Müge Anlı izle - Fatma Uzun nerede? 6 Şubat 2014

Müge Anlı izle, Müge Anlı 6 Şubat full izle, Müge Anlı tek parça izle, Müge Anlı canlı yayın izle.

 Ekranların en çok izlenen sabah programı Müge Anlı 6 Şubat Perşembe günkü yayınıyla sizlerle..  Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün neler yaşanacak? Kayıplar ve faili meçhul cinayetleri araştıran Müge Anlı, bugün ekibiyle birlikte 12 yaşında köyünden kaçırılan Fatma Uzun’u arıyor. Fatma Uzun 12 yaşında. Evinden dışarıda olan tuvalete gitmek için çıkan Fatma Uzun’dan bir türkü haber alınamıyor. 30 yaşındaki Muammer Kaygısız’ın kaçırdır Fatma Uzun bugün bulunabilecek mi?

1995 yılında bıraktığı Çocuk Esirgeme Kurumu’na bırakılan kardeşini arıyor….

Müjde Bağran, 1995 yılı haziran ayında kendisi ile birlikte İzmir Karşıyaka Çocuk esirgeme Kurumu’na bırakılan erkek kardeşini arıyor. Bakalım Müjde Bağran, erkek kardeşini bulabilecek mi? Müjde’nin kimliğindeki ismi Şule Yavuz olarak gözüküyor. Anne ismi Melek Yavuz. Müjde Bağran’ın erkek kardeşi nerede?

 

GÜRKAN KAYA BULUNDU MU?

Günlerdir aranan ve bir türlü bulunamayan Gürkan Kaya’da hala bir haber yok. Bugüne kadar yapılan araştırmalarda nerede olduğu ve nereye gittiği bilinmeyen Gürkan Kaya’nın ailesi ve yakınları artık canından şüphe etmeye başladı. Müge Anlı ve ekibi, Gürkan Kaya’yı bulabilmek için her türkü imkanları seferber etti.

Bakalım Müge Anlı, Gükan Kaya’yı bulabilecek mi? Manisa'da evlendikten 2 hafta sonra kaybolan Gürkan Kaya, en son kayınpederiyle PTT'ye gidip para çekmişti. Daha sonra çektiği paralarla iş kurmaya gidiyorum diyen Gürkan Kaya'dan bir daha haber alınamamıştı.

Gürkan Kaya'nın arkadaşları ise onu Manisa'da parkta gördüğünü iddia etti. Ancak Müge Anlı ve ekibi yaptığı araştırmalarda kimsenin o parkta Gürkan Kaya'yı görmediğini ortaya çıkarttı. Gürkan Kaya bir cinayete kurban mı gitti? Gürkan Kaya'ya ne oldu?

 

KÜTAHYA’DA ESRARENGİZ KAYIP!

Kütahya’da Nazire Esen 3 ay önce kayboldu. Nazire Esen en son yıllardır gitmediği oğlu Ali’nin yanına gittikten bir hafta sonra ortalıktan kayboldu.


Nazire Esen kaybolduktan sonra bütün köy kendisini aradı. Ancak Nazire Esen’in gelini ve dünürü arama çalışmalarına katılmayarak dikkatleri üzerine çekti. Programa katılan muhtar, Nazire Esen'in bir başka bölgeye götürüldüğünü iddia etti.


Nazire Esen nerede? Nazire Esen’i en son kim gördü? Bugüne kadar köyünden hiç dışarı çıkmayan Nazire Esen’in bir anda ortalıktan kaybolması akıllara öldürüldüğünü getirdi. 

Bugün yayınlanan programda Nazire Esen'in oğlu Ali annesinin yanında yıllar sonra geldiğini ve birlikte oturduklarını söyledi. Ancak Nazire Esen'in oğlunun yanına geldikten 1 hafta sonrasında ortadan kaybolması şüpheleri oğluna yönlendirdi. Bugün canlı yayına katılan Ali ve eşi, kayıp olan anneleri ile ilgili neler anlatacak? 

Nazire Esen kayboldu mu? Köyün ortasında 70 yaşındaki Nazire Esen yoksa öldürüldü mü? 

TOKAT’TA ESRARENGİZ KAYIP ( ALİ RIZA NEREDE? )

Tokat’ta kaybolan ve 51 gündür kendisinden haber alınamayan Ali Rıza Arduç hakkında her kafadan bir başka ses çıkıyor. Ali Rıza’yı arayan Müge Anlı, Ali Rıza’nın babasına ulaştı. Ali Rıza’nın babası bugüne kadar anlatılanlardan çok daha farklı şeyler anlattı.


Ali Rıza'nın babası bugün programda oğlunu en son kaybolmadan 10 gün önce gördüğünü söyledi. Ali Rıza pastanenin önünde kız yüzünden kavga etti mi? Sorusuna Ali Rıza'nın babası cevap verdi. Bedriye Hanım kocası kaybolduktan 1 hafta sonra trafik kazası için neden “Ali Rıza’nın kaybolduğu gece kaza oldu” Dedi? Müge Anlı ile Tatlı Sert’te esrarengiz bir kayıp..

Ali Rıza’nın nerede olduğu bulunamadı. Tokat’ta bir garip kayıp! 21 Aralık’ta Ayşe Ardıç’ın kardeşi Ali Rıza Ardıç kaybolmuş. Arkadaşı ile Niksar’a gitti, eşine “eve geliyorum” dedi, dönmedi… Arkadaşı İhsan gece eşine gidi “Ali cinayet işledi, seni arayacak” dedi… Programa katılan Ali Rıza Arduç'un arkadaşı kaybolduğu gece yanındaydı. Peki Hasan Bey programda neler anlattı?

 

 

MÜGE ANLI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 06 Şubat 2014 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 06 Şubat İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

 

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2214 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Telefon Numaraları: 0222 601 22 79 – 0222 601 22 79
Programın Mail Adresi : tatlisert@mugeanli.com.tr


YORUMLAR