Müge Anlı İzle Gürkan Kaya bulundu mu?

Müge Anlı izle. Canlı izle, 7 Şubat 2014. Sabahların vazgeçilmez reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Şubat 2014 tarihli yayınına başladı.

Manisa’da yaşayan Kaya, evliliğinin 5. Gününde kaybolmuş ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı.

Müge Anlı izle. Canlı izle, 7 Şubat 2014. Sabahların vazgeçilmez reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Şubat 2014 tarihli yayınına başladı. Gürkan Kaya nerede? Fatma Uzun öldü mü?

Ekranların en çok izlenen sabah programı Müge Anlı 7 Şubat Cuma günkü yayınıyla sizlerle..  Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün neler yaşanacak? Kayıplar ve faili meçhul cinayetleri araştıran Müge Anlı, bugün ekibiyle birlikte 12 yaşında köyünden kaçırılan Fatma Uzun’u arıyor. Fatma Uzun 12 yaşında. Evinden dışarıda olan tuvalete gitmek için çıkan Fatma Uzun’dan bir türkü haber alınamıyor. 30 yaşındaki Muammer Kaygısız’ın kaçırdır Fatma Uzun bugün bulunabilecek mi?
MÜGE ANLI 
CANLI İZLE
MÜGE ANLI 07 Şubat İZLE

Gürkan Kaya öldü mü? Gürkan Kaya nerede?
ATV’de her sabah haftaiçileri yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te, Gürkan Kaya konusu işleniyor. Manisa’da yaşayan Kaya, evliliğinin 5. Gününde kaybolmuş ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Gürkan Kaya’nın kaçtığından ya da öldürüldüğünden şüphelenen Anlı ve ekibi, kayıp şahsın tüm tanıdıklarına ulaşarak olayı titizlikle incelemeye devam ediyor.

Gürkan Kaya’ın Berberi Müge Anlı’da
Gürkan Kaya’ya ulaşabilmek için adeta seferberlik ilan eden ekip, canlı yayına Gürkan Kaya’nın Berberi’ni çıkarttı. Kaya’nın babası Necati bey, “Gürkan’ı sen mi saklıyorsun? şeklinde berbere çıkıştı. Berber Cüneyt ise herhangi bir şey bilmediğini Gürkan’ın hareketli bir yapısın olduğunu söyledi. Berber Cüneyt, arkadaşını en son evlenmeden önce tıraşa geldiğinde gördüğünü ve o gün de çok mutlu olduğunu söylüyor.

Kayıp Gürkan Kaya hakkında yorumlar:
-Yazık oldu ölüsü bile kim bilir nerde ! Gürkan yaşıyor olsaydı bunca zaman ortaya cıkmasa bile ailesine bir ses verirdi hangi yürek dayanır ailenin feryadına yeşimin peşini polis bıraksa bile vicdanı bigün ahtapot gibi sarar ruhunu sonuc ortaya cıksada mezarı bari olsa ailesi en azından akibetini bilir mezarı başında dua eder Allah kimseye böyle acı vermesin.
-Belki o mektubunda yazılan olaylar yada kısılerde gürkanın sonunu hazırlamıştır.
Müge Anlı nasıl canlı izle nir?

Gürkan Kaya öldürüldü mü?
Müge Anlı ve ekibi, Gürkan Kaya'nın tüm çevresiyle röportajlar gerçekleştirerek adeta bir polis edasıyla olayı gözden geçiriyor. Gürkan Kaya'nın tüm çevresine danışan ekip, öğrendikleri kadarıyla Kaya'nın herhangi bir düşmanı yoktu. Peki kaçmış olabilir miydi? Müge Anlı'nın en çok şüphelendiği ihtimal bu yönde. Bir kadın için kaçmış olabilir miydi? Peki kaçmış olsa izini bu kadar kusursuz nasıl gizleyebilirdi ki... 29 Ocak 2014 Müge Anlı izleyerek Gürkan Kaya'nın nerede olduğu konusunda çeşitli saptamalar yapabileceğiz.

 

YORUMLAR
2014 FULL HD film izle, 2013 indirmeden film izle, 720 full film izle, Vizyon film izle, vk film izle 2014 FULL HD film izle, 2013 indirmeden film izle, 720 full film izle, Vizyon film izle, vk film izle 2014 Komedi Film Düğün Dernek izle - HD film izle - online film izle / 22.07.2014 2014 Komedi Film Düğün Dernek izle - HD film izle - online film izle / 22.07.2014 Orucu bozan şeyler neler? Sevişmek orucu bozar mı? Masturbasyon orucu bozar mı ? denize girmek orucu bozar mı? Diş teda visi orucu bozar mı? Orucu bozan şeyler neler? Sevişmek orucu bozar mı? Masturbasyon orucu bozar mı ? denize girmek orucu bozar mı? Diş teda visi orucu bozar mı? Kiraz Mevsimi, Kiraz Mevsimi izle, Kiraz Mevsimi 4. bölüm fragmanı izle yayınlandı mı? ne zaman yayınlanacak? Kiraz Mevsimi, Kiraz Mevsimi izle, Kiraz Mevsimi 4. bölüm fragmanı izle yayınlandı mı? ne zaman yayınlanacak? 2014 Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı sonuçları açıklandı! 2014 PYBS sonucunu öğrenmek için TIKLA! PYBS 2014 (Sonuç Öğrenme Ekranı) 2014 Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı sonuçları açıklandı! 2014 PYBS sonucunu öğrenmek için TIKLA! PYBS 2014 (Sonuç Öğrenme Ekranı) 2014 EKPSS Sonuçları Açıklandı (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) Sonuçları Öğrenmek İçin Tıkla! Kaç puanla hangi memurluğa atanabilirsiniz? 2014 EKPSS Sonuçları Açıklandı (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) Sonuçları Öğrenmek İçin Tıkla! Kaç puanla hangi memurluğa atanabilirsiniz? Pepee çizgi film izle - Çizgi Film izle – Arı Maya izle - Niloya Leliko izle - Çocuklar ekran başına Pepee çizgi film izle - Çizgi Film izle – Arı Maya izle - Niloya Leliko izle - Çocuklar ekran başına Ekmel Tv kesintisiz donmadan Canlı İzle - Ekmelettin Tv izle, Ekmelettin İhsananoğlu televizyonu kuruldu Ekmel Tv kesintisiz donmadan Canlı İzle - Ekmelettin Tv izle, Ekmelettin İhsananoğlu televizyonu kuruldu Yabancı dizi izle 6 en iyi yabancı dizi (Breaking Bad, Lost, Prison Break, Dexter, Game of Thrones , The Walking Dead dizileri izle) / 22.07.2014 Yabancı dizi izle 6 en iyi yabancı dizi (Breaking Bad, Lost, Prison Break, Dexter, Game of Thrones , The Walking Dead dizileri izle) / 22.07.2014 Kaçak Gelinler 6.Bölüm fragmanı izle - 28 Temmuz 2014 Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında Kaçak Gelinler 6.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaçak Gelinler 6.Bölüm fragmanı izle - 28 Temmuz 2014 Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında Kaçak Gelinler 6.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? O Ses Çocuklar FİNAL (tekrar) İZLE - O Ses Çocuk final bölümü (tekrar) izle 15 Temmuz pazartesi final yaptı, işte o performanslar O Ses Çocuklar FİNAL (tekrar) İZLE - O Ses Çocuk final bölümü (tekrar) izle 15 Temmuz pazartesi final yaptı, işte o performanslar 22 Temmuz Halk Tv izle - 22 Temmuz Halk tv canlı izle - 22 Temmuz Halk Tv online izle, 22 Temmuz 2014 Gazze canlı yayın izleyin 22 Temmuz Halk Tv izle - 22 Temmuz Halk tv canlı izle - 22 Temmuz Halk Tv online izle, 22 Temmuz 2014 Gazze canlı yayın izleyin