Muhteşem Yüzyıl 102. Bölüm Fragmanı İZLE • Muhteşem Yüzyıl Aşk-ı Derun • 12 Haziran Çarşamba • Kanuni Sultan Süleyman Hürrem'i bulabilecek mi?

Muhteşem Yüzyıl 102. bölüm 12 haziran çarşamba günkü fragmanı • Muhteşem Yüzyıl 102. bölüm fragman izle • Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan kayıp!..

►►► Hürrem Sultan nereye gitti?

►► Meryem Uzerli'nin apar topar set ekibi, kanalı ve yapım şirketini yüzüstü bırakıp gitmesi üzerine senaryoda temel değişiklikler yapıldı. Bunun bir sonucu olarak Hürrem Sultan 101.bölümde gösterilemedi ve Konya'ya oğlu şehzadenin hastalığına destek için yola çıktı. Hürrem'i göstermemek için çeşitlei kamera hilelerine başvuran bölümde , Meryem Uzerli'nin dublörünü sadece arkadan görüyoruz.

► Tam 3 sezondur dur durak bilemeden devam eden ve 100 bölümü geride bırakan Muhteşem Yüzyıl Aşk-ı Derun

Muhteşem Yüzyıl son bölümünde  ‘tükenmişlik sendromu’ nedeniyle Almanya’ya giden Meryem Uzerli’nin canlandırdığı Hürrem Sultan’ın yer almaması üzerine reytinglerde yere çakıldı! Ortalaması 10 olan dizi Tüm Kişiler’de 7.71’le sezonun en kötü reytingini aldı.. Muhteşem Yüzyıl fanları da ikiye ayrılmış durumda.. Kşmş hayranları ünlü oyuncuya dön çağrısında bulunurken kimileri de şeytan görsün yüzünü diye veryansında bulunuyor.

Şehzadeler karşı karşıya geldi, Kanuni Hürrem'in kayıp olduğunu öğrendi, Hatice Sultan ölecek mi, Muhteşem Yüzyıl'da finale doğru heyecan kasırgası sürüyor!.. 

Muhteşem Yüzyıl 102. Bölüm Fragmanı nihayet yayınlandı!..

 

 

Hayreddin Paşa'dan muhteşem dua!

KVP dizisinde Memati karakterini canlandıran Gürkan Uygun, diziye Mimar Sinan karakteri ile dahil oldu. Uygun oyunculuk performansıyla parmak ısırttı.

YOLUN SONUNA GELDİ UÇURUMDAN ATLADI

Kanuni'nin torunu kaçıran Nigar Kalfa, yolun sonuna geldi. Bebeği, Rüstem Paşa'ya teslim etti. Saniyeler sonra arkasındaki uçuruma muhteşem bir şekilde atladı.

 

 PARGALI'NIN UTANDIRAN MEZARI - FOTO GALERİ

HÜRREM'İN ÖTEKİ YÜZÜ - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'IN EN ÇOK TARTIŞILAN SAHNESİ - TIKLA İZLE

HATİCE SULTAN'DAN HÜRREM'E OSMANLI TOKADI - TIKLA İZLE

Meryem Uzerli Hakkında Twitter'da konuşulanlar:

Cagdas Deniz Eroglu ‏@Enceladus434
Bazen "Meryem Uzerli" gibi Alıp başımı gidesim geliyor..

feyza ‏@zfeyza 
Anladığım kadarıyla Meryem Uzerli "hasta" olduğu için değil, çekim koşulları fazlasıyla gayriinsani olduğu için seti terketmiş.

Gulcin Cakir ‏@ggulcincakir
Kanald,show tv magazin, meryem uzerli konuşulıyor,trt de klip var...vay onları izlesek hayat bize de güzel. uyu uyu ninni..

Elif Başak Yılmaz ‏@Mlliesannn
Meryem Uzerli'yi dizi de göstermemek için ellerinden geleni yapıyorlar.Adam akıllı çıkıp 'Meryem Uzerli diziden ayrıldı'deseler ölürler snki

MeryemİsLove ‏@Meryemissst
@MeryemUzerli Jenerikten ismini çıkarılmış gördüğümde ben ;'' Hühühühühüğğ'' :'(

ZEHRA CEVİK ‏@zeracevik
@meryemuzerli bu hafta sensiz film tat vermedi gel artik:( lutfeeen

Ceren Üstün ‏@Cerenstn
Meryem Uzerli yerine Vahide Gördüm mü ? Peki.

khloud mhmoud ‏@boko20000
@meryemuzerli. iLove you ♥how are you good?

Deryamss ‏@deryamss
Meryem Uzerli haftada 40 bin lira aldığı halde tükenmişlik sendromundan dertleniyorsa, ben aslında yokmuşum. Hiç olmamışım.

Başrollerini Meryem Uzerli ile Halit Ergenç'in paylaştığı Star TV ekranlarının fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl yine izleyiciyi ekranlara kilitledi.


 


YORUMLAR