRREM SULTAN ARTIK VAHİDE GÖRDÜM

Daha geçtiğimiz Mayıs ayında: Meryem Uzerli "Fakir olabilirim ama gönlüm zengin" notuyla dikkat çekmişti..  Uzerli o zamanlar Muhteşem Yüzyıl'dan bölüm başına 20 bin TL kazanıyordu. VE sonra ani ve ansızın bir kararla "tükenmişlik sandromonu" bahane ederek Almanya'ya döndü. Hem de bir daha dönmemek üzere. İşte tüm bu olan biten ardında çok şey yazıldı çizildi ve yeni Hürrem Sultan'ın seçilmesi gerekiyordu. Kimileri Hülya Avşar olsun dedi, kimileri Nurgul Yeşilçay, hiç tanınmamış bir yüzün Hürrem Sultan olması gerektiğini söyleyenler bile... Nihayetinde yeni Hürrem VAhide Gördüm oldu ve sezon finalinde ekrana çıktı. 

MUHTEŞEM YÜZYIL AŞK-I DERUN KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

Erol Köse'den Muhteşem Yüzyıl'a veryansın: "Hürremsiz (Meryem Üzerli) Muhteşem Yüzyıl ölü lepistes balık, gazı kaçmış cola gibi .." 

 " Yeni HÜRREM Vahide Gördüm keşke görmeseydim..." "O nasıl Hürrem?", "Meryem geri dön", "Hiç Olmamıış" gibi tweetler atan Aşk-ı Derun hayranları Muhteşem yüzyıl'a oldukça tepkililer.

DÜN AKŞAM SEYİRCİ  MUHTEŞEM YÜZYIL AŞK-I DERUN'DA  "VAHİDE GÖRDÜM" HÜRREM GÖRMEDİM DEDİ

Seyirciler Twitter'dan isyan etti, Meryemsiz dizinin hiç ama hiç tadı yok, Meryem Uzerli yerine başka oyuncu yokmuydu, Vahide gördüm görmez olaydım gibi serzenişler ortalığı kapladı.. Dizinin hayranları gece 11'e kadar VAhide Gördüm'ün çıkacağı sahneyi bekledi. Fenomen dizi nin hayranları kavuşma sahnesinin ardından diziyi topa tuttu. Muhteşem Yüzyıl'ın yeni Hürrem'i Vahide Gördüm'ün saraya döndü veGördüm'ü karşısında gören izleyiciler yorum yağdırdı.

Muhteşem Yüzyıl hayranlarının en çok merak ettiği sahne yeni Hürrem Vahide Gördüm ile Kanuni Halit Ergenç'in ilk öpüşme sahnesi olacak.. İkincisi ise Hürrem Sultan'ın "düzelmiş türkçesi" ise oynayacağı performans.

Muhteşem Yüzyıl Meryem Uzerli olayları yüzünden bir hafta önce Sezon finali yaptı.. Yaptı yapmasına ama dizinin hayranlarını hiç mi hiç memnun edemedi. Şimdi herkes gelecek sezon Kanuni Sultan Süleyman ile Hürrem Sultan'ın öpüşme sahnesi olup olamaycağını merak ediyor. Twitter'da eğer öpüşme sahnesi olursa birdaha diziyi izlemeyeceğini söyleyen insanların sayısı da bir hayli fazla. Bunun nedeninin Vahide Gördüm'ün Halit Ergenç'ten 5 yaş büyük olması ve aralarındaki yaş farkının dizide de belli olması.

 HÜRREM SULTAN'IN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU

Haftalardır tartışılan ve dizi sektörünün bir numaralı gündem maddesi haline gelen, Timur Savcı'nın açıklamalarıyla ''Kamuoyu meselesi haline getirmeyelim''diye dile getirdiği Hürrem Sultan sorunu çözüldü. Ya da çözüldü gibi duruyor.Çünkü yeni Hürrem Sultan, Vahide Gördüm oldu ve dün akşam yayınlanan sezon finalinde malesef hiç beğeni toplamadı. Twitter'dan veryansında bulunan dizinin hayranları görüşlerini acımasızca belirtti. Kimisi annesi gibi dedi, kimisi Hülya Avşar oynasaydı dedi. 

Günlerdir bütük bir merakla beklenen ve Meryem Uzerli'nin ayrılmasıyla yılan hikayesine dönüşen Muhteşem Yüzyıl'ın 103. yani sezon finali bölüm; izleyenleri ekren başına adeta çiviledi. Meryem Uzerli'den boşalan Hürrem Sultan'ın oynayan kişi de nihayet belli oldu.

Muhteşem Yüzyıl 103. Bölüm (Sezon Finali):

ACI HABER HERKESİ SARSIYOR 

Muhteşem Yüzyıl, yeni bölüm, son bölüm, sultan süleyman, final,sezon finali,103.Bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl'da sezon finali,Muhtşem Yüzyıl yeni bölüm,HD yayın,Seyret,19.06.2013,Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl final,vahide gördüm,

HÜRREM SULTAN İLE SÜLEYMAN SONUNDA KAVUŞTU:

 

Vahide Gördüm, Meryem Uzerli'yi aradı! Ne konuştular?

Meryem Uzerli'nin yerine Hürrem rolünü üstlenen Vahide Gördüm rolü kabul etmeden önce Uzerli'yi aramış.

Akşam gazetesi yazarı Önder Sarıahmetoğlu bugün köşesinde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Meryem Uzerli'nin yerine Hürrem rolünü üstlenen Vahide Gördüm ile ilgili çarpıcı ayrıntılar kaleme aldı.

İşte o yazının bir kısmı;

Yeni Hürrem ne tepki aldı yahu... Yerin dibine sokup çıkardılar hem Vahide Gördüm’ü hem ekibi. Twitter timeline’ıma inanamadım bir süre… Her tweet bununla ilgiliydi. Gereksiz büyük bir tepkiydi. Bu süreçte ne olacak derseniz bence TIM’S fazlasıyla arkasında duracak Vahide Hanım’ın ve projenin yeni halinin. Ustaca birkaç dokunuşla yeni sezonda unutulup gidecek o tepkiler. Hem bu ne ki? Biz, ‘Bizimkiler’de Şükrü’nün değişikliğine alışmış bir halkız. Erdal Özyağcılar’dan sonra rahmetli Savaş Dinçel için de ‘Hiç olmamış, artık izlemeyiz’ yorumları gelmiş, sonradan unutulmuştu hepsi...

Bir de kulağıma gelenleri paylaşayım sizinle. TIM’S, Vahide Gördüm’e Hürrem teklifiyle gittiğinde Vahide Hanım hemen kabul etmemiş. Bu süreçte Meryem Uzerli’yle görüşmek istemiş. Amacı, dönüp dönmeyeceğini kendi ağzından duymak ve etik bir hata yapmamak olsa gerek. Nezaket içeren bir davranış... Meryem’i defalarca aramış cep telefonundan ya ulaşamamış ya da babası çıkmış her seferinde. Hatta iddia o ki, son konuşmada baba biraz sert çıkmış Gördüm’e ve “Bir daha aramayın kızımı” demiş… Çabaları boşa çıkan Gördüm, akabinde rolü kabul etmiş…

İlgili Galeriler:

Muhtesem Yüzyıl'da Hatice Sultan intihar etti

Beyaz Showda Hürreme özel klip - TIKLA İZLE

Hayreddin Paşa'dan muhteşem dua!

KVP dizisinde Memati karakterini canlandıran Gürkan Uygun, diziye Mimar Sinan karakteri ile dahil oldu. Uygun oyunculuk performansıyla parmak ısırttı.

YOLUN SONUNA GELDİ UÇURUMDAN ATLADI

Kanuni'nin torunu kaçıran Nigar Kalfa, yolun sonuna geldi. Bebeği, Rüstem Paşa'ya teslim etti. Saniyeler sonra arkasındaki uçuruma muhteşem bir şekilde atladı.

 PARGALI'NIN UTANDIRAN MEZARI - FOTO GALERİ

HÜRREM'İN ÖTEKİ YÜZÜ - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'IN EN ÇOK TARTIŞILAN SAHNESİ - TIKLA İZLE

HATİCE SULTAN'DAN HÜRREM'E OSMANLI TOKADI - TIKLA İZLE

Muhteşem Yüzyıl Hakkında Twitter'da konuşulanlar:

Başrollerini Meryem Uzerli ile Halit Ergenç'in paylaştığı Star TV ekranlarının fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl yine izleyiciyi ekranlara kilitledi.

 Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali, Yeni Bölüm FULL İzle, Muhteşem Yüzyıl tek parça, Muhteşem Yüzyıl 103. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl SON Bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl,STAR TV,hd izleMuhteşem Yüzyıl yeni bölüm full izle, 102.Bölüm, Hatice Sultan İntihar Etti, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm'de dün gece neler oldu? 19 Haziran Çarşamba

 


YORUMLAR