Müge Anlı tek parça izle, Müge Anlı izle, Müge Anlı 5 Aralık izle

Müge Anlı canlı yayın izle, Müge Anlı izle, Müge Anlı 05 Aralık izle - Kemal Taş öldü! Müge Anlı izle, Müge Anlı'da neler yaşandı? Müge anlı ile Tatlı Sert baştan sona burada!

         Müge Anlı izle, Müge anlı yeni bölüm izle, Müge Anlı05 Aralık izle, Müge Anlı tek link izle, Müge Anlı online izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert HD izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 05 Aralık izle... .Müge Anlı Uğur'un nerede gömülü olduğunu buldu! Müge Anlı 18 gündür kayıp olan Kemal Taş'ın kamera kayıtlarına ulaştı. Sinop Asayiş Şube Müdürlüğü, Kemal Taş'ın babası Şahin Taş'tan kan örneği alacak.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün tüm Türkiye'nin dikkat etmesi gereken bir olay vardı. Elif Bülbül, kapısına gelen yüzüne dua okuyarak kendisini kandıran kişilere 11 bilezik, 1 takı seti, 5 yüzük, 2 kolye,2 künye ve 2 bin lira para kaptırdı. Müge Anlı dolandırıcıları arıyor! Bugün programa konu olan bir başka konu ise, 18 gündür kayıp olan Kemal Taş'ın nerede olduğu.. Kemal Taş alış veriş yapmak için arkadaşı Savaş Yazıcı ile buluştu, buluştuktan iki  dakika sonra ayrıldıklarını söyleyen arkadaşı,  Kemal Taş'ın üzerinde yüklü miktarda para ile ortadan kaybolduğunu söyledi.

Kemal Taş ile birlikte kaybolduğu gün araba almaya gittikleri arkadaşı Hüseyin Bozkurt bugün canlı yayına katıldı. Sinop'ta yaşanan esrarengiz olayda neler anlatıldı?

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 05 Aralık CANLI YAYIN 

Müge Anlı, programında görgü tanıkları ve uzman konuklar eşliğinde; kayıpları bulmaya, faili meçhul dosyaları aydınlatmaya ve hasret çekenleri birbiriyle buluşturmaya devam ediyor... Programda bugüne dek; 37 faili meçhul cinayet büyük bir titizlikle araştırılarak aydınlığa kavuşturuldu. Çözüme ulaşmış konuların katil zanlıları canlı yayında açıkladı. 557 kayıp bulundu ve yakınları ile buluştu. Öte yandan; ailesine kavuşmak için yıllarca beklemiş, kardeşinden, torunundan yıllarca haber alamamış, anne ve babasının sesini dahi duymamış hasret çekenleri birbiriyle buluşturan Müge Anlı, bu yılda aydınlanmamış birçok dosyayı ele alarak araştırmaya devam ediyor...

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 05 Aralık İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 05 ARALIK 2013

 50 ENGELLİ VATANDAŞA 50 TEKERLİKLİ SANDALYE!

Hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Talı Sert programı, bu seferde engelli vatandaşlar için yardım elini uzattı.

“3 Aralık Engelliler Günü” kapsamında Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Sivas Çimen Gürme’de engelli vatandaşlar için tekerlekli sandalye dağıtıldı.

3 Aralık Engelliler Günü konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri dağıtılırken, Müge Anlı'nın gönderdiği 50 tekerlekli sandalyede engellilere teslim edildi.


MÜGE ANLI’NIN EĞİTİM VE ÖĞRETİME VERDİĞİ DESTEK DEVAM EDİYOR.

Müge Anlı, Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki 75'inci Yıl İlköğretim Okulu'nda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımı yaptı. Gönderilen kırtasiye malzemeleri ihiyacı olan öğrencilere, okul öğretmeni Tuğrul Buran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil ibrahim Demirtaş, Şube Müdürü Mustafa Özdemir ve okul öğretmenleri tarafından dağıtıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Demirtaş; "Okul öğretmeni Tuğrul Buran'ın anlamlı girişimine aynı hassasiyetle yanıt vererek çocuklarımızı sevindiren Müge Anlı'ya öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz" dedi.


YORUMLAR