Müge Anlı, Müge Anlı izle, Müge Anlı canlı izle,

Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran itiraf,

  Müge Anlı, 4 Şubat 2014 tarihli programda 97 gündür kayıp olan Gürkan Kaya’yı arıyor. Müge Anlı kayıpları, cinayetleri tıpkı bir dedektif gibi tek tek çözüyor.

Müge Anlı’da esrarengiz kayıplar bir bir buluyor. Çözülmez denilen olaylar tek tek çözüme kavuşuyor. Müge Anlı ve ekibi bugüne kadar faili meçhul cinayetler, kayıp olan kişileri bulmaya yıllardır birbirini görmeyen ana- oğul, abla kardeş’i de kavuşturmaya devam ediyor.

SAİT COŞKUN BULUNDU!
6 gündür Esenler’de kaybolan Sait Coşkun’la ilgili müjdeli haber sonunda bugün geldi. Sait Coşkun Esenler’de kaybolmuştu.
Kardeşini aramak için programa dün katılan Bilge Pehlivan, akli dengesi yerinde olmayan Sait Coşkun’u kaybettiklerini anlattı. İstanbul’a gezmek için geldiklerini belirten Bilge Hanım, akli dengesi yerinde olmayan kardeşinin bir anda ortadan kaybolduğunu söyledi. 
İstanbul’da kaybolan Sait Coşkun, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı şüpheli hareketler sebebiyle dikkatleri üzerine çekince emniyet tarafından bulunup ailesine teslim edildi.

KÜTAHYA’DA ESRARENGİZ KAYIP!
Kütahya’da Nazire Esen 3 ay önce kayboldu. Nazire Esen en son yıllardır gitmediği oğlu Ali’nin yanına gittikten bir hafta sonra ortalıktan kayboldu. 
Nazire Esen kaybolduktan sonra bütün köy kendisini aradı. Ancak Nazire Esen’in gelini ve dünürü arama çalışmalarına katılmayarak dikkatleri üzerine çekti. Programa katılan muhtar, Nazire Esen'in bir başka bölgeye götürüldüğünü iddia etti.
Nazire Esen nerede? Nazire Esen’i en son kim gördü? Bugüne kadar köyünden hiç dışarı çıkmayan Nazire Esen’in bir anda ortalıktan kaybolması akıllara öldürüldüğünü getirdi. 

 

TOKAT’TA ESRARENGİZ KAYIP ( ALİ RIZA NEREDE? )
Tokat’ta kaybolan ve 41 gündür kendisinden haber alınamayan Ali Rıza Arduç hakkında her kafadan bir başka ses çıkıyor. Ali Rıza’yı arayan Müge Anlı, Ali Rıza’nın babasına ulaştı. Ali Rıza’nın babası bugüne kadar anlatılanlardan çok daha farklı şeyler anlattı.

Ali Rıza'nın babası bugün programda oğlunu en son kaybolmadan 10 gün önce gördüğünü söyledi. Ali Rıza pastanenin önünde kız yüzünden kavga etti mi? Sorusuna Ali Rıza'nın babası cevap verdi. Bedriye Hanım kocası kaybolduktan 1 hafta sonra trafik kazası için neden “Ali Rıza’nın kaybolduğu gece kaza oldu” Dedi? Müge Anlı ile Tatlı Sert’te esrarengiz bir kayıp.. Ali Rıza’nın nerede olduğu bulunamadı. Tokat’ta bir garip kayıp! 21 Aralık’ta Ayşe Ardıç’ın kardeşi Ali Rıza Ardıç kaybolmuş. Arkadaşı ile Niksar’a gitti, eşine “eve geliyorum” dedi, dönmedi… Arkadaşı İhsan gece eşine gidi “Ali cinayet işledi, seni arayacak” dedi… Programa katılan Ali Rıza Arduç'un arkadaşı kaybolduğu gece yanındaydı. Peki Hasan Bey programda neler anlattı?

 

MÜGE ANLI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 04 Şubat 2014 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 04 Şubat İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

 

 

 

Kayıpların bulunmasında büyük umut olan Müge Anlı, yeni haftaya dop dolu bir programla başlıyor. Müge Anlı Şubat ayının ilk haftasında yayınlanacak olan programda Gürkan Kaya ile ilgili flaş bir açıklama yapacak. Gürkan Kaya’nın ailesinin merakla beklediği açıklama ne olacak?

GÜRKAN KAYA ÖLDÜRÜLDÜ MÜ? GÜRKAN KAYA YAŞIYOR MU?
Manisa’da kaybolan ve 94 gündür ortada olmayan Gürkan’la ilgili bugüne kadar bir çok iddia ortaya atıldı. Gürkan’dan haber geldi mi? Gürkan Kaya nerede? Gürkan Kaya öldürüldü mü? Merak edilen tüm sorular bugün cevabını bulacak.

97 gündür kayıp olan Gürkan Kaya, Müge Anlı ve ekibi tarafından aranıyor. Müge Anlı tüm imkanları seferber etti. Sokak sokak Gürkan’ın fotoğrafları elinde Manisa’da bir gören arayan Müge Anlı’nın ekibi henüz bir bilgiye ulaşamadı. Gürkan’ı yılbaşından 2 hafta önce gördüğünü iddia eden Suat Korkmaz’ın çelişkili ifadeleri ve dün yayınlanan programa katılan Gürkan’ın karısının emniyette verdiği ifadesiyle, dün akşam söyledikleri arasında tutarlılık olmaması kafaları iyice karıştırdı. Gürkan öldü mü yoksa kendisi mi kaçtı? Müge Anlı yeni bölüm izle.

Müge Anlı’ya dün konuk olan Gürkan Kaya’nın arkadaşının söyledikleri, Gürkan’ın öldürüldüğü şüphelerini daha da arttırıyor.

12 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU KİM KAÇIRDI?

 12 Yaşında olan Fatma Uzun, İzmir'in Kirazlı ilçesinde olgunlar köyünden bir ay öncesinde Muammer Kaygısız kaçırdı. 30 yaşındaki Muammer Kaygısız 12 yaşındaki küçük çocuğa aşık mıydı? Kan donduran olay Müge Anlı izle'de....

İZMİR'DEKİ KAYIP YÜKSEL AYTUĞ'A KONU OLDU!

Geçen hafta boyunca sabahları Müge Anlı'yı izledim. İzmir'in köyünde 30 yaşındaki evli ve çocuklu adam tarafından kaçırılan 12 yaşındaki kızın hikayesi, gerçekten de filmleri aratmayacak bir dram içeriyordu. 

Ancak hikayeden daha dramatik olanı, İzmir gibi en gelişmiş kentlerden birine bağlı bir köyde insanların yaşamak zorunda bırakıldıkları ilkel şartlardı. Düşünün bir kere, 'kız, tuvalete gitmek için evden çıktığı sırada' kaçırılmış. Yani İzmir'in Kiraz ilçesine bağlı Olgunlar Köyü'nde evin kızı, tuvalet ihtiyacını gidermek için ev dışındaki barakaya gitmek zorunda... Hafta boyunca edindiğim izlenime göre köyün ne doğru dürüst bir yolu, ne de alt yapısı var. Eminim, okulu da yoktur. Varsa bile verilen eğitim Allah'a emanettir. 

Yer: İzmir. Yıl: 2014... Ama insanlar adeta mağara devrini yaşıyor... Yine eminim ki; bu ilin valisi de, belediye başkanı da, emniyet müdürü ya da jandarma komutanı da hayatlarında bir kez olsun o köye uğramamışlardır. 

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

 

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2214 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon Numaraları: 0222 601 22 79 – 0222 601 22 79
Programın Mail Adresi : tatlisert@mugeanli.com.tr


YORUMLAR