Müge Anlı tek parça İzle

Müge Anlı izle - 15 Ocak 2014 Full program, Müge Anlı izle, Müge Anlı canlı izle, Müge Anlı tek parça izle, Müge Anlı Youtube izle.

15 Ocak 2015 günü Müge Anlı İle Tatlı Sert izle / ATV Hafta içi her gün ekrana gelen ve her bölümde kadın konuları, evlilik ve güncel konular hakkında konuşulan Müge Anlı İle Tatlı Sert`te bugün neler tartışılacak? Birbirinden farklı konukları ile 15 Ocak 2015 günü ATV ekranlarında saat 10:00`da canlı olarak yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert, canlı yayın bitimi ardından konumuzdan tv arşivi vasıtasıyla ücretsiz izleyebilirsiniz. Müge Anlı izle - 15 Ocak 2014 Full program, Müge Anlı izle, Müge Anlı canlı izle, Müge Anlı tek parça izle, Müge Anlı Youtube izle.

Müge Anlı’da Gürkan Kaya olayı çözülüyor. 75 gündür kayıp olan Gürkan, nerede? Dün yayınlanan programda sokak sokak elinde fotoğrafla Gürkan’ı arayan Müge Anlı ekibi bugün Gürkan’ı gördüğünü söyleyen bir kişi ile programda görüşüyor. Gürkan’ın ailesi merak ve telaş içerisinde oğullarını ararken, Gürkan’ın ölüp ölmediğini, kaçırılıp kaçırılmadığın öğrenmek için Müge Anlı’ya başvurdu.

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 15 Ocak 2014 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 15 Ocak İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Müge Anlı ve ekibi bugün Gürkan Kaya’yı gördüğünü söylen Suat Korkmaz’ı programa çıkarttı. Yılbaşından 5 gün önce, Gürkan’ı gördüğünü söyleyen Suat, dövme yaptırmak için Gürkan’ın yanına geldiğini söylüyor.


Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran itiraf, Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Ocak 2015 izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Ocak 2015 canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Ocak 2015 tek parça izle.

EMİNE KUTLUCA BULUNDU!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bir cinayet daha çözüldü. Müge Anlı Emine Kutluca’nın katilini buldu. Boğularak öldürüldüğü ortaya çıkan Emine Kutluca’nın katili ise Rıza çıktı.

EMİNE KUTLUCA'YI KİM ÖLDÜRDÜ!

Emine Kutluca’nın katilinin bulunması sonrasında sosyal medyada izleyiciler, “Kiz zaten duzgun bi kiz olsa ortaya cikar kendini besbelli yamamis cocuga namusu nu temizletmis aklinca kimbilir oldurmek veya oldurtturmekmi gerekiyo bunlari toptan atacaklar iceri nasil bulbul gibi sakiyolar karai taraf sessiz kaldigina gore bildikleri cok sey var demekki.” diyerek yorum yaptı.

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2014'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2014 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

 


YORUMLAR