Müge Anlı izle 18 Aralık 2012, Kayıp olan Canan bulundu mu? Ömer Şahin cinayetindeki sır perdesi aralandı mı?

18 Aralık 2012 müge anlı, 18 Aralık izle, 18 Aralık Salı, Müge anlı 18 Aralık, Müge Anlı 18 Aralık 2012, Müge Anlı 18 Aralık 2012 Salı programı, Müge Anlı 18 Aralık Salı, Müge Anlı 18

 Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

 

atv, yeni sezonda; 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' ve 'Esra Erol'da Evlen Benimle' programlarıyla gündüz kuşağında en çok izlenen kanal oldu. Müge Anlı, beşinci sezona başladığı programında yine cinayetleri çözmeye, kayıpları ailelerine kavuşturmaya devam ediyor. 27.4'lük izlenme oranıyla ilk yüzde, sekizinci sırada yer alan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' rakiplerine fırsat vermeden gündüz kuşağının birincisi oldu. Evlilik programlarının yaratıcısı Esra Erol ise yeni sezonda da rakip tanımıyor. Bugüne kadar 273'e yakın çiftin evlenmesine vesile olan program, 16.2'lik izlenme oranıyla yine büyük bir başarı elde ediyor.
 

Bursa'nın İnegöl ilçesinde 2 yıldır kayıp olan Uludağ Üniversitesi öğrencisi 18 yaşındaki Sinem Yurdanur olayında bir şok daha yaşandı. Cezaevinde bulunan Erdal Güneş, Sinem Yurdanur'u bir süre önce intihar eden Emrah Kaya'nın öldürüp uçuruma attığını iddia etti.

26 Temmuz 2010 tarihinden beri kayıp olan Sinem Yurdanur'un soruşturması sırasında polisler Emrah Kaya'nın kaldığı eve operasyon düzenlemiş, Kaya kendisini silahla vurarak intihar etmişti. Savcılığın çete soruşturması kapsamında tutuklanan ve cezaevinde bulunan Erdal Güneş, Sinem Yurdanur'u Emrah Kaya'nın öldürdüğünü öne sürdü. Bu iddialar Müge Anlı'nın programında tartışıldı. Müge Anlı'nın ekibi, Bursa H Tipi Cezaevi'nde çete davasından tutuklu bulunan Erdal Güneş ile konuştu. İddiaya göre Güneş, Sinem'i Emrah'ın öldürdüğünü ifade ederek, "Evde tartıştılar. Emrah Kaya, boynunu kırıp öldürdüğü Sinem'i arabaya koyarak Akören köyüne götürdü. Burada uçurumdan aşağıya attı. Emrah zaten Sinem'i öldürdüğü için intihar etti" dedi. Bunun üzerine Paşaören köyü yakınlarında araştırma yapıldı. Ancak bir bulgu elde edilemedi.

Kızı kayıp olan ve öldürüldüğü bu programda gündeme gelen Şerife Yurdanur ise, "Kim burada çete lideri? 60 kişi yakalandı, 11 kişi tutuklandı. Yüreğim bitti 25 aydır. Her şey meydanda. Erdal, suçu Emrah'a atmasın. Öldü. Cevap veremez. Benim kızım bacak bacak üstüne atıp tırnaklarını mı törpülüyor. Başbakanımız yardım etsin. Adalete güveniyorum, emniyete güveniyorum. Yüreğim tükendi. Aynı şeylere geldik. İlyas niye öldürüldü? Öldürülmedi, susturuldu. Erdal Güneş senin de güneşini solduran olur. Benim kızım sana ne yaptı. Benim kızıma senin garezin ne. Sadece anayım. Mal mülk istemiyorum. Tek istediğim yavrumu. 25 ay oldu. Yüreğim bitti, tükendi. Çıksın. Yeter ki çıksın. Tükendim. Kurban olayım. İçimde uhde kaldı. Belki bir merhametli duyar. Benim kızım bu kadar hain değil. Arar beni dışarıda olsa. 25 aydır kimse görmedi. Kızım öğrenciydi. Para kazanmaya gitmedi. Çantasını aldı öğrenmeye gitti. Bütün anılarım tazelendi. Erdal Güneş ölmüşün arkasından konuşma" diye konuştu.

Emrah Kaya'nın kız arkadaşı da programa telefonla bağlanarak, intihar eden Kaya'nın otomobil kullanmadığını söyledi.


YORUMLAR