Müge Anlı son programı izle Nezen Germiyen'in katili kim?

Müge Anlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Müge Anlı ile Tatlı Sert online izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert - 20 Eylül 2013

Müge Anlı izle - Nezen germiyen'in katili kim?

İsimsiz bir konuğun verdiği ifade şok etti.. İsimsiz konuk: Nezen kardeşime Mehmet ile görüştüğümü Murat duyarsa beni öldürür dediğini dedi. Nezen'in babası Hüseyin Germiyen, Nezen'in neden Murat'tan korktuğunu anlaymadığını söyledi. Nezen Germiyen'in katili kim? 

 Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Eylül 2013 -  Müge Anlı yine çözülmez cinayetlerin peşinde koşmaya devam ediyor.. Yeni Sezona kaldığı yerden devam eden Müge Anlı, Nezen Germiyen cinayetindeki sır perdesini aralayabilecek mi?  Cİnayet ve tecavüz olaylarının dedektif edasıyla çözen Anlı ve ekibi, bakalım son günlerdeki olayları çözmek için nasıl bir yol izleyecek, kimlere ulaşabilecek? Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yaardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.  

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2009'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

İlgili Kelimeler

20 eylül, 20 Eylül 2013, 20 Eylül 2013 Cuma, 20 Eylül 2013 müge anlı, 20 Eylül 2013 Müge Anlı Yayın Tekrarı İzle, 20 Eylül Cuma, 20 Eylül izle, Müge Anlı 20 Eylül, Müge Anlı 20 Eylül 2013, Müge Anlı 20 Eylül 2013 Cuma programı, Müge Anlı 20 Eylül Cuma, Müge Anlı 20 Eylül tekrarı, müge anlı atv tatlı sert canlı izle, müge anlı bugünkü programında neler olacak, Müge Anlı Bugünkü yayını izle, müge anlı canlı izle, Müge Anlı Cuma yayın Tekrarı, Müge Anlı ile tatlı sert, Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Eylül, Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Eylül 2013 full, Müge Anlı ile Tatlı Sert 20.09.2013 izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, müge anlı izle, Müge anlı izle 20 Eylül, müge anlı programı, Müge izle 20 Eylül


YORUMLAR