Muhteşem Yüzyıl 100. Bölüm izle tek parça FULl HD, Muhteşem Yüzyıl SON Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl yeni Bölüm seyret

Muhteşem Yüzyıl 100. Bölüm tek parca izle, Muhteşem Yüzyıl 100. Bölüm full hd izle, Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm hd izle, Muhteşem Yüzyıl SON bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl'da Meyhane baskınlarına devam eden Lütfi Paşa, bir hayat kadınını ağır şekilde cezalandır. Bu ceza, Şah Sultan’ın kulağına gidince tartışırlar. Lütfi Paşa öfkesine yenilince, ölümcül bir hata yapar. Süleyman ise Mustafa hakkında öyle bir karar verir ki, sonun başlangıcı olur.

Muhteşem Yüzyılda heyecan doruğa çıktı. Muhteşem Yüzyıl 100. bölümde Nigar, Rüstem'in çocuğunu boğacak mı? Muhteşem Yüzyıl 100. bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 100. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl 100. son bölümde neler olacak? Muhteşem Yüzyıl 100. bölümde Şehzade Mustafa'nın ölüm zamanı yaklaşacak! Muhteşem Yüzyıl 100.yeni bölümü ile 22 mayıs Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında sizlerle...

Muhteşem Yüzyıl 100. bölüm izlemek için tıklayınız

Muhteşem Yüzyıl 100.bölümde Rüstem Paşa'ya kurulan tuzak sonrası şimdide doğan çocuğunu 2 yıl ardan sonra tekrar hortlayan Nigar kalfa şeytani planlar ile çocuğu boğmaya çalışacak. Muhteşem Yüzyıl 100. bölümden sonra sanırım Şehzade Mustafa Rüstem'in oyunu ile öldürtülecek.

Muhteşem Yüzyıl 100. bölümde Lütfi paşa, Rüstemin varlığından çok rahatsız olduğundan Hürem Sultan ve Rüstem Paşa ikilisinin gücünü azaltmak için Sancak görevinde büyük rol oynayacak, Şehzade Mehmet'in büyük olmasına rağmen sancağa çıkmamasının tek sebebi üvey annesi, ama Lütfi paşa’nın ısrarlarına dayanamıyan Süleyman, Şehzadelerin sancağa çıkmasına onay verecek, Muhteşem Yüzyıl 100. bölümde Lütfi paşa şehzade Mehmet için amasya sancağını, Selim için konya sancağını, beyazıt için kütahya sancağına çıkmalarına onay verdiler. Bu haberi alan Hürrem, Rüstem paşaya sana kızımı verdim sende Şehzade Mehmet’in Manisa sancağını çıkmasını sağlayacaksın diye tehdit edecek.

 Muhteşem Yüzyıl 100. bölüm  izle - Muhteşem Yüzyıl 100. bölümde neler yaşanacak ?Star tv dizi izle.Muhteşem Yüzyıl dizisinde bu hafta Mihrimah Sultan evlendi. Mihrimah Sultan'ın kına gecesinde Şevval Sam'ın seslendirdiği türkü ise herkesi duygulandırdı...

 


Geçtiğimiz Bölüm:
Şevval Sam, Mihrimah Sultan'ın kına gecesinde türkü seslendirdi.

Mihrimah Sultan, Rüstem Paşa ile evlenecek. Kına gecesinde Şevval Sam'ın söylediği yanık türkü Mihrimah Sultan'ı gözyaşlarına boğdu. Genç kızlığından bu yana Malkoçoğlu Balı Bey'e vurgun olan Mihrimah Sultan, Saray'daki iktidar mücadelesine yenik düştü. Annesi Hürrem Sultan'ın isteğiyle sevdiğine değil, istemediği kişi olan Rüstem Paşa ile evlnecek olan Mihrimah Sultan gelin oluyor.

Sarayda yapılan düğün hazırlıkları ve kına gecesi güzel sultanın aşk acısına tanıklık ediyor. Şevval Sam'ın konuk oyuncu olarak türkü söylediği kına gecesinde Mihrimah Sultan'ın göz yaşları Sarayın buz gibi duvarlarını bile ağlattı..
 
Şevval Sam Muhteşem Yüzyıl Türküsü sözleri
Bülbül olsam gül dalında salınsam,
Ağlaya ağlaya yar yüreğime kal nolur,
Siyah da zülfün pembe yanak üstüne bend oldu
Alıverin bağlamamı çalayım aman amanÇalayım da zarı zarı ağlayayım
Bir mendil ver gözyaşımı sileyim aman aman
Ağlaya ağlaya ah yüreğime kan doldu,
Siyah da zülfün pembe yanak üstüne bend oldu

Kahve olsam dolaplarda kavrulsam aman aman
Toz duman olsam dağ başında savrulsam
Kemer olsam yâr beline sarılsam aman aman
Ağlaya ağlaya ah yüreğime kan doldu
Siyah da zülfün pembe yanak üstüne bend oldu. 

SULTAN'IN GÖZYAŞLARI
Sarayda yapılan düğün hazırlıkları ve kına gecesi güzel sultanın aşk acısına tanıklık etti. Şevval Sam'ın konuk oyuncu olarak türkü söylediği kına gecesinde Mihrimah Sultan'ın gözyaşları Sarayın buz gibi duvarlarını bile ağlattı..

 


  İlgili Galeriler:

Hayreddin Paşa'dan muhteşem dua!

 

PARGALI'NIN UTANDIRAN MEZARI - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'DAN TARİHİ HATALAR - FOTO GALERİ

KAMERA ARKASINDA NELER OLUYOR - FOTO GALERİ

YENİ CARİYE: SANDRA AKHMEDOVA - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'DA MIHAÇ SEFERİ - FOTO GALERİ

DİZİLER MODAYI ETKİLİYOR - FOTO GALERİ

HÜRREM'İN ÖTEKİ YÜZÜ - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL'IN EN ÇOK TARTIŞILAN SAHNESİ - TIKLA İZLE

HATİCE SULTAN'DAN HÜRREM'E OSMANLI TOKADI - TIKLA İZLE 


YORUMLAR